www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ogulnopolski strajk OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (4292 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2011-10-03 16:19
Dlaczego właśnie teraz a nie kiedy indziej powiem wam jest nas w naszej przepięknej ojczyźnie przeszło 5milionów a więc jak jak jest ktoś dobry w liczeniu to nie sobie policzy jest to ogromna rzesza ludzi z ubytkami psychicznymi oraz fizycznymi nie jestem specjalistą od tych spraw jednak na każdy kroku widać ludzi z laskami na wózkach itd,tak nie powiem zmieniło się coś w tej kwestii przeszłe rządy pomagały jak mogły ON powtarzam jak mogły zgodnie z prawem jednak ktoś kiedyś to prawo musiał ustanowić i dlaczego akuratnie przeciw ON moja propozycja jest taka aby przyszły rząd dobrze zastanowił się nad tym co zrobiły poprzednie rządy i nie ważne kto wygra tylko niech w końcu wezmą się za pomoc dla ON bo to jest obowiązkiem każdego rządu i niech nie zwala na inne organizacje i ludzi którzy okradają PFRON i inne organizacje zarówno państwowe jak i fundacje i niech to nie traw wiecznie tylko odpowiedni przepis niech wprowadzi i sprawa załatwiona i większe kary na zakłady które nie przyjmują ON do pracy i nie 2 czy trzy razy lecz co najmniej 50 razy czy sto razy lub 1000 razy a jak nie pomorze to więcej i wierzcie mi, moi drodzy przyjaciele ON ze każdy pracodawca będzie się o nas bił mam jeszcze jedna propozycje wszyscy którzy z jakich kol wiek powodów nie byli na tym forum i nie czytali tego posta nie będą odpowiadali, gdyż mogą być i takie przypadki ze ktoś nie wiedział lub nie jest zainteresowany wtedy będzie wprowadzony w formę protestu moja propozycja to dzień 1 listopada forma jaką przyjmujemy jest na ten dzień nie korzystamy z tego portalu, jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje proszę pisać chcę abyśmy wspólnie podejmowali takie decyzje.Musimy wyrazie i bez żadnych skrupułów mówić o naszych sprawach nie tylko między sobą bo to nic nie da nie nadstawiajmy drugiego policzka i tak cierpimy a kto myśli ze jest inaczej to niech się zapyta każdej ON oczywiście tej prawdziwej a nie tej za kasę daną doktorowi lub prace załatwiona przez znajomego nie tedy droga moi drodzy
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-06 10:49
Jakoś chętnych nie widzę. O czy to świadczy? Jesteśmy roszczeniowi. Dajcie nam...! W każdej godzinie dnia pamiętajcie o nas...! Wszystko podajcie nam na talerzu...! Tylko, żeby złocony był...! My zaś....? NIC!!! Sami z siebie nam dajcie, nawet to , o czym nie myślimy w tej chwili...

1 Listopad - to na pewno nikogo tu nie przyciągnie. Zbyt uroczyste święto, bez względu na światopogląd i inne animozje.

Jednak o jakikolwiek protest za strony środowisk niepełnosprawnych (poza rodzicami dzieci niepełnosprawnych) raczej trudno.
Wniosek: Wcale nie jest tak źle!!! :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-12 10:50
jest mi bardzo przykro ze myślisz w ten sposób jednak po twojej wypowiedzi wydaje mi się że sama byś tak chciała bo jeśli o mnie chodzi to jest tak że ja nie potrzebuje pomocy ze strony państwa boli mnie tylko jedno dlaczego ON dają się nabijać w butelkę i nie znają swoich podstawowych praw np;prawo do godnego życia a godne życie nie wiąże się z tym iż ktoś nam coś poda na talerzu tylko takie ze to my mamy podać komuś coś na talerzu lecz nie w ten sposób jak ludzie zdrowi kiedy parę miesięcy temu próbowałem dostać się do pracy na stanowisko które odpowiada moim potrzebom fizycznym byłem przekonany że się nie da tego zrobić to był mój błąd tak myślałem na samym początku jednak kiedy miałem drugie podejście już parę tygodni temu na to samo stanowisko już było zajęte a propozycja pracodawcy była taka pracuj z grupa tak samo jak bez niej czyli chory zdrowy moim zdaniem nie powinni tego robić ani zakłady ani biura pośrednictwa pracy lub jeszcze jeden przykład służba zdrowia czy ktoś po jakimś zabiegu wyszedł bez szwanku po prosu zrobili zaszyli i jest ok nikt każdy doktorek popełnia błąd w sztuce i to przy każdym pajecie a kiedy posolisz to wtedy jest inaczej co innego z wszystkimi politykami itd mamy przykład na Wałęsie połamany kręgosłup da się złożyć da mim zadaniem nie jest namawiać ON do czynnego udziału w jakiś marszach czy innego rodzaju protestach lecz takich których nie widać a są niech rząd w końcu pamięta o nas przed wyborami jak pięknie nas namawiali i ta okropna reklama nasz wizerunek w radio zet jak by nie był pięknej dziewczyny na wózku wiesz co to ohyda nie obrażam tego człowieka który to mówi lecz tego debila który to wymyślił A czy nie jest tak źle- myślę ze jest i to jeszcze gorzej niż myślisz porostu na tym forum jest nas niewiele osób i niewiele o nas wo gule słyszało wiec jeśli piszesz lub ktokolwiek pisze jakieś blogi lub odpowiedzi lub komentuje niech nie zapomni o ON I TO JEST PIĘKNE LUB MORZE BYĆ mam prośbę jeśli będziecie podejmować tematy ON to raczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu czyli z dobrej strony bo jak was czytają takie mają zdanie o was i o ON wiem iż to dzieło jest długo trwałe i ze ktoś kiedyś morze przypomni sobie o nas a nie tylko przed wyborami wiem również iż wiele ON nie poszło na wybory i to nie z powodu swojej niepełnosprawności lecz z tego samego powodu co ja
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-10-12 11:40
Musimy się poznać:)
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-12 12:48
Co do podjęcia strajku osób niepełnosprawnych.
To bym był tylko za tym że pracodawcy boją sie przyjmować osoby niepełnosprawne. Więcej zatrudniają emerytów 50-75 lat niż osoby niepełnosprawne z różnymi schorzeniami
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-13 13:53
czy tylko tak widzisz ON pisze bo znam sytuacje przynajmniej w mojej okolicy konieczność podjęcia takiej decyzji jak strajk to nie tylko sama w sobie sprawa godna uwagi, nie tylko ON po 50 czy w średnim wieku lecz wszystkich którzy nie są kombinatorami  którzy są naprawdę zdrowi ale korzystają ze środków państwowych załatwianych w jakiś sposób przez rodziny lub znajomych, przez to całe gówno jakie jest kumoterstwo. W starej ue jest całkiem inaczej więc dlaczego u nas nie morze być tak samo ile jeszcze będziemy poniżani i cierpieli z powodów ustaw lub nienadających się ludzi do tego typu rozwiązywań problemów. Jeśli ktoś myśli iż jestem jakimś powalonym politykiem lub byłem to nie prawda i nigdy nie chciałem takim być nigdy mnie władza nie pociągała bo wiem iż władza to odpowiedzialność za innych a w polskiej władzy czy w polityce jest inaczej najpierw dla siebie a resztę kości dla potrzebujących widzicie co było na Ukrainie i tam jest prawdziwa demokracja gdyby coś takiego czyli olewanie ON przez rząd jakiegoś zachodniego kraju miało miejsce to wierzcie mi długo taki rząd by się nie trzymał mało tego został by pociągnięty do odpowiedzialności i to karnej i pozbawimy pracy itd a u nas nic się nie dzieje w tej kwestii jak kradli dalej kradną nie można tego udowodnić gdyż niektóre sprawy trzymane są w tajemnicy DZIĘKI ZA POPARCIE  w sprawie strajku nie pomyśl sobie że komuś się podlizuje pisze to z potrzeby załatwienia tych spraw w jak najszybszym czasie gdyż niektórzy z ON  już odejdą na zawsze i nie zaznają dobroci tego naszego państwa i nawet Palikot już zaczyna coś kombinować mówię wam nie tedy droga on nam nie pomorze jedyną drogą jesteśmy sami ja robię wszytko w dobrej wierze zobaczymy odpowiedź innych
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-12 13:39
Jestem za! Zdziwiłbyś się....
Pozdrawiam :-)))
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-13 13:54
Jak to do mnie to DZIĘKUJE i pozdrawiam
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-13 13:55
rogal160 Jeszcze musisz trochę poczekać
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ogulnopolski strajk OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (4292 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill