www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / relikwie szczęscia (2408 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2012-01-14 14:53
kiedyś obiecałem lecz potem się z obiecanek wycofałem lecz teraz jednak daje wam do rąk coś czego nikt wam nie da i coś o czym nigdy nie słyszeliście ani nie widzieliście a jeśli ktoś to już kiedyś widział szczególnie u takich osób jak psychologowie różnego rodzaju lekarze chorób psychicznych niech  się przekona iż ja nie kłamałem być może wielu z nich jeszcze o tym nie wie być może wiedzą lecz nie chcą pokazywać się ze swoimi przekonaniami oczywiście nie powiem wam co jest dobre dla każdego z was gdyż to sami musicie poznać powiem jeszcze jedno nieumiejętne posługiwanie się takimi rzeczami grozi nieodwracalnym uszkodzeniem stanu psychicznego czyli jeśli źle użyjecie tych talizmanów obrócą się przeciwko wam nie kupujcie tego gdyż wystarczy że wiecie o co idzie prastare legędy okazują się teraz prawdami,podaje nazwę strony-kwiat życia-nie chciejcie być od razu bogaci bo to nie idzie o to ni chciejcie być od razu zdrowi gdyż także nie chodzi o to.  Wszystko co źle użyjecie przeciwko komukolwiek zostanie wam oddane 10000000000000000000000000000 krotni tak że zastanówcie się naprawdę dobrze.Tu nie istnieje pojecie komuś zrobiłem dobrze,tu istnieje pojecie nie zrobiłem komuś źle  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-14 15:47

>teraz jednak daje wam do rąk coś czego nikt wam nie da i coś o czym nigdy nie słyszeliście ani nie widzieliście <


Kto ma internet ten dużo "słyszy" i widzi. Mnie te sprawy nie interesują.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-01-14 19:15
mnie też nie
Nadrzędny - Autor Lucky Dodany 2012-01-25 19:59
niewierusze my w czarymary i mikufiku .konce
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-26 11:11
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / relikwie szczęscia (2408 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill