www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / List otwarty do Redaktora Naczelnego Magazynu Integracja. (9069 - wyświetleń)
- Autor Pawel65 Dodany 2011-08-23 15:15 Zmieniony 2011-08-23 15:17
Szanowny Panie Redaktorze

Za pośrednictwem tego listu chciałbym zwrócić Pana uwagę na fakt niewłaściwego nadzoru ze strony Administratorów portalu "Niepełnosprawni" nad ochroną prywatności Użytkowników mających na tym portalu swoje prywatne konta. Nie wiem czy wszyscy jesteśmy inwigilowani w tym dziwnym miejscu, czy tylko ja sam. Informuje Pana, że ktoś włamał się do mojego konta osobistego. Przeczytał zapewne zawartość mej korespondencji jaką prowadzę z Forumowiczami oraz wykradł korespondencję z jedną z Koleżanek. Na chwilę obecną mogę stwierdzić ,że nie jest to osoba przypadkowa a ten proceder miał jakiś cel.

Jako użytkownikowi portalu "Niepełnosprawni" , który nie ma żadnego wpływu na kulturę językową w prowadzonych tu polemikach
jest mi obojętne w jakim stylu są one prowadzone. Jest mi obojętne jak Administratorzy tego portalu wywiązują się ze swoich
obowiązków, wynikających z piastowania funkcji administracyjnych. Nie jest mi jednak obojętny( nie może być  mi obojętny) zaistniały fakt inwigilacji mej osoby. Takim haniebnym i podłym działaniom mówię stanowcze > NIE ! <

Zwracam się więc do Pana z apelem o podjęcie natychmiastowych i zdecydowanych działań mających na celu poprawę ochrony naszej prywatności na tymże portalu.

Ten bulwersujący fakt kładzie się cieniem na dotychczasowej Państwa działalności i myślę , że nie będzie z mej strony nadużyciem jeśli stwierdzę, że nie zależy Państwu już na  obrazie  tego portalu w odniesieniu do innych portali dla osób niepełnosprawnych.

Nadmieniam, że o wykrytej inwigilacji mej osoby informowałem mailem admina_1 w dniu 2011-08-16 o godzinie 19:58 i do chwil obecnej nie otrzymałem odpowiedzi.

                                                                                          Z poważaniem
                                                                                               Pawel65
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-08-23 17:34
BRAWO PAWEŁ65!!!!!!!BRAWO ZA CYWILNA ODWAGE!!

PANIE REDAKTORZE(BEZ SZANOWNY!)
ZWIJ SE PAN JAK CHCESZ TEN PROCEDER ALE TO NIE DOTYCZY TYLKO PAWŁA65 I JAK CZYTAŁAM WCZESNIEJ VALKIRII BO MNIE TEZ,A WALENIE W ROGI(SORRY ZA DELIKATNOŚC ) WIECEJ NIZ JEDNEJ OSOBY BA,WIECEJ NIZ DWOCH TO ZWYKŁE KU...STWO A PAN SKORO NA TO BIERNIE PATRZYSZ TOS JEST SUTENER.
NARUSZENIE CUDZEJ KORESPONDENCJI,DANYCH W NICH ZAWARTYCH I TRESCI TO ZWYKŁE SKU....O I PODLEGA KARZE.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-23 19:19
No i jesteśmy w domu! Takie "żarty" są karalne ! Poszły kosy, kłonice i co tam jeszcze jest na wsi w użytku.
Pomówienie podlega karze z k.w.

Gdyby to były fakty:
1. Strona musiałaby być zawirusowana i wtedy każdy martwiłby się o ważne dane na swoim kompie,
2. Program antywirusowy reaguje,

>I JAK CZYTAŁAM WCZESNIEJ VALKIRII BO MNIE TEZ


3. I co nie zareagowałaś?
4. Dziwnie zbiega się to z usuniętą wypowiedzią godunowa, all, czy jak mu tam i brakiem pamięci "tadusz".
Myślałam, że to forum o.n., a o.n. to choroba różnych części ciała, w tym wypadku wydaje się, że jednego.

>chwilę obecną mogę stwierdzić ,że nie jest to osoba przypadkowa a ten proceder miał jakiś cel.


Miałeś tam nr do sejfu? Nie przypadkowa, a więc znasz ją - to pisz!

Fakt sprawa zrobiła się bardzo poważna. Ja mam problemy ze stroną na tym forum po obelżywych słowach godunowa i jego teoriach z "kosmosu", które zostały usunięte. Jakie, podam tam gdzie powinnam, a nie w "kawiarence"- dziwne, taki problem i kawiarenka. Pamiętajmy, że po IP łatwo kogoś namierzyć. Dla niektórych to dym i dobra zabawa. Ja jednak nie popuszczę.

Od września wracam do pracy i mam tylko nadzieję, że nie będę na prawdziwych o.n. patrzeć przez pryzmat takich ludzi jak wy (oczywiście nie dotyczy to wszystkich).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-23 18:02
Miałem podobną sytuację. Jedna osoba postanowiła mi dokopać przez pisanie zmyślonych bzdur. Kiedy odpisałem, że to nieprawda to napisała, że ma moją prywatną korespondencję i ją zamieści na forum. Kilkakrotnie odwoływałem się do Administratora portalu o interwencję i zażądałem zamieszczenia sprostowania na forum. Ale poza usunięciem kilku postów tej osoby nic więcej nie zrobili. Osoba ta nadal bezkarnie pisze na forum. Wnioski pozostawiam bez komentarza.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-23 18:14
Jeżeli ktoś ma Twoją prywatną korespondencję czyli był nieuczciwy, to dlaczego tej osoby nie ujawniasz?  Ujawnij na forum niech wszyscy wiedzą z kim mają do czynienia.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-23 18:27
Większość z Was wie o kogo chodzi. A jeśli chodzi o prywatną korespondencję to był tylko wymysł jej chorej wyobraźni. Pisała o mnie obraźliwe bzdury bez powodu. Ale dobrze, jeśli chcesz to napiszę, to był jeden ze szkodników (kret, bóbr, szczur) - dopasuj sobie o kim mowa.
Nadrzędny Autor Wierzbinka Dodany 2011-08-24 14:10
Brawo Pawle, za odwagę jest tu kilka osób bez krzty kultury
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-08-24 18:04
Całe szczęście, że nie zdążyłam się przywitać z Tadeuszem.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-09-12 14:10 Zmieniony 2011-09-12 14:18
Szanowny Panie Redaktorze, Szanowni Państwo Administratorzy.

W związku z brakiem odpowiedzi na mój list otwarty , który dotyczył inwigilacji mej osoby na portalu "Niepełnosprawni", pozwalam sobie na list kolejny.
Jak pisałem poprzednio, celem nadrzędnym mego listu otwartego było zwrócenie Państwa uwagi na zaistniały jakże bulwersujący fakt inwigilacji mej osoby oraz kradzież prywatnej korespondencji. Nie było moim celem "zrobienie dymu" na tymże portalu.
Celem nadrzędnym tego listu nie jest "wzniecenie ponownego dymu"  a tylko i wyłącznie uzyskanie odpowiedzi od osób kompetentnych w tej sprawie.
Dotychczasowe Państwa milczenie dało zielone światło Użytkownikom tego portalu do szukania między sobą i skazania przysłowiowego cygana. Z uwagi na fakt, że to dziwne miejsce ma dwa brzegi przeciwstawne nie było to trudne zadanie. Tym oto sposobem padły jednoznaczne i krzywdzące co niektóre osoby podejrzenia.
Brak jakiejkolwiek reakcji z Państwa strony na zaistniały fakt spowodowało, że Użytkownicy "skoczyli sobie do gardeł", powstał chwilowy (nie pierwszy i nie ostatni) zamęt, po czym kartki czasu zaczęły przykrywać ten bulwersujący fakt i... sprawy nie ma. Nie ma?

Szanowni Państwo. Pozostawienie tak bulwersującego faktu w sferze domysłów i pomówień rodzi obawy, że portal ten straci wiele w odniesieniu do tego, czym był dla wielu z nas - ON. Jakiś czas temu pisałem, że już "zdrowi" podczas reformowania kolejnej reformy podzielili nas na: lekki, umiarkowany,znaczny. Po co więc kolejny podział we własnym gronie.
Po co?

Drodzy Państwo. Życie w państwie demokratycznym winno się toczyć według określonych standardów i z poszanowaniem obowiązującego prawa. Niezbywalnym prawem każdego obywatela państwa demokratycznego jest prawo do prywatności. To prawo miałem i ja logując się po raz pierwszy na tym portalu i będąc jego forumowiczem do chwili obecnej.Państwo jako założyciele i administratorzy tego portalu mieliście i macie obowiązek stać na straży tego prawa, poprzez właściwe jego nadzorowanie oraz ochronę prywatności jego Uczestników.

Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania (A.H.)
                                                                                 
                                                                             Z poważaniem
                                                                               PAWEL65
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-12 15:07
Paweł, jeżeli oczekujesz odpowiedzi na ten post, to moim zdaniem powinieneś go również wysłać bezpośrednio na pw. do adminów i innych osób, które chcesz powiadomić. Myślę, że tutaj możesz się nie doczekać odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-09-13 08:51
PAWEŁ,NA CO PROBUJESZ ZWROCIC UWAGE NA SIEBIE CZY PROBLEM?JESLI NA SIEBIE TO WSZYSCY I TAK CIE ZNAJA Z DOBREJ POEZJI,NA PROBLEM TO PISZ POD BEZPOSREDNIO DO ZAINTERESOWANYCH.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2011-09-13 19:02
Uważam, że nie musi pisać na PW lub w inny sposób powiadamiać Administrację. Zresztą zaraz po zaistnieniu tego faktu wysłał do Admina maila. Ponadto chyba jest jakiś Moderator, który śledzi, co się dzieje na Forum. Po zauważeniu listu powinien o tym powiadomić Administrację. Nie zrobił tego. O czym to świadczy? To osądźcie sami.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-13 20:42
Masz 100% rację. Sądzę, że Administrator zna sprawę. Z moich spostrzeżeń wynika, że działania admn. są czasem "dziwne". Niestety moderatorem zwykle jest zwykły forumowicz, który od lat udziela się na forum. To właśnie moderator kasuje, blokuje treść postów innych. Administrator jak i moderator może śledzić poczynania forumowiczów (na pw. też). Taki moderator  ma swoje sympatie i antypatie itd. Wystarczy popatrzeć - poczytać. Zwrócić także uwagę, że niektóre posty np. obraźliwe sobie istnieją, inne właściwie "niewinne" znikają. Sądzę, że ten mój post także "zniknie". MYŚLĘ, ŻE PRZEWROTNIE DOBRZE SIĘ STAŁO, BO KILKA OSÓB ODSŁONIŁO TWARZE ( czy co tam mieli). SZKODA TYLKO, ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. PODGLĄD BYŁ ZAUWAŻALNY NAWET PODCZAS PISANIA TEGO POSTU.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-09-14 09:59 Zmieniony 2011-09-14 10:06
Ludzie!
Jeżeli ktos pisze list "otwarty",to nie oznacza,ze KAZDY moze sie pod nim podpisywac!Jezeli Admin zauwazył to pismo,to "dzięki"waszemu zasmiecaniu go,miał prawo tez-tak jak wy go zlekcewazyc,prawda?!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-16 13:45
Valkiria...
To jest forum dyskusyjne i każdy może się wypowiedzieć... A co do adminów i moderatorów tego forum, to mam bardzo podobne zdanie, co do ich opieszałości na tym forum...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-09-16 15:22
Do norbiego03-najlepiej pokazywać błędy innych nie widząc swoich.Traktujesz portal,który prowadzisz jak swoją własność.Są chyba zasady prowadzenia takiego portalu i nie można wyrzucać z portalu osób bez żadnego przewinienia.Pisałem Ci o tym to mówiłeś ,że współpracownica przez pomyłkę to zrobiła.Nie zależy mi na Twoim portalu,tylko nie podpuszczaj w stosunku do innych jak sam lepszy nie jesteś.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-17 22:16
Eligiusz, kilkakrotnie przepraszałem cię za ten występek, a raczej pomyłkę mojej wspólniczki... Więc jeszcze raz przepraszam cię za to... A czy ci zależy bądź nie zależy, to jest już twoja osobista sprawa... Więc nie rozumiem cię teraz... o co ci chodzi... Przypuszczam, że tu są informatycy zawodowcy,  a my jesteśmy, tylko amatorami, więc wpadki się choć nie powinny zdarzać, to się zdarzają... Nie mogę być o każdej porze na portalu gdyż mam też wiele innych rzeczy do roboty. A portalem zajmuję się w chwilach wolnych od innych obowiązków. A tu, są zawodowcy i prowadzą to jakby wiecznie spali i jak tu czytam w powyższych postach, że inwigilują nasze prywatne wiadomości... Możemy cię zapewnić, że kto jak kto, ale my nie stosujemy takich perfidnych praktyk... Lecz mimo że twoja opinia nie jest na rękę naszemu portalowi, to bardzo ci dziękuję również za nią.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-09-19 12:02
62norbi03.......albo grasz albo udajesz.Przepraszasz mnie od dawna ,przyznajesz mi rację.A konto mam zablokowane i tego nie umią naprawić Twoi amatorzy,którzy mnie pomyłkowo wykluczyli.Nie zgrywaj się i nie odpisuj bo to nie ma sensu.Tylko nie miej pretensji do wszystkich,jak porządku nie umiesz zrobić na własnym podwórku.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-19 17:09
Jak zwykle, nie na temat, nie w tym wątku. Niedawno wychwalałeś Norbiego i jego forum.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2011-09-20 07:53
Nie zaczepiaj......do Ciebie się nie zwracałem.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2011-09-20 19:26
Eligiusz... nie wiedziałem, że masz zablokowane konto....  Jak znajdę czas, to Cię odblokuję.. A za blokadę jeszcze raz przepraszam... Dziś od 5:30 jestem na nogach, przeszło 12h, teraz dopiero zabrałem się do przeglądania for i stron... Po za tym jeszcze się dokształcam... 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / List otwarty do Redaktora Naczelnego Magazynu Integracja. (9069 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill