www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 103) (2284703 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-09-14 13:52
Lidian napisała

>Szkoda, że moje słowa zrozumiałeś jak atak na Ciebie. I nie miałam złych intencji, a tym bardziej nie chciałam "zakrywać" Twojego postu swoim. Uważam, że skoro forum jest publiczne, to mam prawo wypowiadać się w każdym wątku. Prywatne listy pisze się w prywatnej korespondencji. Jednak jeżeli sobie nie życzysz nie będę z Tobą "rozmawiała", tylko jeżeli nie życzysz sobie pouczania, to i Ty Pawle nie pouczaj<


Witaj Lidian. Skąd do licha wiesz jak myśli mój mózg? Twoja insynuacja, że ja odebrałem Twój post jako atak na moją osobę i odpowiedziałem atakiem jest niedorzeczna. Wiem, że Ty nigdy nie masz złych intencji wobec każdego tylko czasami inaczej to wychodzi. Tak, forum jest publiczne i każdy ma prawo zabrać głos tematycznie do wątku, w którym pisze. Pisanie nietematyczne wnosi bałagan w wątkach i przykrywa ich tematy wiodące. Ale to jest według normy tego miejsca a tą normę aprobują codzienni bywalcy i dlatego niemalże każdy wątek przypomina "sklep Żyda"  List otwarty upubliczniłem bo ten bulwersujący fakt dotyczy nas wszystkich - wczoraj ktoś czytał moją pocztę, dzisiaj może czytać Twoją.
Ktoś już Ci powiedział nie tak dawno,że opanowałaś perfekcyjnie wychodzenie z każdej sytuacji z uśmiechem i na tarczy. Ja zakończę swoją wypowiedź cytatem pewnej Poetki , która  kiedyś  pisała, kiedy jeszcze unoszono Jej próżność : ...są ludzie, którzy mówić nie powinni
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-24 08:54
więc nie mów
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-28 16:47
Ręce opadają - jak pisze szwarc-engel. Ktoś - "cymbał bez miary" - cytat, powołuje się na znajomości ze społecznością Żydowską i pisze co? "Nacja"!!! Nie chce mi się wspominać o Niemenie, o którym nie ma pojęcia!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-28 17:10
Bober tak, ręce opoadają, ale opadają na to co Ty robisz. Dlaczego wszystkim dowalasz? Czy nie masz w sobie nic dobrych uczuć? Nikt ci się nie podaba i wszystkie wypowiedzi są niedobre. A może to jest przyczyną:

>Niestety moje marzenia się spełniają. Dlaczego "niestety",  a no marzymy np. o innym facecie - takim maczo - przystojnym i extra i co - jest - no i wcale to nie jest takie super ( mimo kasy). .


<

Może twoje prywatne kłopoty i niespełnienia są powodem wyżywania się na innych. Daruj sobie. Wszyscy mamy różnorodne problemy , ale z tego powodu nie odgrywamy się na innych. Wyluzuj dziewczyno. Troszkę pokory. I zamiast krytykować przyłącz się do nas. Wiem, wiem mnie nie lubisz, ale przyłącz się do innych tu na forum. Powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-28 17:20
Lidian, przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i zastanów się. Przeczytaj też swoje stare i nowe posty - moje też. Forum dla mnie jest odskocznią. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM-sądzę, że rozumiesz ale Cię to wkurza. Forum nie zastąpi normalnych znajomych w realu, ono jest jak sesja u psychologa, tu należy pisać prawdę co w duszy gra. Tak sźdzę i pozdrawiam. Nic na to nie poradzę, że niektórych łatwo "rozszyfrować". Lubię konkretne działania w realu i to się przenosi na forum.

Jeśli to prawda co piszesz o sobie w realu to Cię podziwiam, rozumie niektóre złośliwości i pozdrawiam - trzymaj się i nie musisz mnie lubić.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-28 17:24
Zapomniałam - nie jest "prywatnym kłopotem" facet z marzeń" - nie jest "niespełnieniem" miłość, którą nas obdarzają! Czy tego nie rozumiesz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-28 17:31
Ciebie niestety nie rozumiem.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-09-28 17:41
O, ku... masz z tego satysfakcję?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-09-28 17:57
Widzę, że  ty masz. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-09-28 17:29 Zmieniony 2011-09-28 17:32

>Jeśli to prawda co piszesz o sobie w realu to Cię podziwiam, rozumie niektóre złośliwości i pozdrawiam - trzymaj się i nie musisz mnie lubić.<


OOOOOOOOO !!!!!!!!!  :-) :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-09-28 19:01
przekupki
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-10-08 07:53
Przynajmniej coś się dzieje i nie jest nudno na forum Basiu.  :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-12 21:17
Zanim znów powiemy sobie coś przykrego, posłuchajmy piosenki. Może muzyka złagodzi troszkę nasze słowa. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=3YyL4FLsNik&feature=related
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-13 09:32
piękna piosenka wzruszyłam się do łez
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-18 18:06
Już nieprzyjemnie wchodzi się w niektóre wątki. Nie można w nich prowadzić normalnej dyskusji , bo tyle jadu sączy się z "ust" jednej osoby. Szkoda.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-18 18:28
nie warto na to zwracać uwagę
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-10-19 08:22
Witam Was :-)
to prawda,, że ostatnio jest mniej sympatycznie, ale, jak mówi Basia,  nie do końca można to zlekceważyć.  a wiecie dlaczego? Bo "ktoś na tym forum" wyraźnie daje znak, że potrzebuje psychologicznego wsparcia :-)   (sądzę tak po wypowiedziach ).

A może by tak założyć nowy wątek pn. Porady psychologiczne?  może tam zaloguje się  jakiś "internetowy psycholog", który nauczy czy pokieruje, jak  łagodniej wyrażać własne, sfrustrowane myśli?  :-) :-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia- ja jak zwykle ostatnio jestem z doskoku :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-19 11:03
masz racje klaryso nie zawsze da się lekceważyć pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-24 06:39
A jednak dochodzę do wiosku, że najlepiej nie odzywać się do takiej osoby. Niech "gada" sama do siebie. Ciekawe jak długo zniesie swoje złośliwości. :-))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-24 11:01
:-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2011-10-24 16:52
Jasne,ignorowac,ignorowac,ignorowac...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-10-29 11:24
Ignorowac....niby racja,ale gdy czyta sie wypowiedzi niektorych forumowiczow to az skora cierpnie,ile trzeba miec w sobie jadu,złosliwosci a byc moze niespełnienia zeby tak dowalac na oslep?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-29 15:28
Z tą inteligencją to u ciebie coś na bakier.
Nie wysilaj się Valkirio ten...rozwodnik wojskowy chciał "mądrą" kobietę!
Poza tym chyba młodą.
A gdzie ty się "spełniłaś.."?
Pisząc wierszyki?

Ja nigdy nic nie robię

>na oslep


Odp., bo tak mi się wydaje, że to ja jestem adresatką twojego... właśnie czego? Postu?

Staraj się, niektórzy lubią "słodkie idiotki", a może "dzidzie - piernik".
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-30 11:30

>Czyżbym była inna?<


BOBEL TAK WCZORAJ PYTAŁAS,JUZ ODPOWIADAM ZA WSZYSTKICH-JESTES INNA!!!!!!!!!!!!! MASZ INTELIGENCJE KRĄŻKA CEBULI,TU WYLEWASZ GORZKIE ZALE BO W REALU NIKT CIE NIE CHCE-PRZYJMIJ TO W KONCU DO WIADOMOSCI DO TEJ PUSTEJ MOZGOWNICY,WIEEEEM,ZA DUZO WYMAGAM OD CIEBIE TRZEBA SIE BYŁO UCZYC A TERAZ EFEKTY WIDAC,CZEPIASZ SIE KAZDEGO KTO MADRZEJSZEGO STWORZENIA,BIEDRONKI TEZ????WEZ SE JAKIEGOS CHŁOPA NAJLEPIEJ GŁUCHEGO I NIEWIDOMEGO,NIE UBLIZAJAC IM,ZEBY NIESŁYSZAŁ TWOJEJ BEZNADZIEJNEJ GADKI I NIE WIDZIAŁ JADOWITEJ GEBY,ZAPŁAC MU I NIECH ZROBI Z TOBA PORZADEK.

>Z tą inteligencją to u ciebie coś na bakier. <


TWOJE SŁOWA,WYJATKOWO DO CIEBIE PASUJACE,NIE WYSILAJ SIE,NIE ODPISUJ ZEBY CI ZYŁKA NIE POSZŁA,WŁACZAM OPCJE-IGNORUJ I ZALECAM INNYM UCZESTNIKOM TO SAMO ZROBIC ,W KONCU ZADŁAWI SIE SWOIM JADEM.CAŁUJE.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-10-30 14:43
Bober,gwoli wyjasnienia.Nigdy nie wspomniałam,ze pisze wierszyki,tak jak nie pisałam ze jestem inteligentna,zapewne, nie az tak jak ty.Wybacz,ze osmieliłam sie wejsc na twoje podworko,ale nie zamierzałam i nie zamierzam sie z toba  porownywac.Na szczescie wiele nas różni.Jesli chodzi o moje osobiste zycie,trudno doszukiwac sie szczegółów tu,na forum,nie wtajemniczam w nie nikogo,kogo nie zamierzam blizej poznac,dlatego z przykroscia donosze,ze ciebie nie widze w kregu moich znajomych.Dobrego dnia.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2011-11-02 20:28
  Do 123456

Kiedy cytuje danego autora tekstu zaznaczam ,że to cytat. Dlatego też samego siebie nie cytuję a podpisuję swoim nickiem bądź Godnością. Wszystko jest zależne od tego czy dana myśl jest na sprzedaż czy do pokazania . Jeśli pozwolisz, to bądź tak miły i pisz swoje spostrzeżenia w odpowiednich wątkach (tematycznie) a będziesz wówczas bardziej zrozumiały dla odbiorców i będzie porządek w tym miejscu. Bądź pozdrowiony.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-03 18:46
Niestety muszę się odezwać, gdyż wprowadzasz w błąd i wszystkich innych.
Poczytaj słownik j. polskiego i ortograficzny. Jak cytujesz nie piszesz, że cytujesz - wystarczy cudzysłów.

Poza tym: klamkę od drzwi masz w kieszeni ale BOISZ się z niej skorzystać.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-03 19:14
Valkirio, czy wspominałaś, czy nie, nie ma znaczenia dla w miarę inteligentnej osoby. Nie czytam waszych profili, wyciągam wnioski z postów i jak się okazuje trafne.

>- -/- Autor Valkiria Dodany
>Hotel pod Psim Aniołem


>Z kasztanowymi oczami tęsknoty
>marzy o pełnej misie,
>dłoni co muśnie po grzbiecie.


>Wierność odczuł boleśnie,
>nie wie kto pan a kto wróg,
>skamli cichutko,żałośnie
>z pyskiem wciśniętym w ....ekran.


Najbardziej niepokojący jest ten "...ekran"
Współczuję, a właściwie szkoda mi osób okaleczonych przez życie - tak na ciele jak i duszy. JA NIE SZUKAM ZNAJOMYCH.
Wypowiedzi (nie powinnam wymieniać nicków) świadczą o strasznej złości, nienawiści i zawiści. Jednak te osoby powinny wiedzieć, że mogą wyjść do ludzi - świat nie jest taki zły.
:-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-03 19:24
Opanuj się Staruszka123. Bycie "w związku" nie jest obowiązkiem.
Nie panujesz nad emocjami. Nie powinnaś się udzielać - kontaktować z osobami chorymi.
"Ignorowanie" nie polega na włączeniu takiej opcji, a potem czytaniu z wypiekami na twarzy.
Wiesz dobrze - może to Cię denerwuje - że ignoruję od początku twoje posty do mnie mimo, że tej opcji nie włączyłam - nie masz po prostu nic do powiedzenia.

To nie moja wina, że Bóg rozdaje w ten sposób.
:-)
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2011-11-03 23:22
Kobieto idź się leczyć.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-07 20:26

>-/- Autor ulena Dodany 2011-
>nie udzielam się na forum z tego właśnie względu.


No i takie zawsze było to udzielanie się na forum:

>Kobieto idź się leczyć.


To nie jest "udzielanie się". Może i lepiej "nie udzielaj się".
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-11-11 21:37 Zmieniony 2011-11-11 21:40
Uznałam, że nie wypada tego zostawić bez komentarza, a nie chciałam zaśmiecać wątku, w którym ta dyskusja się zaczęła (klik), bo jest on z założenia o czym innym.

bober,

Jeśli miarą mojej inteligencji ma być rozumienie „o co Ci chodzi” (ad. punkt 2) to uprzejmie informuję, że jestem piramidalnie głupia. Bo absolutnie i kompletnie nie rozumiem. Nie widzę żadnego sensu w takim zachowaniu na jakie – jak mi się wydaje – na tym forum postawiłaś (czy też ściślej: pożytku z niego). To taki komunikat, żeby przypadkiem nie było żadnych nieporozumień.

Z wyrazami szacunku dla wszystkich dyskutantów na forum.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-14 22:11
Przeceniasz siebie - celowo - pominęłaś fakty związane z twoją niepełnosprawnością- odpowiem później lub jutro - teraz wzywa mnie mój "maczo" - jest zajebisty(zgłoście brzydki wyraz).
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-11-15 09:16
OOOOOO BOBER CO CZYTAM,KUPIŁAS SOBIE NOWY WIBRATOR!:-p
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-15 11:01
Staruszko chyba się w Tobie zakocham. :-)))))))))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-11-15 11:19
:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-16 00:08
Masz rację Staruszko! Teraz jej nie będzie aż do wyczerpania baterii a w Media Markt nie kupi nowych bo jej tam nie wpuszczą :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2011-11-16 08:08
Bober,to jakieś stare babsko,skoro pamięta jeszcze podstawówkę 7 klasową :-p
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-16 09:41
Dajcie spokój boberkowi :-) Widać ktoś taki musi tu być, by nakręcać to miejsce (dlatego tolerują ją admini)

Pozdrawiam dawno nie widzianych :-) :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-11-16 11:30
Pozdrawiam również. :-) Masz rację kryształku,  ktoś taki "rozkręca"  i to jest fajne,  ale kiedy obraża, to już nie jest tak. prawda?  Ale co tam,  piękny dziś
u mnie   dzień, pełen słońca , tylko się  cieszyć :-) :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-16 13:56
A u mnie drugi dzień pochmurno, ale w miarę ciepło.
Jest super, jak ktoś rozkręca pozytywnie, gorzej kiedy złośliwie, wręcz zjadliwie.
Niektórzy mają problemy w realu i nie mogą sobie poradzić, pewnie dlatego takie reakcje.

Klarysko - nie przejmuj się złośnica, uśmiechnij, jest więcej osób pozytywnie zakręconych.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-11-16 14:55
Kryształku, na cale nasze szczęście. że tak jest :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2011-11-17 05:12
Kochane dziewczyny,macie rację :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-11-17 09:17
Siwek - miło Cię widzieć, tylko dlaczego bladym świtem :-) Dla mnie to środek nocy :-)))
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-17 18:42
Kryształek nie sądź innych wg siebie, to ty płaczesz, że jesteś samotna, więc chyba kłamiesz tak jak i ci  bardzo złośliwi - nie mogą znieść swojej nijakości i braku przydatności, więc TOLERANCJA ICH ogranicza się do takich jak oni.
Oto wybrane posty kryształek:

>kryształek Data 2011
>Nie mam z kim rozmawiać.
>Wchodzę tu (pewnie jak większość) z braku towarzystwa. Oczywiście jestem szczęśliwa w rodzinie, ale wiesz jak to jest, czasem gdzieś człowieka gna...

Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-17 18:25
CO KLARYSO DOWALIŁAŚ KOMUŚ I JUŻ LEPIEJ SIĘ CZUJESZ?
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-17 18:26
Pozostałych zostawiam sobie na deser - teraz nie mam czasu.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-17 18:30
Jak to tadeuszB wie dokładnie do czego służy wibrator - tyłek ci już rozerwało?  Aha sam pisał, że kręgosłup (krzyż), nic dziwnego, ciągle w tej samej pozycji i do tego ten sprzęt! Straszne - żaden homo Cię już nie chciał? Przejdź się na dworzec.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-11-17 19:06
Normalnie szkoda słów na kogoś takiego, ale tak dla zasady-

Bober -weź coś sobie na wstrzymanie- albo może lepiej, weź coś, co wyciszy Twoje złe emocje.
Bawisz się tu  na forum w śledczego?    To jest wręcz niesmaczne.  Nic mądrego nie masz do powiedzenia, to podpierasz się cytatami, wyrwanymi z kontekstu?
Po co ci to?   Czy takie traktowanie ludzi daje Ci siłę na przetrwanie?  Przestań wreszcie obrażać innych.!!! Spójrz na siebie, zanim powiesz cokolwiek o innych. to jest dobra zasada dobrego współżycia z innymi -  i nie dopatruj się tu żadnych podtekstów.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-17 19:08
Hmmm widzę ze kolega bober robi tu za złego ducha
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 103) (2284703 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill