www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rower trójkołowy, za ile i jaki? (9041 - wyświetleń)
- Autor grazyna267 Dodany 2010-09-03 21:10
Poszukuję informacji na temat roweru trójkołowego. Dowiadywałam się w sklepie polecono mi jakiejś niemieckiej firmy, cena około 3 tys. Prosty rower dla dorosłej osoby, bez specjalistycznego oprzyrządowania, kosz, lampa. Nie bardzo się orientuję w tym temacie, to dużo czy normalnie? Widziałam tańsze w internecie, np. Tolek. Ale nie jestem pewna jakości? To byłby pierwszy rower, więc nie bardzo wiem czego szukać i na co zwracać uwagę. Może znalazła by się osoba bardziej zorientowana w temacie i trochę podpowiedziała?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2010-09-03 21:37
Nie mogę doradzić konkretnego zakupu, podrzucam tylko w celach informacyjnych coś o polskiej firmie Misiarz: http://www.misiarz.pl
Nadrzędny - Autor grazyna267 Dodany 2010-10-25 21:05
Podbijam własny wątek ;-).
Planuje kupić coś takiego dla swojej córki, firma Vermeiren, model 2119, wolne koło. Nie wiem co to jest dyferencjał(cena w górę o 800zł)
[img]http://img696.imageshack.us/img696/4301/rowerx.jpg[/img]
Nadrzędny Autor michalmwl Dodany 2010-11-08 14:40
Veimeiren to dobra firma - znajomy ma ich rower ale inny model. Kupił za niecałe 3000zł w sklepie na Jana Pawła w Warszawie. Rowerków Tolek nie polecam strasznie kiepsko zrobione - w dodatku napędzane jest tylko jedne koło z tyłu więc rower cały czas "ściąga" w jedną stronę. "Misiarza" też patrzyłem - lepsze niż tolek ale też nie do końca dopracowane - choć ma fajne riksze i inne modele których gdzie indziej nie dostaniesz.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Michałkowo Dodany 2010-11-08 20:37
Właśnie zakupiliśmy rower dla mojego syna - z niemieckiej firmy Draisin. Rowery od nich są bardzo drogie, natomiast naprawdę świetne jakościowo. Poprzednio używaliśmy roweru od Misiarza i nie ma żadnego porównania - ten niemiecki jest w każdym szczególe dopracowany, wykonany z dobrych jakościowo materiałów. Ma mnóstwo mozliwości adaptacji i dopasowania do każdej osoby.
Niestety, taki rower dla 7 latka to 6 tys. zł. Ale uważam, że warto.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor martas Dodany 2010-11-14 13:21
Sama mam MPD , poruszam się o kulach i taki rower bardzo by mi się przydał ale chyba go nie kupię. Uważam że to chore żeby rowery były w takich cenach. Po prostu horendalnie niesprawiedliwe, przecież ludzie kupują używane samochody w tej cenie. 6 tysi za rower masakra!!!!!
Żeby faktycznie rower był tyle wart to chyba ze złota wykonany
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rower trójkołowy, za ile i jaki? (9041 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill