www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POZNAJMY SIĘ (18504 - wyświetleń)
- Autor gudboy Dodany 2011-10-26 05:34
Piękną i Mądrą kobietę chętnie poznam :-)...Mam na imię Piotrek oczekuję na przeszczep serca mam 37lat i jestem rencistą wojskowym od niedawna rozwiedziony  mieszkam w lublinie, Sam i to właśnie chciałbym zmienić. Pozdrawiam wszystkich niepełnosprawnych
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-26 11:35
życzę powodzenia
Nadrzędny Autor gudboy Dodany 2011-10-28 08:04
Dziękuję Basiu... miłego dnia:)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-26 20:21
Jaki facet, a zwłaszcza wojskowy chce poznać "mądrą" kobietę?! Chyba, że ma być tak mądra aby potrafiła udawać głupią.
Piękną ok., a co z figurą, biustem, zainteresowaniami? Ma leżeć i pachnieć czy jej miejsce w kuchni, a może to i to?
Jeszcze trochę to forum będzie lepsze od "Giwery". Ha, ha, ha.
:-), :-), :-)
Nadrzędny - Autor gudboy Dodany 2011-10-28 08:02
Co w tym złego że mężczyzna chce poznać kobietę ... nie rozumiem sarkazmu!
Nadrzędny - Autor gudboy Dodany 2011-10-28 08:07
Zdaje sie Boberku ze chyba matka Cię skrzywdziła lub po prostu nie potrafisz żyć pozytywnie ...
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2011-10-28 10:37
Gudboy, ja tak jak Basia i zapewne większość forumowiczów życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniu. Jesteś tu od 2 dni i już rozszyfrowałeś bobra /jak widać nie tylko drzewa podgryzają/. ona ma swojego "maczo" ale ostatnio chyba baterie mu się wyczerpały, chciała kupić nowe w Media Markt ale jej tam nie wpuścili. Posłuchaj tej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-28 11:12
Gudboy tutaj wszystkie kobiety są piękne i mądre. Witaj wśród nas. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-28 14:11
WITAM MIŁE PANIE!!!
Na wstępie chciałbym trochę przedstawić siebie.
Mieszkam i pracuje w Koszalinie.
Jestem 31 letnim kawalerem zaradnym życiowo. Posiadam II grupę inwalidzką st. umiarkowanego.
Poznam dziewczynę która pragnie poznać chłopaka na stałe i która poważnie myśli o życiu.
No a przede wszystkim szukam takiej dziewczyny która lubi być kochana i chce być kochana przez chłopaka.
Zależy mi na życiu ( przyjaźń, miłość i stały związek )
Więcej o mnie dowiesz się osobiście.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-28 16:24
Trafiłeś w 100

>WITAM MIŁE PANIE!!!


Masz rację same "panie" w tym wątku pisały posty.
:-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-10-28 20:36
Michał P - poszukaj może na randkach - gdzieś. Powodzenia! :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-10-28 20:35
Lidian - ale gościu chce samotną....!? :-) Czyżbyś.... (żart)? :-)))
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-28 16:39
Jeśli jesteś, jak piszesz to nic dziwnego, że żona "dała nogę".
Zobacz ile "Kobiet" cię wspiera. Polecam zwłaszcza tą co to "może na każdy temat", czyli w koło to samo i "upiecze" delicje z Biedronki.

Widzisz jak szybko się odsłoniłeś:

>chyba matka Cię skrzywdziła


Jaki mężczyzna tak pisze? Czepia matek, dziadków.....

Ani ty facet ani wojskowy. Chyba, że byłeś na misji i na minę wdepnąłeś.

Ten styl pisania przypomina mi jednak starego forumowicza.

Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-10-29 11:30
Chłopaki-Gudboy,Michale-czasem wystarczy dobrze sie rozejrzec by dostrzec kogos wyjątkowego całkiem blisko. I nie radze przejmowac sie dogryzaniem niektorych Uzytkownikow,moze to z zazdrości?;-)

Bober.....jaka kobieta tak pisze do innych Forumowiczow?Znaczy,ze skoro tu jestes taka ........to w realu tez?Miłego dnia.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-29 15:51
Jaka? Kobieta z życia i żyjąca.
Twój post świadczy o nikłej wiedzy o życiu realnym.
"Chłopaki"? W tym wątku chyba tylko Michał jest rodzaju męskiego. Mężczyzna musi mieć...  charakter.
Zastanów się czego mogę zazdrościć takim "paniom", które piszą, że są facetami? Czy ty myślisz jak piszesz?

valkirio ja nie marzę o:

>Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany
>Rogal widze oczami wyobrazni ten świat,który przedstawiłes.Ech,.az chce sie żyć!
>ale bardziej<stoi na dupie i pieniędzmi jest podparty>:-)


Więcej nie mam czasu szukać ani ty warta tego.
Piszesz wierszyki, i inne głupoty - sprzeczne.
Ja wiersze czytałam i pisałam, mając naście lat - zatrzymałaś się w czasie?
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-10-29 17:10
Bober. Ja nadal się zastanawiam, skąd u Ciebie tyle zjadliwości.  Czy Tobie dobrze się żyje z taką zadrą w oku?  Nieszczęśliwy jest  taki człowiek, gdy nie ma obok siebie  przyjaciół, choćby nawet wirtualnych  :-)
Dajesz rady każdemu, każdego strofujesz, nikt wg Ciebie nie mam prawa ani pofantazjować, ani pomarzyć, ani mieć czasem "dziwnych"  i nierealnych wręcz myśli. bo Ty, uosobienie wszelakiego dobra i posiadaczka jedynie słusznych poglądów, ucinasz w zarodku wszystkim tu- forumowiczom, choćby najmniejszą próbę  ich przekazania.
Wybacz, tak mnie "natchnęło" :-) po przeczytaniu wielu Twoich wypowiedzi.

A tak na marginesie. może byś spróbowała zejść z tego piedestału i "weszła " wśród ludzi?  może spojrzałabyś przyjaźniej na wszystko wokół?
Uwierz mi, znacznie lepiej byś się poczuła :-) :-)

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-29 17:39
FANTAZJUJ DALEJ, a ja będę żyć!
Nie masz przyjaciół? Nie dziwię się!
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-29 17:44
Jak myślisz kto zbudował ten "piedestał"? - O.n. i to mi w zawodowym życiu wystarcza.
Ty nigdy nie osiągniesz tego co ja i tak musi być ! Jesteś zbyt.......

Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-29 19:22
Nie mam czasu na rozglądanie się nad dziewczynami Realu itp. Praca mi nie pozwala jak się pracuje prawie codziennie po 12 godzin
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-29 19:26
Michał wszystko ma swój czas. Praca nie może zabrać Ci życia prywatnego. :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-29 19:41
ŚWIĘTA PRAWDA LID
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-29 19:44
lidian. Gdybyś pracowała na moim miejscu 12 godzin w dzień i w nocy to też byś nie miała czasu. Więcej miałem szczęścia do dziewczyn przez internet niż chodzenie na dyskoteki itd.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-29 19:48
Rozumiem Cię Michał. Miałam na myśli to, że jednak na własne prywatne sprawy , wypoczynek i kobiety musisz znaleźć czas, bo życie ucieka. Internetowe znajomości nigdy nie zastąpią Ci przeżyć jakie daje spotkanie w realu.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-29 19:50
TAK TO PRAWDA TRZEBA STARAĆ SIĘ ZNALEŹĆ CZAS NA WSZYSTKO
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-29 20:32
lidian.
Jak byś na swoim miejscu postąpiła jak by twoja druga połówka kradła rzeczy w sklepach.
Pierwsza moja dziewczyna po 1,5 roku razem ( było blisko zaręczyn ) i nagle mi zmarła. A ostatnia to jej nie zależało na pracy i rencie. Zależało jej tylko na rencie i tyle. A z 2000 tysięcy złotych się nie utrzymasz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-29 20:38
Michał. Na nasze zachowania w danej sytuacji ma wpływ wiele czynników więc nie mogę odpowiedzieć, bo nie wiem jak bym postąpiła.
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-29 20:51
Ja postanowiłem od niej odejść.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-10-29 20:56
Życzę Ci abyś znalazł swoje szczęście. :-))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-10-29 21:02
TO SZUKAJ ODPOWIEDNIEJ I SIĘ NIE PODDAWAJ
Nadrzędny Autor gudboy Dodany 2011-10-31 21:26
Witam miłe Panie i Dżentelmenów na forum, wszystkim życzę udanych kontaktów i owocnych znajomości  Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor gudboy Dodany 2011-10-31 21:23
Ja się nie czepiam w przeciwieństwie do Ciebie , ktoś jednak ci bobra powinien przetrzepać skoro wchodzisz na fora by szydzić z ludzi to zwykłe chamstwo ja ci się tu nie podoba nie wchodź. Wolę rozmawiać z mądrzejszymi od Ciebie Nara...
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-10-31 21:57
Widocznie boberowi się nudzi na tym forum i lubi tylku denerwować i psuć dobre humory osobom.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-11-01 10:25
trzeba to zignorować i  pisać dalej
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-03 19:49
Jak możesz mieć "dobry humor" obgadując swoją obecną i byłe dziewczyny.
Pomyliłam się co do ciebie. Prawdziwy mężczyzna tak nie robi zwłaszcza, że sam ja wybrałeś.
Nic dziwnego, ze jesteś sam. To nie wina pracy tylko TWOJA.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-03 19:55
[usunięte]
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2011-11-05 17:20
Niestety bober ale co to piszesz w poście to się głęboko mylisz.
Nie jestem żaden wojskowy.
A co do ciebie to tylko ty lubisz szukać głupich zaczepek.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-07 19:07
Ja się nie mylę. To ty nieuważnie czytasz - jeśli czytasz, nie pamiętasz co sam piszesz i nie myślisz - przykro mi ale to fakty.

Skoro nie pisałeś, że "jesteś wojskowym" i nim nie jesteś, ponad to jest to napisane w innym poście, to CHYBA LOGICZNE, ŻE TEN POST NIE BYŁ DO CIEBIE ANI O TOBIE!

W wątku piszą też inne osoby i sądzę, że wątek czytałeś.

Opisałeś swoją dziewczynę niepochlebnie - czarno na białym.

W którym miejscu cię zaczepiam? Ja takiego nie widzę - stwierdziłam tylko fakt.

Przeczytaj POWOLI post osoby, która założyła wątek. Przeczytaj POWOLI co sam napisałeś i dopiero mój post ale TEN, KTÓRY JEST DO CIEBIE.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POZNAJMY SIĘ (18504 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill