www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Mam do sprzedania mate do hydromasaży Balsan Futura (12894 - wyświetleń)
- Autor Agata12316 Dodany 2011-01-11 19:49
Mam do sprzedania mate do hydromasaży Balsan Futura.Cena detaliczna zestawu Balsan Futura w sklepie wynosi 4500 zł. brutto.Na stronie http://leader.nazwa.pl/balsan.html
Ja chcę ją sprzedać za2000zł była mało używana bo córka bała się kapać z bąbelkami teraz córeczka zmarła i sprzedaję bo zbieram na nagrobek dla niej.Mam też wózek Kimbe,pionizator,pulsoksymetr nadgarstkowy i ssak.Sprzęty są wystawione na allegro
http://allegro.pl/wozek-kimba-spring-otto-bock-quality-for-life-i1404129573.html
Mate kupiłam 4 lutego 2009 i ma gwarancje na 5 lat czyli do 4 lutedo 2014roku
Kontakt telefoniczny pod numerem 696-763-608
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-03-17 19:59
Oferta nadal aktualna,zapraszam
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-03-19 13:40
Obniżam cenę maty do 1500+ koszt przesyłki oferta ważna do 26 marca ponieważ potrzebuję pilnie pieniędzy na nagrobek ale jeśli go nie sprzedam do momentu gdy odbiorę już nagrobek rezygnuję z jego sprzedaży.Zapraszam tylko zainteresowanych na100%
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-03-19 18:15
Agata zaśmiecasz tylko taemat. Już dałam wątek kupię sprzedam podaruję....... czy tak ciężko jest pisać pod włąściwym tematem wątka ? Można się załamać. My nie jesteśmy nie kumaci i czytamy wszystko. Wiem zaczęłaś go w styczniu ....... :-(((((((((
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-03-19 19:01
Dziękuję bardzo za radę ,mam też radę dla Ciebie jeśli Ci nie pasuje po prostu nie czytaj.Jeszcze raz bardzo dziękuje:-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-03-19 19:12
nie bądź złośliwa ela ma racje
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-03-19 19:33
Przecież podziękowałam za radę.
A jeśli nie jesteście w mojej sytuacji to się nie wypowiadajcie bo jakbym nie potrzebowała pieniędzy to bym nie pisała gdzie tylko mogę.Cieszcie się że Wasze dzieci żyją ja chce tylko zrobić mojemu aniołkowi godny nagrobek na koniec a poniewaz nie mam na to pieniędzy łapię się każdej możliwości.Myście sobie o mnie co chcecie ale jeśli nie chcecie pomóc to nie wtrącajcie w czyjeś życie bo nas nie znacie.Może kogoś obraziłam i jeśli tak to przepraszam!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-03-19 20:50
Agata12316 niezła jesteś? Co ty wiesz o nas :-(
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-03-19 22:12
A tak na marginesie to ile kosztuje ten nagrobek, bo już zbierasz i zbierasz.Uwierz mi, gdybym miała niepowtarzalną okazję kupić coś za grosze po osobie zmarłej to w życiu bym tego nie zrobiła. takie ogłoszenia wzbudzają u mnie mieszane uczucia.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-03-20 14:37
przykro mi że straciłaś dziecko ale nie oznacza to że jak dasz w tylu miejscach to samo ogłoszenie to ktoś to kupi jeśli kogoś to będzie interesowało znajdzie takie ogłoszenie nawet jak raz zamieścisz
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-03-20 18:24 Zmieniony 2011-03-20 18:27
Agata ale chyba dostałaś zasiłek pogrzebowy który do 1.03 wynosił 6 tyś z .... a od 1.03 wynosi 4 tyś.
Nie wiem ale tak jak ulena nie odpisałabym tak innym. A jeśli chodzi o bół ... to i ja coś o tym wiem :-(
Basia ma rację.

No i w takim temacie jak ten "Sprzęt i rehabilitacja" Kupię sprzedam czy też oddam za darmo wplatane w między wątki to robi niezły bałagan. Trudno dokopać się do właściwych wątków.
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-10 17:33
Tak dostałam zasiłek pogrzebowy a po spłacie za zakład pogrzebowy,zakład w którym była przeprowadzona jej sekcja ,trumienkę i inne opłaty to mało co dostało a do tego ja i mąż nie mamy pracy.Więc już się nie będę Wam tłumaczyć i odwołuje sprzedaż pożyczyłam pieniądze od znajomych i w następnym tygodniu nagrobek już znajdzie się na cmentarzu i już nie będę taka głupia żeby kogoś prosić o pomoc w jakichś forach bo jesteście tylko wyszczekani.Proszę administratora tego forum o usunięcie moich postów z całego forum i usunięcie ,mnie z tej społeczności.Jeszcze raz Wszystkim Wam dziękuję za okazana nam pomoc, naprawdę można liczyć na ludzką dobroć.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-04-10 21:13
Ella -czy masz obowiązek odpowiadać na posty, zgłosiłam do admina. Nie podobają mi się Twoje wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-12 18:52
Kryształek zgłaszaj gdzie chcesz mi się ty też nie podobasz ani twoje odpowiedzi :-D

To że tu gdzie był idealny porządek wprowadzi się handel to jest ok? Zamiast wymiany doświadczeń tu się handluje i ankietuje. Mnie wsio rybka czy mnie zbanują czy nie....
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-13 16:05
Czy masz jakiś powód aby być taką niemiłą?Kryształek ma rację, jak Ci się coś nie podoba to nie wchodz i nie czytaj, zamiast obrażać innych ludzi.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-13 18:39 Zmieniony 2011-04-13 18:42
Tak Agatko.
Założyłam celowo wątek kupię sprzedam czy też odwrotnie..... Sprzęt i rehabilitacja to nie tylko handel to także wymiana doświadczeń a coraz więcej osób pyta gdzie i co można znaleźć. Jak przejrzysz ten temat to sama stwierdzisz że miałam rację. Miałam bo tak naprawdę nie musze już nic....
Możesz moją odpowiedź też zgłosić do admina nie zależy mi już na tym forum... A wchodzę tu bo też szukam informacji a poza ankietami i handlem nic znaleźć nie mogę.
O pogrzebie nie musiałaś odpowiadać bo sama tym się też zajmowałam tyle że osoba dorosłą.
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-13 20:57
Ale Ellu jasno napisałam "Mam do sprzedania mate do hydromasaży Balsan Futura" i widząc taki tytuł nie musiałaś tu zaglądać jeśli Cię to nie interesowało.Ale Ty widocznie szukasz takich tematów żeby komuś dokopać i zmieszać go z błotem.
Nadrzędny - Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 10:04
Sprzedaż już nieaktualna.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-14 17:14
Piszesz w http://forum.niepelnosprawni.pl/board_show.pl?tid=4759#tid4759   "Sprzęt i rehabilitacja"

To już moja ostatnia do ciebie odpowiedź. Jak chcę coś kupić czy sprzedać wchodzę na Allegro. Ok tu7 chodzi o ON ale jak sama widzisz rehabilitacja to nie handel a szukanie konkretnego wątku.
Oprócz ciebie jest moc innych handlujących. Ciekawe to naprawdę ciekawe. Mój sprzęt czeka, ale go ani nie sprzedaję ani nie oddaję. Może się znów przyda. Co z was za ON :-(
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-04-15 17:43 Zmieniony 2011-04-15 17:46
Agata12316 - Pozdrawiam Ciebie i Rodzinę, łączę się w Twojej sprawie.
Ella kolejny raz wymądrzasz się, cóż  jesteś jaka jesteś. To Ty jako pierwsza, za trzecim wpisem Agaty, brzydko odpisałaś. To fakt, strasznie dużo może wiedzieć o starcie dziecka Ella, samotna bezdzietna  i z wyboru starsza panna. Zasiłek pogrzebowy jest za mały, żeby pokryć  całkowite koszty pogrzebu łącznie z mszą i opłatą cmentarną. O tym pisaliśmy min w temacie : " wpływ kościoła ..."
Agata12316 założyła nowy watek, jest to mniejszym złem niż wszystkie wpisy poniżej które czytamy. Kto tu jednak zaśmieca, zaśmiecił  forum?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Mam do sprzedania mate do hydromasaży Balsan Futura (12894 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill