www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O co tak napradę chodzi w prewencji rentowej ZUS? (Strona 2) (43825 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-08-19 11:06
Indian  Pisze
Tutaj wszyscy jesteśmy równi
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Święte słowa
Pozdrawiam  Panią..
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-19 13:20
No i zaczyna się robić miło i kulturalnie - i o to chodzi! Czy mało mamy problemów dnia codziennego, żeby jeszcze tutaj skakać sobie do oczu. Tak trzymać.

A przy okazji godunow

>Tutaj wszyscy jesteśmy równi


i dlatego zwracajmy się do siebie per "Ty" czy po prostu po imieniu. Myślę, że jestem jednym ze starszych członków tego forum ale nie przeszkadza mi takie zwracanie się do mnie nawet przez młodych ludzi. Gorzej jeśli będzie "Pan" a potem obelgi i ............. ale nie wracajmy do tego.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2011-08-19 13:28
Widzę ze to forum to rzeczywiście całkowicie niemerytoryczna bablanina i ludzie o kilku alter ego.
Po ch... jakieś bezsensowne przepychanki słowne?
Nic dziwnego ze o.n. w Polsce są dymane równo przez Państwo i ZUS...skłoceni i podzieleni na "lepszych" i "gorszych" niepełnosprawnych, "bardziej chorych" i "mniej chorych"...oby tak dalej...a ZUS zaciera rączki... zenada.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-08-19 13:51
Michoo ma racje -pisze na forum by prosic o rade, dowiedziec sie o doświadczenia innych, a nie by czytac wzajemne inwektywy. Szkoda, że nie poreafimy sobie nawzajem pomagać.......
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2011-08-20 07:31 Zmieniony 2011-08-20 07:35

>Tutaj wszyscy jesteśmy równi. Obojętnie czy mamy tatuaże (które teraz są w modzie), czy jesteśmy przy dużej kasie czy też żyjemy z pomocy społecznej. To czy ktoś pije, to też jego prywatna sprawa. Dlatego nie przejmuj się docinkami i wymysłami osób, które tak naprawdę nic o nas nie wiedzą, bo najważniejsze jest to co napisałeś: własne czyste sumienie.>


Nie, nie jesteśmy równi. To jest nierealne i  nie jest to możliwe, aby wszyscy byli sobie równi.
Sumienie. Jak się kłamie? i podciągnąć chce pod : Oj jak mi ciężko, tak jak obłożnie choremu.
Zasypać można przykładami, na kilka stron, napisać można książkę o tym.

W świecie osób zdrowych też nie są sobie ludzie równi, równi mając na myśli cały splot życia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-20 08:31
Julko napisałam to:

>Tutaj wszyscy jesteśmy równi.<


itd, ponieważ uważam, że właśnie tu na forum dla admin jednak jesteśmy równi. Nie sądzę, aby nas dzielił na białych , czarnych, tatuowanych, mniej lub bardziej sprawnych, pijących czy palących itd. Wszyscy mamy te same prawa. Admin reaguje na chamstwo, choć często jest bardzo bardzo wyrozumiały i cierpliwy.
Co innego w realnym świecie. I tu się z Tobą zgodzę. W realu są podziały i nie ma równości.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-20 09:11
[usunięte]
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O co tak napradę chodzi w prewencji rentowej ZUS? (Strona 2) (43825 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill