www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nagroda Stołek 2011 - zagłosujcie na Agnieszkę Dudzińską! (2311 - wyświetleń)
- Autor marta.zachar Dodany 2011-12-27 14:16
dzień dobry, pierwszy raz tu zaglądam, witam wszystkich! piszę z wielką prośbą. może już wiecie, że w tym roku do Stołka 2011- nagrody Gazety Wyborczej Stołecznej dla osób zasłużonych dla Warszawy i warszawiaków, została nominowana Agnieszka Dudzińska, która walczy w Warszawie o szkoły przyjacne niepełnosprawnym dzieciom i o mieszkania chronione, i ma wielkie sukcesy. tutaj więcej warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,111254,10863849,Kandydatka_do__Stolka___Agnieszka_Dudzinska.html
to wspaniała, skromna i dzielna osoba, matka niepełnosprawnego syna, której należy się wygrana, bo dzięki niej zrobi jeszcze więcej dobrego i będzie dalej walczyc z brakiem serca ludzi i urzędników.
bardzo proszę, poświęćcie chwilę i oddajcie na nią głos!
można tutaj: warszawa.gazeta.pl/warszawa/0,111254,8828277.html
a można też posłać maila na adres stoleczna@agora.pl, je sli sie dopisze uzasadnienie to mozna dostać nagrodę :-)

dziękuję z góy za poparcie tej ważnej sprawy!
marta
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-27 14:46
nikt tu ślepy i głupi nie jest by zytać pare razy to samo
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2012-01-12 13:35
wszyscy tu jesteśmy dobrzy i chorzy mamy chore dzieci rodziców ale nie mamy przebicia no może nie tak wielkiego jak pani Agnieszka zadam jedno pytanie jak taka dobra skromna itp to w zakonie takich przyjmują jestem przeciw  wydaje mi się to podejrzane ktoś sobie robi karierę bardzo mi przykro lecz to mnie nie zadowala gdyż wiem że ci którzy są najgorętszymi za chwile jak dostaną się do koryta są zimni jak lud mało asertywności same słowa i czyny to za mało  
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-12 13:42
o jakim ty zakonie piszesz / czyżbyś tam wstąpił ?? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nagroda Stołek 2011 - zagłosujcie na Agnieszkę Dudzińską! (2311 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill