www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moja historia - szukam znajomych (6590 - wyświetleń)
- Autor Elizah Dodany 2011-04-16 15:04
Cześć. Jestem tu nowa i zarejestrowania z jednej głównej potrzeby - znalezienia kogoś, przyjaciela, znajomego, który pozbawiłby mnie samotności. Mam 17 lat, nazywam się Eliza. Jestem z Podkarpackiego i uczę się w domu, indywidualnie uczęszczam do 1 klasy LO.
Mam bliżej nie określoną chorobę genetyczną (badania trwają), jestem niepełnosprawna ruchowo. Nie wiem za bardzo jak ta przypadłość się nazywa ale skutki oceniam sama po sobie: nie chodzę, jeżdżę na wózku elektrycznym. Jestem dość słaba (relatywne pojęcie, szczegółowo - nie podniosę grubszej książki czy kubka z herbatą) dlatego bez pomocy rodziców praktycznie non stop jestem bezradna. Samotność coraz bardziej mi doskwiera, nie mam znajomych ani chłopaka i szukam ich w internecie. Pomyślałam sobie, że może jest jakaś młoda osoba, w moim wieku, która też tak jak ja szuka. Żeby powiedzieć o sobie coś więcej, to interesuję się rysunkiem, bardzo lubię słuchać muzyki (nie ograniczam się żadnym gatunkiem ale bardzo lubię: Depeche Mode, OSTR'ego, ABBĘ i wiele innych:), pilnie uczę się języka niemieckiego i w sumie niespecjalnie się różnię od rówieśników - lubię dobrą książkę, film,gry czasem jakiś serial i oczywiście dyskusję na różne tematy :> . Także witam wszystkich :>
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-04-16 15:13
Elizah witam Cię serdecznie. Choć większość aktywnie piszących na tym forum jest pewnie starsza od Ciebie, to zachęcam do klikania z nami. Nie patrzymy sobie tutaj w metrykę i często jest miło. Spróbuj, zapraszam. :-)))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-16 18:22
Lid ma rację klikaj z nami a napewno ci będzie lżej. :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-16 21:59
hej elizah
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kasia1982 Dodany 2011-05-13 10:25
Witaj Elizah :-) piszę do Ciebie z propozycją na najbliższe wakacje chciałam Cię zaprosić do wzięcia udziału w programie E szansa, będzie to dla Ciebie okazja do wyrwania się z domu poznania nowych osób a przede wszystkim podniesienia kwalifikacji (to tak na przyszłość może Ci się przydać). Program E szansa daje możliwość ukończenia kursu komputerowego i zdobycia Certyfikatu ECDL Core (oczywiście między innymi). Odezwij się do mnie najlepiej na email: aniela2002@wp.pl wtedy będę mogła przesłać Ci wszystkie informacje o programie... Informacje znajdziesz też na stronie www.dziecidzieciom.pl tj. strona fundacji w której jestem wolontariuszką.
Elizah prywatnie tj. poza tym że chciałabym zaprosić Cię do udziału w programie chętnie też Cię poznam, dobrze wiem,  co znaczy być samotną i niepełnosprawną, pozdrawiam serdecznie. Czekam na emaila od Ciebie:) 
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-05-13 18:26
kasia1982, jesteś podłą su.., wykorzystujesz dziewczynę i okazję dla swych celów. Kwalifikacje to my mamy dobre w tym kierunku! ECDL-komputer znamy! Taki kurs-szkolenie to g... ECDL to uczenie: jak otworzyć komp. itp. bzdety, które znają wszyscy, którzy tu piszą, bo skoro piszą to znają.  Takie programy-kursy organizują wszyscy, którzy potrafią odpalić kompa, lub zatrudniają takich- włączył i co dalej!? Jej!
Nadrzędny - Autor kasia1982 Dodany 2011-05-16 10:55
pozwól że na forum będę pisała to co chce i z kim chce!!! opinie na temat  zakresu kursów i przydatności certyfikatu ECDL Core proponuję kierować do PTI (polskie towarzystwo informatyczne) nie do mnie. Pozdrawiam serdecznie :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-05-16 16:39
kasia1982 - nie ma co chce i do kogo chce. Jeśli ty coś proponujesz młodej, chorej dziewczynie to kieruję do ciebie.Z twojego wpisu wynika, że to marketing. Ella miała coś innego na myśli (tak sądzę) i też ma rację (moim zdaniem). Najlepiej odp. na posta m@rta (zaproponowała coś o co chodzi). Dziękuję za pozdrowienia.
Nadrzędny Autor kasia1982 Dodany 2011-05-16 21:32
nie wiem czy doczytałeś mój post do końca ale jestem  wolontariuszką  fundacji (również osobą niepełnosprawną chyba to forum jest również dla mnie??) i dlatego szukam osób takich jak elizah tj. młodych niepełnosprawnych mogących nauczyc się czegoś co w życiu może się zwyczjanie przydac, to wszystko nie wiem z czego tyle zamieszania, mój błąd że nie napisałam elizah że udział w  programie proponuje jest bezpłatny... marketingu mi nie zarzucaj, i możesz byc spokojny elizah do tej pory się do mnie nie odezwała może zajrzała na stronę fundacji tego już nie wiem, na prawdę to już nie jest ważne w tym momencie... Pozdrawiam (tym razem nie musisz dziękowac)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-05-13 18:46
Ech tym razem nie wiem czy poprzeć bober ale nie podoba mi się taka propozycja Kasi. Elizah jest młoda zbyt młoda by w realnym świecie spotykać się z nieznajomymi z interetu a dokładniej z forum. Coś mi tu niezbyt przyjemnie pachnie.
Jeśli Elizah weszła tu po rejestracji i logowaniu to znaczy że zna komputer. Czy to przypadkiem nie jest ujemne spojrzenie ze strony Kasi1982? Na e mail a czemu nie tu?
Nadrzędny Autor kasia1982 Dodany 2011-05-16 21:39
Ella informacja o programie jaki proponowałam elizah ukazała się również na niepelnosprawni.pl, spójrz : http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/85494 może rozwieją się twoje wątpliwości onośnie mojej propozycji dla elizah, ja nie mam nic do ukrycia:)
Nadrzędny Autor M@rta Dodany 2011-05-14 23:36
Witaj Elizo :-)
Napisz też na forum Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, bo tam widziałam trochę ludzi młodszych.
I na forum Dom Otwarty, prowadzone przez organizację Stowarzyszenie Kobiet Niepełnosprawnych One
O tam jest nawet wątek do poznawania fajnych ludzi
http://www.domotwarty.org.pl/forum/viewtopic.php?t=13

A oprócz tego niegłupim pomysłem mogłoby być zainteresowanie się po prostu forami tematycznymi, pasującymi do Twoich zainteresowań.
Gdzie mogłabyś rozmawiać na ciekawe tematy z ludźmi po prostu w Twoim wieku i o podobnych zainteresowaniach.
W końcu Internet cały stoi przed Tobą otworem :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moja historia - szukam znajomych (6590 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill