www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 102) (2284097 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 18:11
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-11 18:18
NOOOOO JAK SIE ROZPEDZE TO JAK TA KULA ARMATNIA.:-D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-11 18:25
Uważaj w co trafiasz, bo może śmierdzieć. :-) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-11 18:26
EEEETAM,SMROD MNIE NIE DOGONI,SZYBKO BIEGAM HE,HE,HE.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-11 18:28
Ale my tu zostaniemy. :-( :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 18:42
POLECIMY NA MIOTŁACH :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-11 18:49
Masz rację ja właśnie nową kupiłam. :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 18:49
:-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-11 20:35
A ja jutro kupię bo jak narazie mam tylko zmiotkę małą :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 21:59
no to trzeba ustalić date zlotu czarownic
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 16:52
Basia i to jest super pomysł :-)))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 17:25
NO TO CZEKAM NA PROPOZYCJE TERMINÓW JA MOGE PO 23 WRZEŚNIA :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 17:31
Basiu to już zimno będzie i w czym na ten zlot bez kabiny :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 17:32
w kombinezonie
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 17:56 Zmieniony 2011-08-12 18:13
A widzisz ty... Jutro kupię kombinezon :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 18:02
ja też musze kupić
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 18:14
No to po sprawie. Tylko że tu Pakt o nieagresji to my tak pokojowo :-D
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 18:38
właśnie o nieagresi czyli powinno być pokojowo
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-15 09:58
A może właśnie lepiej tu wywalić sobie kawę na ławę, aby w innych wątkich było pokojowo. 
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 10:13
tylko jak to wytłumaczyć innym że ten wątek do tego służy ?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 18:51
:-)))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 19:00
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-17 16:35
Ciekawe czy nie wywołam "wilka z lasu" kiedy powiem, że dziś jest miło na forum ?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-17 16:37
OBYŚ NIE WYWOŁAŁA :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-17 17:12
Przemiło: Barbara Mycko i Ty.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-17 17:19
żebyś wiedziała że miło
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-17 18:39
A teraz i ty Bober. :-))))))))))) Nie dogryzaj tylko przyłącz się do nas spokojnie i będzie ok. :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-17 18:40
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-18 18:18
Bober już nie będę w stosunku do ciebie grzeczna, bo nie potrafiłaś grzeczności zrozumieć. Czepiasz się mnie jak rzep psiego ogona w każdym wątku. Zauważyłam , że nikogo nie szanujesz i do większości postów odnosisz się negatywnie. Nie widzisz tylko nigdzie swojej winy. Twoje prowokujące posty wnoszą nieład w wątkach. Już nawet admin zwrócił uwagę na twoje chamskie i podłe wypowiedzi i zaczął je kasować. Jak ci się nie podobają nasze posty to po prostu nie odpowiadaj skoro nie potragfisz grzecznie. Były już różne burze na forum, ale takiej zaciętości nigdy tu nie widziałam. A ode mnie się po prostu odwal.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-18 20:30
nie ma sensu jej niczego tłumaczyć poprostu trzeba przestać reagować na zaczepki
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-18 23:18
"...Kargul, podejdź no do płota...", "...sądy sądami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie..". Oto cała ty. Wypowiedź prawdziwa ale w stosunku do ciebie. Jak to jest, że nie widzisz "belki w swoim oku...". Za jeden odruch ludzki ci podziękowałam to zaraz "dolewałaś tej oliwy". O zaczepkach już ci odpisałam, czytasz wybiórczo. Zlikwidowany post - o tym też pisałam - trudno aby był zlikwidowany kogoś innego, a mój za takie same słowa nie. Takie słowa napisałam celowo bo są ludzie, do których trzeba pisać ich językiem - ja reaguję tak tylko wtedy, gdy mnie "wywołują do tablicy". Masz z tym problem, włącz: ignoruj posty, lub zmień forum, a nie wyganiasz innych. Nie uogólniaj - nie pisz w liczbie mnogiej, zwłaszcza, że mijasz się z prawdą - dyryguj u siebie w domu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-19 07:48
Bober przeczytaj swój własny post jeszcze raz i zastosuj się do niego, bo napisałaś go do siebie.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-21 19:24
ZGADZAM SIĘ NIESTETY Z LID
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-08-23 19:11
staruszka stęknęła

> BRAWO PAWEŁ65!!!!!!!BRAWO ZA CYWILNA ODWAGE!!<


...Basta! Daruj sobie! Ja stoję na drugim brzegu tej Rzeki. Co z twoją inteligencją. Co????????????????? Zrozum, że nie chcę splendoru dla swej osoby, nie chcę stołka miodem ociekającego. Co chcę? Chcę wygrzebać z tego błota Godność Wszystkich , z którymi miałem tę przyjemność * korespondować w tym dziwnym miejscu , oraz Godność własną!!!

przyjemność *  - nie dotyczy ciebie :-(                                                                                     
                  
       
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-08-23 20:49

>Miałeś tam nr do sejfu? Nie przypadkowa, a więc znasz ją - to pisz! <


Bober. Tobie wystarczy tylko pokazać cel i...już lecisz. Na łeb, na szyje. Jeśli możesz to pomyśl chwilkę - tu nie chodzi o bicie piany ani o nr do sejfu. Tak, znam te osobę. Nikt obcy nie wszedł do tego dziwnego miejsca i nie kradł !!! Pomyśl chwilkę!!! Jakbyś się czuła, gdyby Twe listy oraz listy pisane do Ciebie czytano na rynku przez megafon?
Nie, nie zamierzam Cię przekrzykiwać ani prowadzić bezsensownej polemiki bo dość już błota w tej Rzece. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-23 22:00
Właśnie myślę, nie polemizuję. Szczerze nie rozumiem! Pisałeś o listach na priv., z wypowiedzi wynika, że musiał ktoś na forum o nich pisać lub cytować. Sam czytałeś co się z tego zrobiło. Pisałam też, że jeśli tak jest to musi być wirus co jest niebezpieczne. Tego jednak się nie bałeś. Jest w takim razie tylko jedna odpowiedź - administrator, moderator. Ty pozostawiasz domysły to źle, a można załatwić.
Jeśli znasz tę osobę i nie piszesz kto, to niestety bijesz pianę co na rękę 2-3 osobom - pozostałe wypowiedzi były jednoznaczne i ja czułam się celem. Może to dla innych była okazja dokopania- tego tyczył dym i to musi mieć koniec.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-08-26 14:49
Bober napisała:

> PAWLE JEŚLI O TO CI CHODZIŁO TO GRATULUJĘ EFEKTU.<


Ludzie! Wszyscy jesteśmy gośćmi w tym Domu i poczekajmy cierpliwie co powie nam jego Gospodarz. Do Niego wszak adresowałem swój list otwarty a w innym wątku prosiłem Was o nietypowanie inwigilatora. Czy tak?

Celem mego listu, celem nadrzędnym było zwrócenie uwagi Redaktora Naczelnego Magazynu "Integracja" na zaistniały fakt. Pisząc,że znam te osobę miałem na myśli  tylko i wyłącznie, że nie była to osoba przypadkowa,obca (haker bądź wędrowiec wirtualny) a ktoś tutejszy.

Iota(Dziękuję za porady) ,  sprawy techniczne tłumaczy Nam dość zwięźle i mimo iż jest kilka <ale> to jednak poprzestańmy na oczekiwaniu odpowiedzi od Redaktora Naczelnego.

Bober. Uprzejmie proszę o nie wkomponowywanie mej osoby do swoich teorii ! Dziwi mnie bardzo postawa twoja i staruszki. Po moim liście nagle we dwie podniosłyście krzyk, że i wasze konta osobiste odwiedzał "dobry duszek". Po waszym zachowaniu domniemam,że chcecie upiec własne pieczenie nad moim ogniem. We dwie lubicie jak świat się kręci wokół
was ; we dwie jątrzycie i piszecie zaczepne posty. Jedna z was mając tupet, pozwala sobie nawet na pisanie listów do mnie. Listów dziwnych w swojej treści. Dlatego też nie odpisuje na nie. Dziwne jest też obecne milczenie staruszki. Zawsze pełna elokwencji, tryskająca inteligencją nagle zatopiła się w ciszy.

Ci, co czytają wolno i ze zrozumieniem już zauważyli,że temat ważny(dla mnie jako autora listu) został już "przykryty" przez posty nic nie wnoszące do sprawy. Ten fakt nie dziwi bo takie są tu standardy:"Róbta co chceta"
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-26 14:58
pawel to że założyłeś wątek nie oznacza że masz prawo do wybierania osób które będą w nim pisały i co będą pisały
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-27 06:52
Jak się chce NAPRAWDĘ załatwić taką czy inną sprawę to się pisze na wszystkie dostępne e-maile, np. redakcja@niepełnosprawni.pl, efekt murowany!
Ty jednak nie chcesz niczego konkretnie załatwić, ty właśnie "puściłeś dym", A TERAZ "BIJESZ PIANĘ"

>Jedna z was mając tupet, pozwala sobie nawet na pisanie listów do mnie. Listów dziwnych w swojej treści.


Co to oznacza? Listy nie przychodzą anonimowo - u mnie pisze: temat i od kogo!
Życie to nie szklany ekran i wierszyki.

>Bober. Uprzejmie proszę o nie wkomponowywanie mej osoby do swoich teorii


NIESTETY ALE TO WŁAŚNIE TY WMANEWROWUJESZ MNIE W COŚ - CEL ZNASZ TYLKO TY (MOŻE WY)
Nie wiem i mało mnie interesuje kto i czy do ciebie pisze - to ma być prowokacja - "jedna z was"?
"TEORIA" a "FAKT" znacznie się różnią JA PISAŁAM TYLKO SUCHE FAKTY NAWET W OSTATNIM POŚCIE, DO KTÓREGO SIĘ ODNIOSŁEŚ - WKURZYŁ CIĘ?

>Ci, co czytają wolno i ze zrozumieniem już zauważyli,że temat ważny(dla mnie jako autora listu) został już "przykryty" przez posty nic nie wnoszące do sprawy. Ten fakt nie dziwi bo takie s


A ja ciebie(nie tylko) proszę o czytanie ze zrozumieniem - poczytaj jeszcze raz moje posty tyczące tematu: to ja po całym larum napisałam aby "poczekać na Iotę". Przeczytałam twój post i inne(proszę popatrzeć na godz. wpisu) dla mnie to był "numer".

PISAŁAM JUŻ O TYM - TO SĄ FAKTY:

Po wypowiedzi (obszernej)- jakimś - dla mnie niezrozumiałym - tłumaczeniu się Ella, przypomniało mi się, że ona pisała do mnie na priv. i to wtedy spr. po nadawcach i jej nie było. Treść zapamiętałam bo jej wypowiedzi były ciekawe dla osoby nowej na forum.

Weszłam na wcześniejsze strony i okazało się, że posty Ella są zwinięte jak "ignoruj" - tak są u mnie też chromy. Jednakże "Chromy" dodałam do ignoruj, "Ella" nie, natomiast "TadeuszB" nie chciało już mi przyjąć do ignorowanych.

DZIWNYM zbiegiem okoliczności "cała afera" zaczęła się tuż po mojej odpowiedzi na obelżywe komentarze godunow i TadeuszB. Dołączyła do tego lidian. Osoba pod nickiem TadeuszB, wyraźnie napisała, że spodziewała się "jakichś" "strasznych" konsekwencji wobec mnie.

TEORIĘ DOROBILI ZAINTERESOWANI
"PIECZENIE" PIEKĄ INNI - JA DO NIKOGO NA TYM FORUM NIE PODCHODZĘ PERSONALNIE - OSOBIŚCIE - NIE MOGĘ LUBIĆ - NIE LUBIĆ - JA MUSZĘ CZŁOWIEKA WIDZIEĆ - REAGUJĘ NA WPISY, KTÓRE MOŻE ROBIĆ JEDNA OSOBA LUB KILKA - TO NIE MA ZNACZENIA.

Mnie ZBULWERSOWAŁ fakt nie przyznania się Ella do pisania listów na priv.- o czym też pisałam.

W SUMIE TEMATEM ZASADNICZYM STAŁO SIĘ CZY, KTO I DLACZEGO PISAŁ LISTY NA PRIV. ORAZ "DOKOPYWANIE"

Z postów (twoich też), które przeczytałam: TREŚCI, SPOSOBU, STYLU I UMIEJĘTNOŚCI POSŁUGIWANIA SIĘ J. POLSKIM NASUNĄŁ MI SIĘ JEDEN WNIOSEK(nie dotyczący wykształcenia czy inteligencji) I NIECHĘĆ ZAGLĄDANIA NA TO FORUM. O tym też pisałam i nieprzypadkowo nazwałam je "kryptą".
Twój obecny post upewnił mnie tylko w moim przekonaniu.

Podobno chciałeś "wyciągać z błota", a obryzgałeś nim dokoła wszystkich po trochu.

INWIGILACJA to nie pierdoły z listami na tym forum. To poważna sprawa i dotyczy naszych adresów IP i namierzania do różnych celów.

CO CAŁA TA ZADYMA MIAŁA (MA) NA CELU?

Nie zlikwidowałam konta właśnie z w/w powodów. Chyba, że ktoś z tych samych powodów, mi je zlikwiduje.

WBREW POZOROM W INTERNECIE NIE JESTEŚMY ANONIMOWI.

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-08-27 08:24

>DZIWNYM zbiegiem okoliczności "cała afera" zaczęła się tuż po mojej odpowiedzi na obelżywe komentarze godunow i TadeuszB. Dołączyła do tego lidian. Osoba pod nickiem TadeuszB, wyraźnie napisała, że spodziewała się "jakichś" "strasznych" konsekwencji wobec mnie<


Bober bardzo cię proszę powiedz gdzie obelżywie się o tobie wypowiedziałam. Dlaczego dopinasz mnie do innych wypowiedzi?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-28 11:57
Wykonawca jest również ON , może jego głos złagodzi to co wydaje się już nie do wyciszenia. Pozdrawiam WSZYSTKICH. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=v9NYZQ5bh0c&feature=fvwrel
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-28 11:58
oby tak się stało :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-03 09:34
Jak się nikt nie kłóci, to przestaliście pisać. To ciekawe.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-03 10:45
żeby pisać trzeba mieć z kim i o czym
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2011-09-03 14:50
Brawo Basiu!Zycze milego popoludnia i do milego klikania.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-03 15:51
do miłego
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-09-12 19:05
Lidian napisała:

>Paweł, jeżeli oczekujesz odpowiedzi na ten post, to moim zdaniem powinieneś go również wysłać bezpośrednio na pw. do adminów i innych osób, które chcesz powiadomić. Myślę, że tutaj możesz się nie doczekać odpowiedzi. <


Lidian???? Witaj :-) Tak, oczekuje odpowiedzi na me listy od osób najbardziej kompetentnych na tym Forum. Oczekuje odpowiedzi od Gospodarza(y). Nie oczekuje stawiania mi drogowskazów i pokazywania jak Dziecku, gdzie i jak mam iść w swoje własne życie. Już swoje latka mam i wiem na co stać człowieka i co potrafi Człowiek. Zawsze Ty tutaj mówisz gdzie i jak pisać. Teraz pozwól,że powiem ja: Nie zakrywaj mego listu "radami" Chyba ,że chodzi o to, by go nie było widać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-12 19:42
Ok więcej się do Ciebie nie odezwę.  Szkoda, że moje słowa zrozumiałeś jak atak na Ciebie. I nie miałam złych intencji, a tym bardziej nie chciałam "zakrywać" Twojego postu swoim. Uważam, że skoro forum jest publiczne, to mam prawo wypowiadać się w każdym wątku. Prywatne listy pisze się w prywatnej korespondencji. Jednak jeżeli sobie nie życzysz nie będę z Tobą "rozmawiała", tylko jeżeli nie życzysz sobie pouczania, to i Ty Pawle nie pouczaj. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-09-13 08:49
LIDZIA DAJ SPOKOJ PO CO SIE WNERWIAC.PAWEŁEK NIE NAUCZON SIE "DZIELIC"NAWET WATKIEM NA FORUM,NAWET NIE ZAUWAZYŁ SŁUSZNOSCI TWOJEGO DROGOWSKAZU.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-13 09:26
Nie denerwuję się, nie ma czym. :-)))))))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 102) (2284097 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill