www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam dostosowanych obiektów noclegowych (6575 - wyświetleń)
- Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-05-12 13:00
Informacja dla osób, firm, właścicieli obiektów noclegowych dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, w szczególności poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zapraszam do zamieszczania ofert noclegowych dostosowanych dla osób niepełnosprawnych na stronie www.turystyka-on.pl

Warunkiem zamieszczenia jest posiadanie min. 1 pokoju dla osoby niepełnosprawnej
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-12 21:04
A ja szukam noclegu na jedną noc w Toruniu w pobliżu dworca PKS. Jeśli ktoś wie a nie chce się ujawnić na forum proszę o informację na priv. Dyskrecja murowana.
Nadrzędny Autor turystyka-on.pl Dodany 2010-05-13 13:34
na kiedy potrzebujesz i do jakiej ceny
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-05-13 20:36
Na początek czerwca i w miarę tanio. hmmm cena gra rolę więc gwiazdkowe hotele odpadają. Jutro jaśniej odpowiem bo prawdopodobnie uda się załatwić dojazd tak by mieć połączenie bez noclegu. Trzymaj kciuki by tak się udało.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-05-14 20:16
turystyka-on.pl chyba się udało i pojadę bez noclegu a to taniej już być nie może. Dzięki za pomoc.
Nadrzędny Autor TwojaStolica Dodany 2010-06-14 20:48
Witam Wszystkich!!! Pisze w tym dziale, bo wydał mi się najbardziej odpowiedni. Jestem przedstawicielem portalu Twoja-Stolica.pl Warszawska wyszukiwarka i porównywarka usług.
Kieruje do Wszystkich pytanie: Czy uważacie, że przydał by się dział z usługami z których mogliby korzystać niepełnosprawni??? Tj. biura podróży, sklepy, lekarze itp? miejsce w którym można by było wszystko znaleźć wymienić doświadczenia?
Pracuję z ludźmi niepełnosprawnymi i wiem jak ciężko o znalezienie normalnych miejsc które przystosowane są dla takich osób...
Czekam na opinie.
Pozdrawiam
Agnieszka
Twoja-Stolica.pl
Nadrzędny Autor 12345 Dodany 2011-01-13 14:53
WITAM
Posiadam  dom  i  otoczenie zaprojektowany  zgodnie  z przepisami  dla  niepełnosprawnych  -  sprawdzony.
BAZA   NOCLEGOWA  DO  ZWIEDZANIA  MAŁOPOLSKI.  BLISKO  KRAKOWA,  WIELICZKI ....
WYPOCZYWAĆ:  las,  sad,   woda, konie, ogród.....
szczegóły   na   www.michal_murzyn.republika.pl

ZAPRASZAM  SERDECZNIE

mile   widziane  jest  rezerwacja  całego  domku  -  cena  ulega  obnizeniu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam dostosowanych obiektów noclegowych (6575 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill