www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Służba zdrowia (Strona 2) (53691 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 12:16
To kładź się i umieraj.

jak to inaczej interpretować ?

wyrżneła się to bo chciała ich sprawa
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-15 12:54
Może nie interpretuj! norbi jest na tyle inteligentny, że zrozumiał. Kryształek też, ale do tego trzeba żyć nie tylko pod kloszem. Basiu uczyć powinni w szkole, więc tego nie będę robić. Ludzie w normalnym życiu różnie mówią i wiedzą o co chodzi - to, że Ty tego nie zrozumiałaś rozumiem.
lidian natomiast dobrze zrozumiała, ale ona jest jaka jest: z jednej strony miła, wręcz "przymilna" aż mdło, czasem o.k., a z drugiej "dolewa oliwy do ognia" - jaką z tego ma satysfakcję? Nie chcę wiedzieć.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 13:19
do tego trzeba żyć nie tylko pod kloszem. Basiu uczyć powinni w szkole, więc tego nie będę robić.
nie jesteś od tego by kogoś uczyć ani poniżać a że to twoja pasja to Bóg z Tobą
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-15 14:31
Bober zostaw ty mnie wreszcie w spokoju. Winisz mnie nawet za swoje niegrzeczne (łagodnie mówiąc ) wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 15:56
nie reaguj na nią

sama do mnie na priv pisze a potem nagle że mamy skączyć polemikę
którą sama zaczeła
śmieszne i chore
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-15 16:24
Nie opowiadaj głupot. ODPOWIADAM Ci na Twoje wiadomości do mnie na priv., ale w końcu uważałam, że to nie ma sensu i dlatego tak napisałam.
To nie wątek na takie dyskusje.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 19:58
trele morele eci peci idź do lasu robić dzieci :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-15 17:15

>(łagodnie mówiąc )


Ja ciebie dawno zostawiłam w spokoju - nie komentuje twoich wypowiedzi do innych. Sądziłam, że zrozumiałaś ale sugerujesz, że nie. W takim razie nie możesz "sprzątać" na forum. Resztę napisała ci Julka_
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-15 19:12
No tak, bo od tego to ty jesteś. :-))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 19:59
:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-16 10:25
Powiedz mi Lidian jaką masz przyjemność z tych pyskówek. Czy naprawdę tak uwsteczniłaś się ....? To nie możliwe....! Kobieto wróć do życia... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-16 11:23
Kryształek łatwo jest kogoś opluć. Pluj dalej, tylko uważaj bo wiatr może zmienić kierunek. Życzę miłego dnia.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-08-16 15:10
W którym momencie oplułam Ciebie? Życzenia typowe dla moherowych beretów.
Odejdźmy już od tego Kargulowego płota, bo jakoś ciasno, tuż obok jest pełnia lata i korzystajmy z uroków natury.
W wątku o zdrowiu - raczej omińmy psychologa.
Ja jutro muszę do ortopedy, już sama myśl sprawia, jestem bardziej chora.
Do diabła z lekarzami, zazdroszczę (nawet tak na granicy grzechu) tym co nie muszą znać lekarzy.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-16 10:26
Basiu nawet nie "główkuj", to za trudne dla Ciebie...
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-16 10:28
to co dla mnie trudne a co nie to tylko ja wiem i nie życze sobie głupich komentarzy
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-08-16 10:31
Ja Twoich mądrych też.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-16 10:34
nie komentuje twoich wypowiedzi a do wypowiedzi na forum mam prawo
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-10 00:58
Co spowodowało takie narastające "nieporozumienie" między uczestniczkami forum??? Które przenosiło się na innych jak zła fala?
Nadrzędny Autor TrudnaM Dodany 2016-04-02 19:20
Przeciez to jest nieludzkie traktowanie. Nie wiem dlaczego nasze Panstwo dzielu ludzi na lepszych i gorszych. To sie powinno przeciez zalatwic od reki a nie chodzic od drzwi do drzwi.
Nadrzędny Autor Cami Dodany 2016-05-23 06:42
Nasza służba zdrowia powinna sama się leczyć, lekarze są w porządku   cały ten ustrój jest  nie wporządkuale
Nadrzędny - Autor 2761 Dodany 2011-12-04 14:06
W odpowiedzi dla: lidian
Osobiście serdecznie współczuję. Wiem tak jak wielu tak załatwionych, jak to boli, i jak niemoc rozpiera. Ja osobiście, byłem postawiony przed totalną ignorancją – wręcz głupotą, jaka przewija się w wielu punktach służby zdrowia. Jedno jest pewne. Sytuacja jest zła, jeśli chodzi o ten temat. Jednak pewne jest również to, że wiele nieprawidłowości wynikają, w prostej linii z niekompetencji zatrudnianych tam osób. Wystarczy spojrzeć na wielu z pracowników służby zdrowia, aby dłonie opadły. Często ich zachowanie, chimeryczność, jak i zupełny brak odpowiedzialności – o wyobraźnie nie wspomnę, powoduje wiele właśnie takich historii.
Zawsze uważałem że w służbie zdrowia, jak zresztą w wielu innych dziedzinach, winni pracować ludzie do tego powołani. Jednak tak nie jest, i wszyscy o tym wiemy. To widać na co dzień. Wystarczy wejść do najbliższej poradni. Osobiście chciałbym stwierdzić, iż niegdyś również byłem cichy, spokojny i nad wyraz uprzejmy. Obecnie już nie. Dzisiaj owszem nie będąc ani chamski, ani niegrzeczny – staram się jednak być konsekwentny. Tam gdzie muszę prosić – to proszę, ale tam gdzie ma być coś załatwione z obowiązku pracownika – żądam i wymagam. Mam dość uległości. Tego nie uczy życie, bo jest ono piękne, i nie mylił bym tego z niczym. To co się wokół dzieje, to dzieło ludzi, a nie życia. To wyższość jednych nad drugimi niszczy to co powinno być. To totalna ignorancja, zaliczanie wielu spraw, aby tylko wziąć pensję – to niszczy to co powinno być. Wiem jedno, mam dość, i już nie jestem uległy. Traktuje każdego urzędnika jak równego sobie, bez względu na to, czy on jest ministrem, czy pielęgniarką. Dla czego?. Bo oni wszyscy są dla nas: Petentów, Pacjentów itd., itd. Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie wszyscy są tak silni emocjonalnie, iż potrafią „walnąć pięścią w stół”, ale proszę wierzyć, inaczej dzisiaj się nie da. Nie ma zdjęć RTG, to ewidentna wina konkretnych pracowników. A nie sytuacji politycznej, czy czegoś tam jeszcze. Cierpią na tym li tylko najsłabsi. Jedną mam radę. Jeśli wykonuję RTG, czy inne zdjęcia – trzeba żądać na piśmie, kiedy będą wyniki. Znając sytuację w służbie zdrowia – nie godzić się na przesyłanie wyników i tyle. To nie Pacjenci winny biegać od gabinetu, do gabinetu. Lekarze również mają telefony, i niech dzwonią. To ich praca i ich obowiązek.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor RobCiop Dodany 2016-04-28 12:07
Zgadzam, się masz rację. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor belissa Dodany 2016-05-28 18:38
Masz rację :-)
Nadrzędny - Autor Eliza78 Dodany 2016-03-29 15:12
Zadzwonienie do rzecznika- najlepszy pomysł w tej sprawie. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2016-03-29 19:41
Witaj Eliza
Nie tylko pisałam, ale i dzwoniłam i zero załatwiłam.
Obecnie nawet jak się ma skierowanie do szpitala od specjalisty można wylecieć z hukiem bo panie nadające termin przyjęcia nie widzą powodu do przyjęcia. Prywatnie ciągną byle jak najczęściej być u nich, a na NFZ można nie liczyć.
Lid ma rację co do służby zdrowia choć nie wszystkich możemy wrzucać do jednego wora.
Nadrzędny - Autor Klaudiusz55 Dodany 2016-03-29 23:54
Na NFZ nigdy liczyc nie było można i to się nie zmieni.
Nadrzędny Autor gotyl Dodany 2016-04-19 11:55
Masz niestety rację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Służba zdrowia (Strona 2) (53691 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill