www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CZY PANI PREZYDENTOWA MÓWI PRAWDE (4493 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2011-11-25 13:45
Moim zdaniem mówi lecz nie całą  jeśli może ktoś coś dodać nie chodzi mi o film lecz wywiad w radio z-et jeśli jest ktoś z okolic pomorza lub samego Gdańska proszę pisać będę bardzo szczęśliwy a w zamian napisze coś z moich stron zapewniam iż są to rodzynki,w jaki sposób i gdzie nasi wielcy politycy dochodzili do władzy chociaż IPN jest zamknięty lecz bardzo prosto można go otworzyć,teraz jest okazja po tej aferze z tymi milionami euro i kaucjami za którymi wyszli ci goście i widzicie dlaczego PFRON inie mam, pieniędzy bez przerwy brakuje a ciekawe ze w skarbie państwa się nie domyślili że zginęło tyle kasy z prywatyzacji
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-11-25 14:28
Dam Ci trochę swojej Depakiny, bez kitu.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-11-28 11:44
Nie mam jeszcze padaczki czy innego rodzaju podobnej choroby jak już to z chęcią innego typu lekarstwa bym chciał aby morzna było w polsce mieć przy sobie
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-28 19:36
Czy to lek na DzPM? No to wiesz, że mózg też masz uszkodzony i to się nie cofa i nie leczy. Wiesz też do czego macie tendencje, jak nie, to sobie poczytaj.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-28 19:37
Powyższe oczywiście do rogal.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-25 16:28
Człowieku , Tobie wszystko miesza się...
A może to prowokacja....?
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-11-28 11:42
i jakoś mi się nic nie pomieszało czy prowokacja ja wiem że nie, po prostu na razie grubych ryb się nie rusza, nie mam pojęcia co to niby za prowokacja według mnie złodzieje i już, a co niby byłe szychy w rządzie to już uczciwi tam dopiero są złodzieje, mamy wolny kraj i możemy sobie mówić co nam się podoba szczególnie względem polityków ja nie boje się a jeszcze jedna sprawa jeśli tacy uczciwi to skąd wzięli tyle kasy na kaucje i dlaczego ich sąd wypościł. Jest problem gdyż ja niby zaglądam komuś do kieszeni oni mnie także tylko z jednym wyjątkiem ja mam do tego prawo gdyż to oni żyją z moich podatków a oni z czyich żyją jak myślisz tylko nie pisz że ze swoich
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-28 19:32
Kryształek - przeczytaj uważnie co pisze to zrozumiesz, że pisze "po swojemu" ale fakty.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-11-29 18:29
wiem że piszesz po swojemu lecz ja także pisze po swojemu nasze światła i tak się najprawdopodobniej nigdy nie spotkają lecz nie o to w tym wszystkim idzie można mieć znajomych przyjaciół kolegów lecz nigdy ludzi z sieci jesteśmy wszyscy nieznani sobie naet jeśli bym powiedział kim jestem i co niby by mi ktoś zrobił jeśli bym cos nie tak napisał lub użył pewnych sło i tak by mnie już dawno namieżyli jest chodzi o panią prezydentowa nie zmieniam zdania natomiast co przeszłości nacierpiała się i to bardzo tylko coś nie bardzo mi się chce wieżyc w fabułę tego filmu ,który ma być niby nakręcony o ile wiem wszyscy reżyserzy z tamtych czasów to zwykłe komuchy i co z tego jak nakręcił inny film o Polsce jak w jego żyłach płynie nie ta krew co trzeba chciałbym,oczywiście jeśli to możliwe aby kręcił ten film inny młodszy reżyser,nie mam pojęcia dlaczego młode pokolenie ma oglądać sceny ,których być może nigdy nie było.Kiedyś PAN PREZYDENT LECH WAŁĘSA,był we własnym kraju szykanowany i poniżany jak można najgorzej, a tyle dobrego zrobił dla naszej ojczyzny,gdzie dzisiaj sa ludzie którzy go niszczyli czyszby ich nie było gdzie ich rodziny być może toną w luksusach być może tak jest lub nie jest tak najpierw trzeba przeprosić PANA PREZYDENTA LECH WAŁĘSĘ potem kręcić o nim film o jego całej rodzinie i do póki nie odnajdą tych ludzi którzy tak niszczyli takiego człowieka dopóty w naszym kraju nie będzie zgody,być może to wszystko jest trochę pogmatwane lecz pisze to co czuje i wiem jedno jeśli nie będzie zgody a zaatakuje nas porządny kryzys nie mamy szans przetrwania i co wtedy zrobimy jako kraj nie jestem związany z żadną organizacją pisze to co czuje i oby moje słowa się nigdy nie spełniły jęli chodzi oczywiście o kryzys.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-11-29 18:30
dziękuje lecz miałem popsuty słownik
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CZY PANI PREZYDENTOWA MÓWI PRAWDE (4493 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill