www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek pielęgnacyjny z Opieki Społecznej ! (8546 - wyświetleń)
- Autor michus Dodany 2008-05-08 17:16
Mam pytanie dlaczego zasiłek pielęgnacyjny z Opieki Społecznej nie został zwaloryzowany i nadal dostaję kwotę 153 złotych,
a wiem że od marca został podniesiony jeśli ja się nie mylę podanej kwoty < zasiłek pielęgnacyjny wynosi 163.15 złotych >  ta podwyżka tylko dotyczy dla osób pobierających rentę i emeryturę z ZUS-u czy wogóle coś było zwaloryzowany bo jakoś nie mogę znaleźć info w necie :-( szperam i szperam i nic nie widzę!
A jak wygląda przepisy wg Opieki Społecznej które wypłacają zasiłki pielęgnacyjny dla osób niepełnosprawnych czy będzie podniesiony jak z ZUS-u ?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-08 18:18 Zmieniony 2008-05-08 18:23
zasiłek pielęgnacyjny , zasady , kwoty dotyczą jednakowo wszystkich ,
ale jest też dodatek pielęgnacyjny ,

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/13937,kiedy_przysluguje_zasilek_a_kiedy_dodatek_pielegnacyjny.html

a w tym jest , taka szara ramka, tabela  , naciśnij , rozwinie sie tam są kwoty , poczytaj
Nadrzędny Autor michus Dodany 2008-05-08 19:59
Dzięki za podpowiedź :-) Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zasiłek pielęgnacyjny z Opieki Społecznej ! (8546 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill