www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dla niepelnosprawnych w internecie (4211 - wyświetleń)
- Autor babskiepytania.pl Dodany 2011-10-20 11:13
Czy sa moze jakies mozliwosci zarabiania w internecie dla niepelnosprawnych ? Zwlaszcza wsparte programami i dofinansowane ?

Z gory bardzo dziekuje za sugestie,
Pozdrawiam serdecznie,

http://babskiepytania.pl
Nadrzędny Autor DaVinci110 Dodany 2011-11-17 20:40
Zobacz w firmie Mikrotech S.A.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-18 18:17
Na forum, które podajesz jest sporo propozycji.
O co Ci właściwie chodzi?
:-)
Nadrzędny - Autor cymbał Dodany 2011-11-24 18:37
gdzie te propozycje
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-25 20:28
babskiepytania - tam podają wiele możliwości, więc nie rozumiem jej postu. Chyba reklamuje (kryptoreklama) tą str.
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-11-30 21:52
Możliwości zarabiania w internecie jest mnóstwo, ale nie ma programów finansowanych dla osób niepełnosprawnych. Programy MLM czy programy partnerskie są dla wszystkich sprawnych i niesprawnych. Zawsze w takich programach jest minimalny koszt własny. Przecież w ten sposób buduje się swój własny E-biznes. Trzeba wiedzieć i dobrze się orientować które firmy są uczciwe i rzetelne i wypłacają pieniądze. Ale najważniejsza jest umiejętność zastosowania i korzystania z narzędzi internetowych do budowania własnego biznesu a także współpracy z jakąkolwiek firmą. Trzeba mieć dobry hosting, domenę, blog czy stronę internetową, autoresponder, kreator videa, pokój wideokonferencyjny i wiele innych wtyczek. Wszystkie mlm czy programy partnerskie zawsze mają jakieś produkty do sprzedaży i trzeba wiedzieć i orientować się czego ludzie najbardziej potrzebują. Ja jestem w paru programach partnerskich i od początku budowałam swój własny E-biznes nie wychodząc z domu. Na początku popełniałam wiele błędów, ale teraz nieźle sobie radzę. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na priv.i napisz co Cię interesuje, w jakiej dziedzinie chciałbyś zacząć budować swój dochód pasywny, w czym czułbyś się dobrze ( jakie produkty). Odpowiem i podpowiem Ci na pewno.
magdolna
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-12-01 10:58
Wiesz co, magdolna...
Już chyba większość odwiedzających forum na pamięć poznało zalety Twojej "oferty".
Niestety, każdy Twój kolejny taki sam post tylko utwierdza w przekonaniu (nawet średnio zorientowanych), że żyjesz głównie z naganiania klientów/usług itd. pewnych podmiotom. Namolność i bezkrytyczne nagabywanie nie służy budowaniu poprawnego wizerunku nikomu - jeżeli więc nadal uważasz, że Twój "biznes" jest poważny, zmień metodę piramidowania na bardziej wysublimowaną.
Lepiej nie pisz też o uczciwości, bo podcinasz w ten sposób gałąź, na której siedzisz...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dla niepelnosprawnych w internecie (4211 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill