www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co i jak po kolei? (4200 - wyświetleń)
- Autor moniadan Dodany 2010-11-21 22:25
Witam!
Poradźcie mi prosze, co należy po kolei zrobic po amputacji nogi
Gdzie sie udac, czy do zusu, czy do pfronu?
Moj tata jest emerytem i miał niedawno amputacje, wyszedł ze szpitala i na razie jest w domu, szukam w internecie gdzie trzeba sie udac najpierw, ale albo odnosniki nie działają, albo tak napsane ze nic niewiadomo
Będę bardzo wdzęczna za wszelkie odpowiedzi
Najpierw chyba musi miec orzeczenie o niepełnosprawnosci, tak? kto je wydaje
Gdzie mamy poskładac jakies wnioski itp
Czekam na odpowiedzi
Pozdrawiam was serdecznie M
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2010-11-21 23:32
Myślę, że dobrze byłoby załatwić sanatorium poszpitalne do szpitala uzdrowiskowego , to jest bezpłatny pobyt w placówce, gdzie otrzymałby pomoc rehabilitantów i wsparcie psychologa.W jakim wieku jest tata?
Nadrzędny - Autor malwa2208 Dodany 2011-04-01 09:03
Witam serdecznie,

jestem studentką 5 roku fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Zbieram dane do pracy magisterskiej na temat "Jakość życia pacjentów po amputacjach kończyn górnych i dolnych".

Bardzo, ale to bardzo prosiłabym o pomoc w wypełnieniu ankiety, która znajduje się pod linkiem:

http://www.ankietka.pl/an...mputacjach.html

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas. :-)

Malwina
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-04-01 09:17 Zmieniony 2011-04-01 09:23
Malwa2208 nie dość , że zaśmiecasz swoim postem różne wątki, to jeszcze link do strony jest nieprawidłowy.

Wystarczyło post umieścić jeden raz a dobrze.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2011-04-01 11:40
Ta strona już nie istnieje, albo złego linka podałaś.
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-04-01 13:43
malwa2208 czy to  Prima Aprilis, ja się nie nabiorę.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-01 22:06
Nie wypełniam ankiet które nie są na swoim miejscu. A takie miejsce istnieje tu na forum. Nie wypełniam też ankiet które są wklejane po kilka razy.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-02 09:38
ja żadnych nie wypełniam bo cwaniaki naszym kosztem mają magistra a ja z tego wielkie g
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co i jak po kolei? (4200 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill