www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Spływ kajakowy dla niepełnosprawnych... (9762 - wyświetleń)
- Autor ratownik Dodany 2006-09-03 10:54
Witam Was! Jestem z zamiłowania studentem fizjoterapii, z wykształcenia ratownikiem medycznym.
Będąć w tym roku na Kaszubach w czasie wakacji, pływając na kajakach wpadłem na pomysł, aby w przyszłym roku zorganizować coś może i trochę szalonego.
Chciałbym wystartować ze spływem 3-4 dniowym, integracyjnym, mogły brać w im udział osoby z różną dysfunkcją, do pomocy udało by się pewnie zachęcić studentów fizjoterapii, w każdym kajaku płynie niepełnosprawny z pełnosprawnym, rano pływanie, później wspólnie przygotowywane posiłki, później gry integracyjne przygotowane przez studentów... ogniska... itd. Jest jeszcze cały rok, przygotować wszystko można,ale ... muszą się znaleść otwarci na nowe pomysły, chetni do zrealizowania wielkiej, wspólnej przygody sami niepełnosprawni.
Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi opiniami, zapraszam do dyskusji na forum. Jeśli ktoś chciałby się ze mną kontaktować, w profilu są strony www email i takie tam różne. :-)
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2006-09-20 19:28
Hej, qrde pomysł mi sie podoba, tylko sie zastanawiam dlaczego nie ma chetnych na to, ja sie pisze jako uczestnik jak beda mile panie z fizjoterapii :-) tzn. panowie tez moga byc :> pytanie tylko gdzie ten splyw :> na ktorej rzece najlepiej pasowal by dunajec :>... pozdrawiam. M.
Nadrzędny Autor Klaus Dodany 2007-02-02 05:35
Splywy takie realizuje kilkanaście lat Fundacja Ducha na recz Rehabilitacji Naturalnej Osob Niepelnosprawnych w Toruniu a takż wpinaczkę skalkową a ostatnio spadochroniarstwo. Tadeusz Łaukajtys. maly_klaus@wp.pl
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2007-02-02 15:12
Witam!
Jestem niepełnosprawną studentką, chętnie wezmę udział w spływie, ale jaki jest koszt? Ratowniku, chętnie jak mogę to pomogę:-). Pisz na maila. thule@onet.eu
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-02-13 19:45
Również byłabym zainteresowana.
Nadrzędny - Autor Ewa86 Dodany 2007-04-10 17:24
chętnie :-)
ewka.m@vp.pl
Nadrzędny - Autor smok Dodany 2007-06-12 16:05
ja też chętnie wziąłbym udział w tym spływie, nawet chciałem zrobić instruktora kajakartswa, ale niestety przerwała mi to moja niepełnosprawność, ale może kiedyś mi się uda jeszcze a za rok z wielką chęcia wziąłbym udział w tym spływie, właśnie ile będzie kosztować spływ?
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-06-15 20:33
Witajcie :-) Ja za kilkanaście dni jadę na taki rajd kajakowo-konny organizownay właśnie przez Fundację Ducha :-))))
Nadrzędny Autor jastej Dodany 2007-07-14 13:04
Tak to bywa – są gdzieś w Polsce chętni, tylko trudno się znaleźć i zebrać razem. Może ktoś ma ochotę popływać po Bugu? Czasu na decyzję straszliwie mało, a są jeszcze dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych. Szczegóły tutaj: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/19459. Taka gratka może się szybko nie powtórzyć. Pozdrawiam ciepło i zapraszam
jastej
Nadrzędny Autor Meduza Dodany 2007-08-31 10:11
To jest to! Spływ kajakowy itp. jest czymś co na pewno da wiary niepełnosprawnym w lepsze spojrzenie na siebie! A dzieci? Od jakiego wieku? Na jaki okres, 14 dni czy dłuzej?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Spływ kajakowy dla niepełnosprawnych... (9762 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill