www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Startuje V edycja DialNet Masters??? (4786 - wyświetleń)
- Autor barnaba24 Dodany 2011-01-05 10:35
Startuje V edycja DialNet Masters
Do końca stycznia br. trwają zapisy do V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. Mistrzowie Internetu 2011 – oprócz prestiżowego tytułu – wygrać mogą cenne nagrody. Najlepsi pojadą na wycieczkę do USA, gdzie zwiedzą m.in. Nowy Jork i Cape Canaveral na Florydzie.
Patronatem medialnym wydarzenie objęli ESKA TV, radio ESKA, portale Onet.pl, Wiadomości24.pl, edukacjanet.pl, niepelnosprawni.pl oraz magazyny „CHIP” i „Integracja”.

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/79970

I co z tego ma wynikać. Czy na to PFRON przeznacza pieniądze aby portal niepelnosprawni.pl i magazyn Integracja byli patronami nie wiadomo czego. Co to ma wspólnego z niepełnosprawnymi i ich codziennymi problemami???
Czy już wszystkie problemy niepełnosprawnych zostały rozwiązane? Pytam bo może nie jestem na czasie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-01-05 22:03

>I co z tego ma wynikać. Czy na to PFRON przeznacza pieniądze aby portal niepelnosprawni.pl i magazyn Integracja byli patronami nie wiadomo czego. Co to ma wspólnego z niepełnosprawnymi i ich codziennymi problemami??? Czy już wszystkie problemy niepełnosprawnych zostały rozwiązane? Pytam bo może nie jestem na czasie. >


Właśnie, te same pytanie ciśnie mi się w usta???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Startuje V edycja DialNet Masters??? (4786 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill