www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wybory i ON (6312 - wyświetleń)
- Autor Ella Dodany 2010-11-15 18:13
Wasnie w dzienniku TVP1 podają jak nam bedzie słodko i jak przed wyborami nasze problemy są sprawdzane i .... no właśnie iiiiiii g....... z tego będzie. Szlag mnie trafił jak zobaczyłam naszą władzę i nasze problemy.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-11-15 19:01
Jak zwykle przed wyborami.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-15 19:12
To fakt, ale takich cyrków nie oglądałam od lat. :-D
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-11-16 16:53
nasz rząd to cyrk na kółkach
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-16 22:13
Tak, Basiu, rząd i parlament, to gwiazdy cyrkowe a ta szopka na ul.Wiejskiej to arena cyrkowa...A część tych artystów przeniosło się obok pałacu Prezydenckiego...
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-11-17 17:05
jaki znowu nasz przypomnij sobie kto powiedział że on dostaną ręty tylko te które poruszają sie na wuzkach a co jest dzisiaj już moge podziękować tym wszystkim których musiałem okłamywać aby powiedziec prawde chodzi mi tu o doktorków i orzeczników dalej robią machloje jak się patrzy dają tym co nie trzeba a ludziom takim któzrzy naprawde cierpią odsyła się do wszystkich świętych dosłownie mówią w ten sposób cytuje ich słowa jeśli ci wszyscy święci nie pomogą to my terz i co żaden rząd który dotychczas był w polsce niedopomugł żadnej on i zadne stowarzyszeb\nie tym bardziej fundacja to wszystko pic na wode i kłam nawet tak jak anna dymna niby kobieta na pierwszy rzut oka ok a tu masz ci los takie numery wyprawia że tyk w jedny miejscu w kraju robi imprezy dla on i co tak ze morze twój
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-11-17 17:33
Kraj jest na skraju przepaści. Lepiej myślcie jak pomóc rozwiązać problemy, a nie wciąż tylko biadolenie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-17 22:32 Zmieniony 2010-11-17 22:57
Kryształek napisał/a

>Kraj jest na skraju przepaści. Lepiej myślcie jak pomóc rozwiązać problemy, a nie wciąż tylko biadolenie.>


A czemu nie mamy "Biadolić" i kto doprowadził kraj  na skraj przepaści??? Nie niepełnosprawni, a tylko ci co siedzią na Wiejskiej w tej szopce świątecznej. Pamiętasz może te sławne  zdanie? "Kraj nas, jest na krawędzi przepaści a w przyszłym roku zrobimy krok naprzód"... To stan nad tą przepaścią i zrób ten "Krok na przód" a my popatrzymy...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-16 17:56
He he Basiu trafiłaś w samą dziesiątkę :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-11-17 20:35
cyrk trwa już długo i szybko się nie usunie
Nadrzędny Autor amilczarek Dodany 2010-11-18 23:45
Niestety taki już urok naszej młodej demokracji. W tym tempie może za 20 lat doczekamy się cywilizowanych warunków. Najlepsze co można zrobić to głośno mówić o absurdach jakich pełno w Polsce. Moim zdaniem genialnie robi to Szalony Wózkowicz :-)
Nadrzędny Autor amilczarek Dodany 2010-11-19 00:00
Temat niepełnosprawności to łasy kąsek dla naszych władz, bo 14% społeczeństwa przeliczają pewnie na głosy :> Nikt nic im nie zrobi za niedotrzymane obietnice, bo obiecują rzeczy zbyt ogólne i potem łatwo się z tego wycofać.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-19 16:20
I to jest prawda jak dwa razy dwa jest cztery. U mnie udało się przydusić władze do obniżenia krawężników. Dobrze że chociaż tyle bo powstające nowe obiekty nadal mają schody. I gdzie tu mówić o wymogach Unii Europejskiej.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-11-19 16:57
gratulacje elu ja nadal z władzami walcze
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-21 17:57
Ella napisała:

>I to jest prawda jak dwa razy dwa jest cztery. U mnie udało się przydusić władze do obniżenia krawężników. Dobrze że chociaż tyle bo powstające nowe obiekty nadal mają schody. I gdzie tu mówić o wymogach Unii Europejskiej. >


Bo w ustawie budowlanej z lipca 1994 roku brak sankcji karno-prawnych dla projektantów i właścicieli nowych obiektów użyteczności publicznej, jak i tych wybudowanych po 1994 roku, jak również tych starszych z przed 1994 roku a remontowanych... Chodzi o to że ta ustawa mówi iż, obiekty te powinny być dostosowane... A to nie świadczy, że muszą być... To jest tak samo, jak możesz ale nie musisz... Gdyby państwo nakładało sankcje grzywny na architektów nowych budynków użyteczności publicznej  a także na właścicieli starych a remontowanych ww. obiektów za niedostosowywanie ich do wymogów ludzi niepełnosprawnych, oraz względem przepisów Unii Europejskiej, to byłby problem rozwiązany... Do puki ten zapis prawa budowlanego nie zostanie zmieniony, to będzie tak jak jest, a my możemy liczyć na łaskę bądź nie łaskę architektów i właścicieli tych ww. obiektów...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wybory i ON (6312 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill