www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Odzież dla niepełnosprawnych (10420 - wyświetleń)
- Autor annaw13@onet.pl Dodany 2011-01-19 20:17
Chcę otwożyć sklep z odzieżą dla niepęłnosprawnych w Radomiu  proszę o opinie zainteresowanych
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-20 17:54
Jeśli tak samo drogą jak już tu raz ktoś podawał to wątpię o radość i pomoc. ON nie są aż tak zamożni by za podkoszulek płacić po 63.-.
Pomysł dobry tylko czy ceny też bedą przystępne.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2011-01-21 05:14
Czym taka odzież się będzie różniła,że to ma być dla ON?
Nadrzędny - Autor moerbecke Dodany 2011-01-21 18:03
Przede wszystkim nauczyć się ortografii. Na fakturach też będą takie byki jak w tym poście? To ja może podziękuję.

Pozdrawiam,

Moerbecke
Nadrzędny - Autor stokrotka22 Dodany 2011-01-21 18:46
Czyli jak Chopak/Pani nie potrafi czegoś napisać poprawnie bo robi błąd ortograficzny to nie może założyć sklepu?
Zeby ceny były przystępne dla Elli to wszystko musi kosztować do max 30 złoty.
Ja byłbym zainteresowany.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor moerbecke Dodany 2011-01-21 18:48
Tak, bo umiejętność pisania to umiejętność- że tak się wyrażę- elementarna.

pozdrawiam,

Moerbecke
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-01-21 22:50
Elementarną umiejętnością, owszem, jest pisanie, lecz także przyzwoitość i komunikatywność z osobami niepełnosprawnymi, a tego, Moerbecke, nie masz ani trochę, więc nie możesz prowadzić takiego sklepu. A co dopisania, to owszem, są błędy, ale o błędach się nie wspomina, ponieważ to jest, że tak się wyrażę elementarna część dobrego zachowania...

Pozdrawiam...
Norbi
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-22 15:54
Stokrotko22 a ile ty masz tej kasy m-cznie by wydać na jedną część bielizny 63.- ?????? Nie czepiaj się mnie bo nie jestem z "waszych" stron.

Siwek to odzież dla osób na ogół z klopotami ruchowymi np: paraliż jednej ręki i jak zapiąć biustonosz z tyłu. Nałożenie podkoszulka to już nie problem. Miałam do czynienia z taką osobą.
A może tak staruszka tu zabierze głos? I pytam bez złośliwości ale wiem że ma więcej z tym do czynienia niż ja.

Nie napisałam że nie jestem zainteresowana ale śledzę ten temat już od dawna. Już tu była nawet stronka podana takiej bielizny.

A wogóle po co pytać? Otwieram sklep i albo daję radę go utrzymać albo bankrutuję. Wtedy dopiero odkrywa się trudności gdy już się je prowadzi.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-01-24 08:49
ELLU,ROBIE TO TYLKO DLA CIEBIE,DLA CIEBIE ZABIORE GŁOS,BO MASZ DUZO RACJI.:-)

W 80% TZW DOCHOD EMERYTA I RENCISTY NIE PRZEKRACZA 800ZŁ,Z CZEGO CZESC IDZIE NA POKRYCIE RACHUNKOW A RESZTA NA ZYWNOSC,LEKI,LEKARZY I EW UBIOR.UBIOR MUSI BYC LEKKI,NIE KREPUJACY RUCHOW,CZESTO BEZ GUZIKOW-CHORYM ZLE SIE ZAPINA ROZNE HAFTKI,PETELKI,MALUTKIE GUZICZKI,DOSKONAŁYM ROZWIAZANIEM SA RZEPY I ZAMKI.STANIKI ZAPINANE Z PRZODU,LUB SPORTOWE,ZAKŁADANE PRZEZ GŁOWE,SKARPETKI OBOWIAZKOWO BEZ GUMEK!!!!!NIE UCISKAJACE,MAJTKI KONIECZNIE BAWEŁNIANE TAK JAK PIZAMKI NIE Z JAKIS DZIWACZNYCH SYNTETYKOW LUB ZIEBIACYCH MATERIAŁOW TJ SATYNA.JAK NIE TRUDNO SIE DOMYSLIC TAKIE MAJTKI CZY PODKOSZULEK MOZNA DOSTAC NA BAZARKU ZA KILKA ZŁOTYCH,INNE RZECZY ABY BYŁY WYGODNE I BAAAAAAAAAA ŁADNE,SA O WIELE DROZSZE,WIEM O CZYM PISZE,NIE ZAWSZE NA KIESZEN RENCISTY.:-(PAMIETAJCIE JESZCZE O JEDNYM,KAZDA KOBIETA,MEZCZYZNA TEZ MUSI WYGLADAC DOBRZE,A CZASEM NAWET ODSWIETNIE,NIECH WIEC W WASZEJ SZAFIE WISI COS MOZE NIE SUPER WYGODNEGO ALE PIĘKNEGO,NIECHBY TO BYŁA JEDNA BLUZECZKA.:-)

JEDEN Z PRZEDMOWCOW POWIEDZIAŁ O BEZBŁĘDNIE NAPISANEJ METCE.TAAAAAAAAA TO BARDZO ISTOTNE CHCAC WYJSC DO LUDZI,BYKI ZNIECHECAJA I ODSTRASZAJA,BO DAJA DO ZROZUMIENIA,ZE SPRZEDAWCA  NIE BARDZO SZANUJE KUPUJACEGO,A  POZA TYM ZOBACZCIE SAMI JAK TO WYGLĄDA.
DZISIAJ OFERÓJEMY:BLÓSKI,SPUDNICE I RZAKIETY PO 5 ZŁ- PRAWDA ZE WALI PO OCZACH I ODRZUCA OD SKLEPOWYCH DRZWI???POZDRAWIAM.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-01-24 18:22
Staruszko, nie będę się rozpisywał, ale przyznam, że tu w tym wątku masz w pełni rację...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-24 20:11
STARUSZKO STOKROTNIE DZIĘKUJĘ CI ZA TAK OBSZERNY POST. MASZ RACJĘ I TO W 100%
WIEDZIAŁAM ŻE MI ODPOWIESZ.
DZIĘKI. :-)))))))))
CIEPLUTKO POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-01-22 17:28
Jeśli pojawia się słowo niepełnosprawni to w dziwny sposób ceny rosną trzykrotnie???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-01-22 18:47
W moim mieście w sklepie medycznym można kupić między innymi odzież dla osób z różnymi dysfunkcjami. Nie sądzę, aby sklep z szyldem "Odzież dla ON" utrzymał się na rynku. Klientów pewnie byłoby niewielu. Większość z nas ubiera się w to samo co sprawni.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-01-22 20:44
Ja też nie widzę sensu prowadzenia tego rodzaju sklepu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-01-22 21:22
No cóż ubieram się w sklepach dla sprawnych.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-01-22 21:35
Ja też kupuję to samo w czym chodzą sprawni, a jeśli coś kupuję to bardzo rzadko, ponieważ zasobność portfela  nie pozwala mi na częste zakupy w sklepach z czuchami...
Nadrzędny - Autor annaw13@onet.pl Dodany 2011-01-25 09:47
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDŻ NA POJE PYTANIE I ZAINTERESOWANIE MOJĄ ORTOGRAFIĄ . BARDZO SZYBKO MNIE OCENILIŚCIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM . JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ I MAM SZACUNEK DLA INNYCH. POZDRAWIAM.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-01-25 15:41
Nie obrażaj się, prosiłaś o opinię :-))) Naprawdę nie widzę tu kokosów w tym interesie, chyba że na Twoim terenie jest potrzeba uruchomienia takiego sklepu. Trzeba poznać potrzeby rynku w swoim otoczeniu, bo nikt z Olsztyna, Poznania nie przyjedzie po ciuszek, czy inny gadżet do Radomia. Pozdrawiam i życzę sukcesów:)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Odzież dla niepełnosprawnych (10420 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill