www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Komentarz do wyborów 2011 (21383 - wyświetleń)
- Autor bober Dodany 2011-10-10 16:27
Dla inteligentnych.
http://youtu.be/Wfq2YpcubSs
http://youtu.be/ur3Fn9cWYqw
Może wreszcie ktoś zajmie się dyskryminacją kobiet, które chcą pracować. Nie dotyczy ojczących,  chcących siedzieć w domu moherków.
http://youtu.be/iWJAlTfOCRY
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-12 16:04
Z całego tego forum tak jak z życia wynika jedno: ile ludzi tyle poglądów, ile ludzi tyle zdań. Każdy ma na jakiś temat taki pogląd i zdanie jak akurat mu idzie w życiu.
W tym wszystkim bierze górę osobiste nastawienie i typowa ludzka, a może polska zawiść. Komuś ( na tym forum też) wydaje się, że jego głos ma jakieś znaczenie:

>duchem byłem za Palikotem NAPISZE do niego par słów
>kolejnych wyborach na pewno na niego zagłosuje oczywiście jeśli mi się jego polityka spodoba bo jeśli coś


A Palikot akurat będzie to czytał - ha, ha, ha. Nawet sekretarka tego czytać nie będzie.

Mam wrażenie, że o.n. i osoby zdrowe myślą, iż partie się kłócą, mają różne poglądy - NIESTETY NIE! Wygryzają tylko tych, którzy nie pasują, a mogli by coś zrobić dla przeciętnego Kowalskiego. Tak za bardzo to się nie dziwię, no bo przecież sami między sobą o.n. mają tak różne poglądy - zdania na temat choroby, rent itd. Tak sobie dopiekają. Do tego tak mają wysokie ego - nie dopuszczają myśli, że mogą się mylić. Zawziętość, zaciekłość i pamiętliwość oto przeciętny Polak, a tym bardziej o.n.
Na tym forum widać, że każdy patrzy na problem tylko i wyłącznie przez swój pryzmat.

Jeszcze jeden przykład, nie wiem jak to nazwać - ktoś pisze "mógłbym rozmawiać na każdy temat" i rozmawia tylko i wyłącznie o delicjach i sikaczu z "Biedronki". O czym to świadczy?
Większość forumowiczów będzie oburzona - czemu, a no temu, że to pasuje prawie do wszystkich wypowiadających się. Wychodzi na to, że ten kto nie pisze to stwierdza, że szkoda palców. JAKICH ZMIAN SPODZIEWALIŚCIE SIĘ PO WYBORACH TAM TEŻ SĄ LUDZIE PODOBNI DO NAS.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-10-12 20:08
Z czystej ciekawości trzy pytania:

> Komuś ( na tym forum też) wydaje się, że jego głos ma jakieś znaczenie:


Zakładając, że masz rację - wytknięcie komuś, że niepotrzebnie pisze do posła będzie rzeczą pozytywną (korzystną), ponieważ...?

> przecież sami między sobą o.n. mają tak różne poglądy


A powinni mieć takie same?

> Tak sobie dopiekają. Do tego tak mają wysokie ego - nie dopuszczają myśli, że mogą się mylić. Zawziętość, zaciekłość i pamiętliwość oto przeciętny Polak, a tym bardziej o.n. Na tym forum widać, że każdy patrzy na problem tylko i wyłącznie przez swój pryzmat.


Ta krytyka w równym stopniu dotyczy Ciebie, czy uważasz się za kogoś ponadprzeciętnego?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-12 22:31
Twój post potwierdza to co napisałam. Całość rozbierasz na czynniki pierwsze, tłumaczysz tak jak to sama odbierasz z jakiegoś powodu.

Nie wytykam nikomu niczego - to przykład pewności X, że jakiegoś polityka interesuje po wyborach czy go ktoś tam lubi. Przykład myślenia, że osobiście czyta np. listy. Dla Ciebie to "wytykanie". Takich X jest sporo w całej Polsce.
Mój post nie jest krytyką, jest stwierdzeniem pewnych faktów. To forum to też grupa różnych ludzi i stanowi przykład (nie jest grupą reprezentatywną).

Toja wypowiedź jest właśnie podobna do wypowiedzi - zarzutów wzajemnych - niektórych polityków - oni też używają do tego wyrwanych z kontekstu zdań, słów.

Nigdzie nie napisałam, że mnie podobne zachowania i poglądy nie dotyczą. Ty jednak wyciągnęłaś wniosek właśnie "przez jakiś pryzmat".

Jeszcze jedno "Poglądy" nie muszą, a nawet nie powinny być "takie same", ale każdy się myli. Do poglądów nie należy zaciekłość, zawziętość ani pamiętliwość.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-10-12 22:43

> pewności X


Jesteś pewna, że pewności?

> Nigdzie nie napisałam, że mnie podobne zachowania i poglądy nie dotyczą.


A ja napisałam, że tak uważam?

Nota bene, pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-14 17:46
http://youtu.be/kcOaEPaKqbo
Wszyscy podpisywali?
Rozumiem teraz z czego ta kasa u niektórych z tego rocznika.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-15 16:33
To też "wyborca". No to mamy bezpieczeństwo na drogach. Nikt nie sprawdza czy psychiczny dalej jeździ czy nie. Ma prawko, jest spokojny jeździ - nikt nie zapyta, bo to obrażanie.
http://youtu.be/ZxRs5AQtoE0
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-15 17:32
bez przesady bober
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-15 17:35
Tu nie ma przesady, to fakt - widzisz. Słyszałaś kiedy żeby kierowcę o to pytali? Badania nowe to też żaden problem - wiedzą o tym kierowcy.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-15 17:48
chorzy psychicznie nie prowadzą pojazdów przecież zanim dostanie ktoś [rawo jazdy przechodzi badania i testy
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-15 18:01
Basiu w obecnych czasach zezwolenie na prawko można kupić bez badań. Co do badań to poddawałabym wszystkich rutynowo jak do karty zdrowia do pracy.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-15 18:14
A TO MNIE ZASKOCZYŁAŚ :-(
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-15 18:31
Niestety ale sama byłam zaskoczona jak się o tym dowiedziałam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-15 18:40
:-(
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-16 16:12
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,13897727,wiadomosc.html?ticaid=1d359&

No proszę - kumple mogą sobie pomagać. Chyba już pisałam, że te kłótnie polityczne to pozory i to o tym świadczy.
Tak poza tym, który o.n., a nawet jakikolwiek przeciętny człowiek, pomyśli o koledze, czy przeciwniku - co biedny zrobi bez pracy, a właściwie "bez kasy"?

Gdyby Polacy potrafili się zjednoczyć - nigdy w historii to się nie udało - nie dopuścili by do tego.

Tacy "panowie" nawet na otwartym rynku pracy znajdą "ciepłe posadki" na dotrwanie do b. dobrych emeryturek.
Zresztą są doskonale "zabezpieczeni" na "chude" lata.

Okazuje się też, że m.in. mój 1% może iść na kościółek (WŁAŚCIWIE NA CHŁOPCÓW Z DOBRYM ZAWODEM) lub "balujące" mamuśki.
NIGDY WIĘCEJ.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2011-10-16 19:22
A kto ustalał takie stawki i odprawy posłom? Sami sobie.
Polacy mieli okazję zrobić z tym porządek przy okazji wyborów. Jednak połowa wolała siedzieć w domu, a ci, którzy zagłosowali, wybierali mniejsze zło, zamiast lepsze jutro. Lepsze jutro nie jest hasłem wyborczym, ale wyborem programu, który zamiast obietnic, przedstawiał konkretne rozwiązania. A były takie, więc było w czym wybierać.

Nie jest jednak tak źle, bo zamieszanie na scenie politycznej zrobił Ruch Palikota. Na uwagę zasługuje fakt, że wcześniej był posłem, jednak odszedł z sejmu po dobrowolnym złożeniu mandatu. Powrócił jednak nie po sejmowe apanaże, bo nie brakuje mu pieniędzy, ale z zamiarem zbudowania nowoczesnego państwa. Czy można mu wierzyć? Uważam, że tak, gdyż swoją kampanię wyborczą, w przeciwieństwie do dotychczasowych partii rządzącym, robił za swoje lub swoich zwolenników pieniądze.
To bardzo ważne, gdyż od 1989 roku mamy rządy w jakiś osób związane z "Solidarnością". Ponadto od 1989 roku uczą w szkołach, że dzięki działaczom "Solidarności" i siłom wspierającym mamy wolną Polskę. Ponieważ jest to więcej jak skomplikowane, poprzestaną na stwierdzeniu, że mija się to z prawdą. Historię i fakty można w dowolny sposób interpretować, ale z prawdą jest już gorzej. Ta na zawsze pozostanie niezmienna.

W skrócie wyglądać to miało tak: założenia były proste, że wolność doda nam skrzydeł do wysokiego lotu, ludziom będzie się żyło lepiej, a Polska rosnąć w siłę. Jak jest, widać gołym okiem.
Aby dojść do prawdy, należy znaleźć odpowiedź na zasadnicze pytanie: komu na tym zależało i kto najwięcej zyskał. 
Ale na to pytanie każdy sam sobie odpowie. Jedno jest pewne, że obietnice powszechnej szczęśliwości nie zostały zrealizowane. Nie należy dziwić się, że ludzie zaczynają mieć dość władzy dbającej tylko o interesy własne i swoich popleczników.

Ponieważ Polska słynie z kultywowania tradycji, trudno jest cokolwiek zmienić tak od razu.
To proces długotrwały i złożony, ale nie niemożliwy. Ruch Palikota jest tego przykładem i zarazem początkiem prawdziwych zmian, a nie - jak dotychczas - pozorowanych.
Jest zrozumiałe, że siłom rządzącym i poplecznikom najmniej zależy na zmianach. Będą robić wszystko, aby przeszkodzić w przemianach. Już są tego pierwsze sygnały. Ruch Palikota przedstawiany jest w jak najgorszym świetle.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-10-17 00:03
Daj spokój Nachbar, przecież Ruch Palikota to mieszanina zboczeńców i antyklerykałów.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-10-17 08:08
Ile wg Was powinien zarabiać poseł?
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-17 16:28
Nie mowa o "pośle" tylko o byłych posłach.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-17 16:29
kazoo, a kto wg. ciebie to zboczeniec?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2011-10-17 21:49 Zmieniony 2011-10-17 21:53
Kazoo, a czytałeś o tym?
Jeżeli cokolwiek ma się zmienić na lepsze, to trzeba zacząć od przestrzegania Ustawy Zasadniczej, czyli Konstytucji i oddzielić Kościół katolicki od Państwa faktycznie, a nie tylko na papierze. Polska jest państwem świeckim, więc jako taka nie może finansować ideologii katolickiej z pieniędzy wszystkich Polaków. Symboli religijnych nie mogą być umieszczane w przestrzeni publicznej, a tym bardziej w sali posiedzeń Sejmu, gdzie ustanawia się świeckie prawo. Posłowie, bez względu na swoje przekonania i przynależność partyjną są reprezentantami obywateli różnych wyznań, więc nie mogą swojej pozycji używać do promowania jednej religii.
Palikot zaczął od porządkowanie Sejmu i dlatego naraził się nieoficjalnej władzy w naszym państwie. Nic dziwnego, że robią mu pod górkę.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-10-17 23:22
Wiesz, w państwie demokratycznym można nawet przegłosować że 2x2=5, tylko kto w to uwierzy? Palikot nie jest pierwszym który walczy z wartościami religijnymi, wszyscy oni: Hitler, Stalin, Mao itd. są na śmietniku historii. A ten link co dałeś o księżach pedofilach jest wstrząsający. Karać jak każdych innych zboczeńców.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2011-10-18 21:03
Palikot nie walczy z wartościami religijnymi, tylko o państwo świeckie. Zgodnie z zapisem konstytucyjnym, wynikającym zresztą z prostej logiki, w Polsce nie mieszkają sami katolicy, ale również wyznawcy innych religii i niewierzący.  Demokracja, gdzie decyduje większość, nie może naruszać sfery duchowej człowieka lub narzucać religijnych norm tylko dlatego, że któraś religia jest wyznawana przez większość.
Jak słucham niektórych polityków, którzy powołują się na chrześcijańskie korzenie Europy, to zastanawiam się, jakie szkoły pokończyli. Chyba katolickie, gdzie nie uczono historii o czasach sprzed Chrystusa. Według niektórych polityków wygląda na to, że Europa istnieje dopiero jakieś 2000 lat. Wcześniej nie było tu nic, nie było ludności, żadnej żywej duszy.
Może więc warto przypomnieć, jak to faktycznie było i co takiego chrześcijaństwo wniosło do Europy. Uwagę należy zwrócić na metody, jakimi się posługiwano przy "nawracaniu" na jedynie słuszną wiarę. Jak to się ma do miłości bliźniego? O innych Przykazaniach Bożych nie wspomnę. Nic dziwnego, że tak trudno zdefiniować określenie "wartości chrześcijańskie". Co się pod tym pojęciem kryje? Niszczenie kultury starożytnej i nauki, burzenie świątyń  (ostatnia zburzona Arkona), palenie książek, tortury, palenie ludzi na stosach (Giordano Bruno), grabienie majątków zamordowanych, usuwanie wszystkiego, co mogło zagrozić pozycji Krk i najnowsze "wartości", to molestowanie dzieci. Gdyby Kościół katolicki nie zniszczył dorobku naukowego, nie spalił ksiąg ( nie znano druku, więc były to jedyne egzemplarze), kultury i sztuki, rozwój nauki byłby szybszy i dzisiaj żylibyśmy w zupełnie innym świecie.
Pogański duch Europy.
Mimo niewątpliwych zasług Kościoła w rozwoju cywilizacji, uczynione przezeń szkody przeważają!!  Posługiwanie się więc przez polityków hasłami, że Kościół katolicki bardzo dużo zrobił dla Europy i Polski jest kłamstwem.
Zresztą wystarczy porównać, że w krajach, gdzie Kościół katolicki ma ograniczone wpływy na politykę, poziom życia jest wyższy, niż tam, gdzie Krk stanowi nieformalną władzę. Tak właśnie jest w Polsce i nadal tak będzie, jeżeli politycy nie dokonają faktycznego rozdziału Kościoła od Państwa.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-18 21:28
Kazoo wiesz, że dzwonią tylko gdzie? Hitlerowcy mieli na klamrach pasów wypisane "Bóg z nami".

Czy  ten pan to zboczeniec?

http://youtu.be/akNs5JOhPVU
Nadrzędny Autor kazoo Dodany 2011-10-18 23:22
Ja jestem za tym żeby mówić wprost: pedał to pedał, pedofil to pedofil. Małżeństwem para pedałów nigdy nie będzie nawet gdyby sejm to przegłosował. Oczywiście są homoseksualiści którzy nie afiszują się ze swoim zboczeniem i nawet cierpią że są chorzy, takich trzeba uszanować.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-10-18 23:28
Co do tego napisu na pasach hitlerowców "Bóg z nami", ja bym nie chciał mieć do czynienia z ich Bogiem. To chyba był bożek nienawiści.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2011-10-19 15:13 Zmieniony 2011-10-19 15:23
Wracając do wyborów i Ruchu Palikota, który wystąpi z wnioskiem o usunięcie krzyża z sali sejmowej, dla zobrazowania do czego prowadzi fanatyzm religijny, niech posłuży niżej linkowany artykuł.
Tam też krzyż stał się powodem walk religijnych.
Może to naszym posłom da do myślenia, że promowanie i umieszczanie symboli jednej religii, może doprowadzić do niepotrzebnych napięć i kłótni na tle religijnym. Dlatego państwo powinno być świeckie, a przestrzeń publiczna pozbawiona symboli religijnych. Po to są kościoły i miejsca kultu, aby tam wierni mogli oddawać się modlitwie i obrządkom religijnym.
Mieliśmy już próbę, jak może to wyglądać w Polsce, gdy fanatycy religijni, mieniący się obrońcami krzyża, urządzali burdy przed Pałacem Prezydenckim.
http://konflikty.wp.pl/title,Zadzgali-ksiedza-krzyczac-Bog-jest-wielki,wid,13905662,wiadomosc.html
Palikot chce to zmienić, aby w przyszłości nie wykorzystywano symboli religijnych w celach politycznych. Już rozgorzała dyskusja.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Internauci-oburzeni-oszukali-nas-plakac-sie-chce,wid,13907039,wiadomosc.html
Oto kilka komentarzy internautów:

>Wszystko na świecie ma swoje granice. Z wyjątkiem bezczelności i tupetu wyznwców religii watykańskiej (wyzrelwatów) Kto komu co narzuca???!!! Kto nocą, po kryjomu (jak gówniarze) i podstępnie, zawiesił ten totem narzucając watykański światopogląd innym??? "Powaga" z jaka to zrobiono rzuca na kolana.Były chichy śmichy dwóch kawalarzy. Była też złamana łapa lub gira. Wielki wstyd.Czy ateiści powiesili nocą swój symbol? A może Żydzi czy prawosławni - nocą - bawiąc się w harcerzy zawiesili swój znak? Nie! To katolicy bezczelnie pokazali, kto tu rządzii. Proszę więc zakichanych "obrońców" kszysza o odrobinę przyzwoitości.<
>A czy ktoś się zastanowił czemu jest taki stosunek do krzyża w sejmie. A odpowiedź jest prosta , wielu ludzi ma dość kleryków, purpuratów i ich działań a bycie przeciw krzyżowi to żaden ateizm a protest przeciwko uleganiu polityków , kościołowi. W Państwie prawa i normalności wszystko musi mieć swoje miejsce. Zapewne nikt by nie protestował w sprawie krzyża gdyby za tym symbolem szła sprawiedliwość a nie wyrywanie majątku, mijanie się z prawdą i wiele innych przywar kleru którzy niestety w tych działaniach zasłaniają się imieniem BOGA.<

Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-10-19 15:44
Cała ta dyskusja dowodzi, że krzyż jest żywym symbolem, będzie trwał i będzie znakiem sprzeciwu. Szatan też aż do końca świata będzie walczył z człowiekiem i z Bogiem ale, jeśli wierzyć Biblii zostanie ostatecznie pokonany.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-10-19 16:53
Ludzie dajcie spokój, będze krzyż ok, nie będzie też ok. Z punktu widzenia jakości naszego życia to bez znaczenia.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-19 18:49
Rogal, teoretycznie masz rację. Jednakże tylko teoretycznie. Zdaję sobie sprawę - może nie do końca, że takich o wierzących w diabełki i aniołki jest sporo w Polsce. Znasz historię i wiesz, że taka wiara powstrzymywała postęp, a głównie świadomość ludzi. My Polacy uwielbiamy symbole, więc zdjęcie tego krzyża może otworzy okna i wpadnie trochę powietrza. Chociaż po to aby czarne było czarne, a białe białe ( nie na odwrót). Aby ludzie rozmodleni robili to w kościele, a politycy zajęli się życiem świeckim.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-19 19:04
Miałam takiego pracownika o.n. psychiczny - nie obrażać się, to fakt - bardzo wierzący, uważał, że może zabić człowieka i jak się wyspowiada to ma miejsce w raju. Pracownicy na przerwie pogadać nie mogli o przysłowiowej "d.. Maryni", bo robił awantury, do tego jego syn był księdzem.  Jednego dnia faceta wywieźli - dosłownie - za bramę. Miałam wybór zwolnić jego albo ich.

Mam przyjaciółkę w Kanadzie. Tam księża kat. chodzą po domach. Ich się nie wpuszcza - otrzymałam odpowiedź - "dziady znowu...."

Mam nadzieję, że opisani nie wchodzą na to forum.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2011-10-19 22:30
Co do jakości naszego życia: w czasach pogańskich w Skandynawii, gdy urodziło się dziecko kalekie, rada starszych nakazywała takie dziecko wrzucić do fiordu. Tak to jest jak życie jest oparte na zasadach czysto ludzkich: jesteś niepotrzebny, nieproduktywny-w humanitarny sposób zostaniesz uśmiercony, a jeszcze lepiej jak sam sobie życie odbierzesz.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-20 19:51
Czytając czasem te wypociny lub spotykając niektórych ludzi, myślę, że tak powinno się robić nadal!!!
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-20 09:43
zdaje się ze wiem o czym mówisz ja bym takiego nie przyjął przecież to zagrożenie dla innych a po drugie skąd miał by wiedzieć dobrze się  maskują miałem do czynienia z osobami chorymi na schizofrenie paranoidalną no cóż nie wybieramy sobie zdrowia po prostu jest jak jest
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-20 09:36
kazoo coś mi się wydaje że miałeś kiedyś w życiu jakieś nieporozumienie z kościołem gdyż jest napisane albo tak albo tak a ty się zastanawiasz mówiąc jeśli wieżyc bibli
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-10-20 09:38
na pasach i zbieram takie że czy mieli nie wszyscy ale mieli zresztą nie wszyscy Niemcy byli źli tak samo jak Polacy dobrzy
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-10-20 10:30
MOŻESZ PISAĆ CO CHCESZ JEDNAK WIESZ DOBRZE ŻE NIE KAŻDY SIĘ MOŻE ZGODZIĆ Z TOBĄ są ludzie co myślą tylko o jednym o dup-Marynie i sikaczu z biedronki no cóż ich sprawa pewnie jeszcze tego nie przeszli ze w biedronce nie tylko można kupić sikacze bo ja np;kupiłem światełka za 10 zł 3 sztuki z bateriami które są bardzo przydatne nie tylko w domu świece nimi już chyba z tydzień i nic jak by były przed chwilą włączone jest w innych sklepach patrzyłem z ciekawości ile to minimum po 3ozł za sztukę tak że ta biedronka nie jest jeszcze taka zła Lidl także trochę drożnej lecz czasami tez się coś traf najdrożej ma oszołom i Tesco no jak jak masz jakiś problem napisz a wierz mi można pogadać tylko ze mną jest tak ze nie mam zbytnio czasu na kompa teraz trochę kiepska pogoda i trochę mam lecz za chwile znowu wchodzę do warsztatu i naprawiam stare motorki kosztują mnie trochę zdrowia i kasy ale jaka przyjemność po prosu odlot a jak odpalam czasami kiedy nie był używany przez 20 lub 30 lat no cóż takie jest życie i trzeba z czegoś żyć. NA RAZIE PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA  
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-20 19:55
Numerek! Aleś mi zarąbał wątek, kto to przeczyta? Kto Cię traktuje poważnie - napisz!
NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE MASZ RACJĘ W WIELU WZGLĘDACH!!!
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2011-10-28 20:52
Wybory dawno mamy za sobą. Teraz toczy się gra o stołki. Okazuje się, że nie każdy wybrany będzie mógł zasiąść w Sejmie. PiS stawiał na znanych "fachowców". Przynajmniej jeden okazał się fachowcem przez duże "F", bo jako prokurator nie zna się na prawie. Ale obciach.
Kolejne kłopoty posła PiS - już nie zasiądzie w sejmie?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-10-28 21:01
Walka nie tylko o stołki, ale i pokoje....
biedna nasza Biało - Czerwona.... i my z nią!
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-29 15:58
Kryształku w Polsce zawsze było podobnie.
Miłego wypoczynku.
:-)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-29 15:57
Nachbar odezwę się po weekendzie.
Pozdraiam - trzymaj się!
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Komentarz do wyborów 2011 (21383 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill