www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SZACUNEK do siebie samych i do innych (5440 - wyświetleń)
- Autor Ludmiła Pytlos Dodany 2011-05-17 07:31
Dlaczego taki temat , on wypłynął po przeczytaniu WSZYSTKICH POSTÓW-CHROMY, AMSTERDAM ; w moim odczuciu posiadają ten DAR jakim jest SZACUNEK nie tylko słowo ale i czyn Jest takie twoerdzenie,że po stosunku do nieszczęść czy to zwierzaków czy ludzi poznaje się wartość HOMO SAPIENS i CHROMY jak i AMSTERDAM tą zdolność posiadają .Acha co zaś się tyczy BASENU w tej chwili nie pamiętam kto był taki dowcipny to nwet w tzw. normalnych układachbym nie miała bo nie umię pływać! a moczyć mogę się w wannie [której też nie mam albo być pod prysznicem który JEST! żal mi tych co niedoświadczyli uczestniczenia w MSZY ŚW wraz ze swoim pupilem! TAK  w K RAKOWIE były takie spotkania w tamtym wieku jak jest teraz to nie wiem,ale biorąc przykład z życia św. FRANCISZKA O ZWIERZACZKACH MÓWIŁ MOI BRACIA I SIOSTRY MNIEJSI to nikogo nie dziwi ,że tak było i mam nadzieję że jest. pozdrowienia z Wieliczki Ludmiła Pytlos
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-05-18 14:55
OOOO
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2011-05-18 22:25
o rany..........???????????????
Nadrzędny Autor Ludmiła Pytlos Dodany 2011-05-19 07:01
Staruszko nie wiem co to znaczy < oooo>;można to zrozumieć dwojako albo zdziwienie lub zaskoczenie bardzo proszę o rozszerzenie tego ja też wg. dowodu osobistego jestem  staruszką PRAWDZIWĄ ale usposobieniem i duchem młodą! nawet teraz gdy jestem niekompletna mam spojrzenie na to co mnie otacza kpiarskie/ takie usposobienie/,pamiętam jak byłam w ogólniaku miałam serdeczną koleżankę zw. ŻYRAFĄ JA BYŁAM PYZĄ.Przy jakiejś okazji i sytuacji;która nas rozbawiła tak się śmiałyśmy,że faktycznie rozbolały nas brzuchy i nie mogłyśmy złapać oddechu a łzy leciały ciurkiem a mówi się że śmiech to zdrowie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-05-19 06:38
Wprawdzie nie zrozumiałam co tak naprawdę chcesz nam powiedzieć, ale również Cię pozdrawiam Ludmiło. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Ludmiła Pytlos Dodany 2011-05-19 07:02
Moja rada pomyśl a zrozumiesz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-05-19 07:04
Dziękuję za radę. Miłego dnia. :-)
Nadrzędny Autor Ludmiła Pytlos Dodany 2011-05-19 09:38
MYŚLENIE TO PRZYSZŁOŚĆ!!!!
Nadrzędny - Autor Ludmiła Pytlos Dodany 2011-05-19 09:40
WSZYSTKO PRZED TOBĄ!
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-19 15:02
Ludmiła w sumie to tak za bardzo nie wiem o co biega, ale jak cię wkurzają, nie rozumieją to "olej to". Cieszy mnie, że znalazł się jakiś kościół w jakimś mieście, gdzie choć raz docenili zwierzaki. W jakimś wątku napisałam, że każdy cierpi w samotności - sam. W tych wpisach to się potwierdza, bez względu czego to dotyczy. Mój tata mawiał: "umiesz liczyć? Licz na siebie" stara to prawda.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-05-19 19:15
Ludmiła też nie zrozumiałam twego pierwszego postu ale nic to.
Tak bober masz rację z tym liczeniem.Tylko czasem można się przeliczyć. Kij tam byle do przodu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SZACUNEK do siebie samych i do innych (5440 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill