www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja domowa (3366 - wyświetleń)
- Autor Cherry Dodany 2011-07-22 23:48
Czy korzystacie z bezpłatnej rehabilitacji domowej? Jeśli tak, czy nie mieliście problemu z jej załatwieniem - jak długo na nią oczekiwaliście?
Nadrzędny Autor agaryt44 Dodany 2011-08-12 13:44
Witam. Zwracam sie z podobnym pytaniem, jak poprzednik. Czy ktos korzysta z rehabilitacji domowej?
Jestem w następującj sytuacji-mam syna z głebokim upośledzeniem, lat 25, ktoremu w tym roku skonczylo sie nauczanie indywidualne ze szkply specjalnej.
chcialabym aby syn nadal kontynuowal rehabilitacje(bezpłatnie), ale nie wiem, czy cos takiego w ogole sie nam nalezy...? w naszym osrodku zdrowia pani doktor nic nie wie na ten temat, dlatego postanowilam napisac na forum, moze tutaj ktos cos o tym bedzie wiedzial...
Nadrzędny Autor dodi Dodany 2011-09-25 10:13
Witam :-)Jestem w temacie rehabilitacji domowej,ponieważ załatwiałam ja mojej teściowej(paraliż jednostronny po operacji oponiaka mózgu,afazja). Każda placówka,która ma kontrakt na rehabilitację dzienną musi mieć również domową(to jest warunek,który ma spełniać).
Niestety placówki bronią sie przed tym i z reguły twierdzą,że nie maja domówki,bo im sie po prostu to nie opłaca.Wtedy poproście o kontrakt lub dowiedzcie się w NFZecie,któremu placówka podlega.Na NFZ przysługuje 80 dni rehabilitacji domowej.Jest więc o co walczyć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja domowa (3366 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill