www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / DYSKRYMINACJA OSÓB Z PADACZKĄ (1676 - wyświetleń)
- Autor marcin-warszawa Dodany 2010-11-23 12:57
DZIEŃ DOBRY ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO PAŃSTWA ABY PORUSZYĆ TEMAT "DYSKRYMINACJI OSÓB Z PADACZKĄ" PRZEZ PRACODAWCÓW GDYŻ BĘDĄC JUŻ OD STYCZNIA 2008 PO STUDIACH (AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE) TO DO TEJ PORY NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACY - A GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ JEST NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ - GDYŻ PRACODAWCY TŁUMACZENIE JEST ŻE NIE UMIEJĄ UDZIELIĆ POMOCY, BOJĄ SIĘ RYZYKA GDY SIĘ COŚ STANIE W DRODZE DO PRACY LUB Z PRACY - JEDNAK OSOBA ZDROWA TEŻ MOE MIEĆ WYPADEK. BĘDĄC NA KOMISJI STARAJĄC SIĘ O RENTE ZUS KOMISJA MI NIE PRZYZNAŁA RENTY PONIEWAŻ: 
1)CHOROBA NIE POWSTAŁA W MIEJSCU PRACY LUB W DRODZE DO PRACY,
2)A STAN MOJEGO ZDROWIA NIE ULEGŁ POGORSZENIU
- JEDNAK CHOROBĘ MAM OD URODZENIA. TO CZY TO JEST NORMALNE   PROSZĘ O PORUSZENIE TEGO TEMATU NA ANTENIE.
MOŻE NALEŻAŁOBY ZAPROTESTOWAĆ NA WIEJSKIEJ PRZECIW DYSKRYMINACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. JEŚLI KTOŚ ZNA CHĘTNYCH PRACODAWCÓW ZATRUDNIAJĄCYCH OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE W STOLICY PROSZĘ O KONTAKT TEL. LUB E-MAIL. 604-75-74-80, SZYMCZAK_M0@POCZTA.ONET.PL Z GÓRY DZIĘKUJĘ
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-11-23 18:36
Teraz są odpowiednie leki antypadaczkowe i wiele osób prowadzi normalny tryb życia. Nazywanie ich osobami niepełnosprawnymi to spore nadużycie.
Co to była za komisja ZUS? O jaką rentę się starałeś - przecież nie wypadkową.

Skończyłeś prestiżową szkołę L.Koźmińskiego, i nie możesz znaleźć pracy? A nie lepiej kupić sobie samochód i darować sobie szukanie pracy. Na wycieczki będziesz jeździł, za miasto, może na imprezy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / DYSKRYMINACJA OSÓB Z PADACZKĄ (1676 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill