www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy w Poznaniu, mgr administracji - II grupa (4968 - wyświetleń)
- Autor mazi417 Dodany 2011-02-03 17:47
Szanowni Państwo,

Interesuje mnie praca w ubezpieczeniach, administracji, IT (serwis, doradztwo, sprzedaż), w magazynie oraz przy obsłudze i pozyskiwaniu klientów. W grę wchodzi także praca z wykorzystaniem samochodu, laptopa i tel. kom. Mogę pracować na stanowisku samodzielnym jak i w zespole. Szybko się uczę i staram się zawsze jak najlepiej wywiązywać z powierzonych mi obowiązków.

Jestem osobą komunikatywną i skrupulatną. Pracowałem w większym zespole (15 osobowym) i czasami także miałem do czynienia z obsługą interesantów. Nie mam problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów. Lubię otaczać się ludźmi, nie brakuje mi pewności siebie ani też zaradności. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Dodatkowo służę Państwu także moją szeroką wiedzą z zakresu informatyki. Umiem rozwiązywać skutecznie i samodzielnie problemy natury informatycznej. Często konfiguruję i buduję wydajne/ekonomiczne/biznesowe zestawy komputerowe, instaluję i konfiguruję oprogramowanie oraz tworzę sieci komputerowe Lan, WiFi itp. Znam również j. niemiecki na poziomie komunikatywnym. We wolnym czasie uczę się języka niemieckiego typowo „biznesowego”. Znam też j. angielski w stopniu umożliwiającym mi obsługę programów w j. angielskim. Oprócz tego myślę, że posiadam szereg innych umiejętności (o których wspomniałem w cv), które mogłyby się mi przydać przy wykonywaniu pracy biurowej lub innej - wymagającej indywidualnego podejścia do klienta/interesanta. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe było dla mnie sprawdzianem radzenia sobie w nowych sytuacjach oraz radzenia sobie ze stresem. Wypracowałem w sobie wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Nierzadko musiałem także pracować po godzinach i pod presją czasu. W życiu stawiam na szczerość, lojalność i porozumienie.

Mam 2 grupę inwalidzką (niepełnosprawność ruchowa - lekko widoczna). Prowadzę normalny pojazd a moje miejsce pracy nie wymaga żadnego przystosowania.

Z wyrazami szacunku
Sebastian M.

MOJE CV JEST DOSTĘPNE POD TYM ADRESEM:

odsiebie.pl/8ppoccq6nut3/Sebastian_Mazur_CV.pdf.pdf.html

tel. 725 521 507
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-02-03 20:10
Jestem pod wrażeniem! Jakbym miał firmę to bym zatrudnił!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-02-06 12:33
A skąd to wrażenie? Przede wszystkim literówki w cv, zresztą umieszczenie życiorysu na ogólnodostępnym serwisie to skrajna nieodpowiedzialność. Ponadto nic specjalnego w nim nie ma. Bez urazy oczywiście.
Nadrzędny - Autor mazi417 Dodany 2011-02-06 20:10
to może ty rogal160 pochwalisz się swoim specjalnym cv??? ;-) bez urazy oczywiście ;-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-02-09 18:05
Na pewno nie w formie ogólnodostępnej - chodzi o bezpieczeństwo danych
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-02-06 20:56
CV jak CV. Każdy ma inne.

Tu jest jednak problem z profilem. Administracja, coś tam o komputerach, jakieś uprawnienia na wózki widłowe. Trochę to wygląda jak zlepek różnych profesji - trochę tego, trochę tamtego.

Przydałby się CL, aby wyjaśnić o co w tym chodzi, jaki profil (pracy) byłby odpowiedni. Być może to by pomogło.
Nadrzędny Autor mazi417 Dodany 2011-02-06 22:26
informatyka - hobby i pasja, wózek widłowy - uprawnienie dodatkowe umożliwiające w przyszłości znalezienie pracy tymczasowej w razie konieczności, studia na kierunku administracja ze względu wcześniejsze problemy zdrowotne...
Nadrzędny Autor chudini0505 Dodany 2011-03-11 08:45
Polecam Ci stronę : http://ogniwo.net/ tutaj masz dużo ciekawych ofert :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy w Poznaniu, mgr administracji - II grupa (4968 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill