www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zgodnie z prawem - nieuczciwe praktyki operatorów (3774 - wyświetleń)
- Autor walpoz Dodany 2011-11-23 18:10
telefonów  za sms. Uważajcie i czytajcie regulaminy zanim wyślecie jakiegoś sms-a

Poniżej przedstawiam cennik Premium SMS wraz z informacją, w jaki sposób poznać cenę smsa na podstawie numeru, na który chcemy wysłać wiadomość.
SMS-y wysłane na numery rozpoczynające się od cyfr 70 (np. 70325) kosztują mniej niż 1 zł. Numery rozpoczynające się od cyfr 71 będą kosztować ponad 1zł netto.
Cyfra po siódemce oznacza koszt sms netto.
72**(*) - koszt SMS-a wynosi 2 zł plus VAT
73**(*) - koszt SMS-a wynosi 3 zł plus VAT
74**(*) - koszt SMS-a wynosi 4 zł plus VAT
75**(*) - koszt SMS-a wynosi 5 zł plus VAT
76**(*) - koszt SMS-a wynosi 6 zł plus VAT
77**(*) - koszt SMS-a wynosi 7 zł plus VAT
78**(*) - koszt SMS-a wynosi 8 zł plus VAT
79**(*) - koszt SMS-a wynosi 9 zł plus VAT

Możemy się także spotkać z numerami rozpoczynającymi się od cyfry 9. W tym przypadku usługa będzie kosztować ponad 10 zł. Dwie cyfry po dziewiątce to cena SMS-a netto, czyli:
910**(*) - koszt SMS-a wynosi 10 zł plus VAT
911**(*) - koszt SMS-a wynosi 11 zł plus VAT
912**(*) - koszt SMS-a wynosi 12 zł plus VAT
913**(*) - koszt SMS-a wynosi 13 zł plus VAT
914**(*) - koszt SMS-a wynosi 14 zł plus VAT
915**(*) - koszt SMS-a wynosi 15 zł plus VAT
916**(*) - koszt SMS-a wynosi 16 zł plus VAT
917**(*) - koszt SMS-a wynosi 17 zł plus VAT
918**(*) - koszt SMS-a wynosi 18 zł plus VAT
919**(*) - koszt SMS-a wynosi 19 zł plus VAT
920**(*) - koszt SMS-a wynosi 20 zł plus VAT
925**(*) - koszt SMS-a wynosi 25 zł plus VAT
935**(*) - koszt SMS-a wynosi 35 zł plus VAT

A teraz perełka z testu na IQ - netu
:
Przykładowy regulamin dla tych co nie czytają -  później na rachunku możecie sprawdzić jakie macie IQ

Regulamin Serwisu
a. 'Serwis' - oznacza stronę internetową wraz z jej treścią.
b. 'Użytkownik' - osoba odwiedzająca stronę i/lub z niej korzystająca w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem.
c. 'Test' - zestaw pytań znajdujący się w Serwisie.
1. Wyniki testu nie muszą pokrywać się z rzeczywistością i nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji.
2. Z serwisu należy korzystać zgodnie z niniejszym regulaminem.
3. Korzystanie z Testu przez Użytkownika jest bezpłatne, przy czym uzyskanie wyniku następuje po wypełnieniu Testu przez Użytkownika oraz dokonaniu płatności według CENNIKA USŁUG.
4. CENNIK USŁUG:
Spis metod płatności i cen:
a) Paypal, 0,25 PLN , płatność tytułem 'Badania' Paypal e-mail: paypal@check.youriqnow.com
b) SMS o podanej w serwisie treści na numer 92578 , koszt wynosi 25 PLN netto, 30.75 PLN brutto , ważność kodu: 48 godzin. Należy wysłać 2 SMS, można wysłać max 1 sms w ciągu 20 minut.
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieznajomość regulaminu, cen usługi oraz własnych możliwości finansowych. Użytkownik nie ma prawa do zwrotu kosztów za uzyskanie kodu dostępu.
6. Użytkownikiem Testu może zostać osoba pełnoletnia lub osoba niepełnoletnia, która uzyskała zgodę swoich przedstawicieli ustawowych lub opiekunów.
7. Zaakceptowanie przez Użytkownika Regulaminu podczas rozpoczynania Testu oznacza znajomość tego regulaminu.
8. Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
9. Wysłanie SMS i wprowadzenie kodu dostępu do serwisu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie pod adres nadawcy (e-mail lub telefon) informacji handlowej przesyłanej przez administratora serwisu we własnym imieniu lub w imieniu osób trzecich.
10. Kontakt z administratorem serwisu: support@check.youriqnow.com
11. Administratorem serwisu jest: A.F.S. LTD, Place Pangahari Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-11-23 20:08
walpoz ja to już mam za sobą. W kompie znalazłam ich wszystkich i na e mail wysłałam coś w rodzaju prośby o ochronie danych osobowych. Mam spokój już.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-23 20:32
Ale dureń z ciebie! Znajdź odp. operatora i po sprawie! Ameryki nie odkryłeś - na co ty chory jesteś????? Gdzie ty żyjesz??????????? kiedy się urodziłeś????????????? jak małe dziecko!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-23 20:48
Do walpoz

http://www.play.pl/resources/pdf/Numery_Specjalne.pdf - w tym linku masz wszystkie ich adresy
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-24 10:08
Dzięki Ella na pewno skorzystam i nie tylko ja. To już zaczyna być bardzo upierdliwe gdy z każdej strony mamią człowieka "WIELKĄ wygraną"z a niby jeden sms.Bo wiadomo ze nigdy się na jednym nie kończy tylko "zmuszają" grających do wysyłania następnych . Choć takie postępowanie podlega karze wiele jeszcze osób daje się nabierać. Mam kolegę który mimo moich informacji jeszcze w TO wierzy i wysyła sms-a  za sms-em. A rachunek rośnie. Otworzą mu się oczy jak dostanie rachunek za telefon :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zgodnie z prawem - nieuczciwe praktyki operatorów (3774 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill