www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szkola Shamrock, jak dla mnie rewelacja (3472 - wyświetleń)
- Autor gggosia24 Dodany 2012-01-21 12:21
Czesc

Od poczatku miesiaca ucze sie jezyka wloskiego (zupelnie od zera) i ciagle mam ochote sie uczyc :-)
Zazwyczaj bralam do reki slownik, jakies podreczniki itp. i na tym sie konczylo, przytlaczalo mnie to :-(
Znalazlam w intetnecie szkole jezykowa, ktora odbywa sie przez internet, jest to rewelacyjna metoda, bo nie jestem uwiazana w jednym miejscu i nie musze dojezdzac na lekcje!
Na razie zaczynam, ale juz podstawy zalapalam i nie moge doczekac sie postepu w nauce.
Jak czegos nie umiem, to spokojnie moge problem rozwiazac pytajac dokladnie nauczyciela.
Szkola Shamrock jest prowadzona przez fundacje i mam ta swiadomosc, ze pomagam osobom niepelnosprawym. Teraz jest promocja styczniowa, wiec mozecie skorzystac.
Ceny i lekcje rewelacja - jest to mala szkolka i na pewno dla wszystkich beda mieli czas!
Zapoznajcie sie: http://www.szkola-shamrock.pl/cennik/promocje/

P.S. To nie jest zadna reklama! hmm moze reklama od serca, moge po prostu polecic wszystkim, ktorzy chca tanio i wygodnie sie uczyc.
Jak cos, to piszcie w tym temacie...
pozdrawiam,
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-21 13:10
A jednak reklama. :-)
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2012-01-21 14:50
To jest tzw. marketing szeptany.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2012-01-21 15:20
po co ci to  znam 100 języków i parę tysięcy dialogów wystarczy przy sobie nosić tłumacza lub wpisać go w jaką kol wiek wyszukiwarkę i masz czego chcesz.Jeździłem trochę po świecie i jedno słowo jest na całym świecie ważne many lub casz lub kesz reszta zrobią za ciebie ręce lub mimika tylko uważaj jak się gdzieś wybierasz bo to co znaczy u nas tak gdzie indziej to obraza lub nie dotyczy to także półwyspu apenińskiego to dopiero reklama lepiej dobrego tłumacza sobie kup i olej tych profesorków niech się sami uczą
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2012-01-22 01:42
ale masz fantazje,wyluzuj.......
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2012-01-28 13:53
ty nigdy nie nawijałaś przecież to wszystko co tu piszą to nawijki o pogodzie o lekach i wielu innych głupotach z którymi albo dasz sobie rade albo nie jak myślisz dlaczego nie wyszli na wózkach na ulice za AKTA tylko czekali aby ktoś za nich brudną robotę odwalił nikogo nie widziałem a tu wielcy uczeni kiedyś w tamtym roku oni nawet nie słyszeli o akta a ja wiedziałem co najmniej od paru lat ze takie coś istnieje chciałem im powiedzieć to masz ci babo potraktowali mnie co niektórzy jak głupka, teraz zobaczymy kto miał racje jak za parę miesięcy zamkną stronę nie ta bo ta jest wolna ale inne co linki wysyłają jak coś ktoś głupotę napisze i innych bajerują lub jak im operator rachunek wyśle na parę tysięcy za kilka wejść a co myśleli że za darmo lub za głupie parę groszy będą bawić się czyimś koszem nie pisze tu o ludziach którzy działają legalnie a wiec z prawem tylko o piratach,tak ze to co ja pisze to wiesz mi najlepiej jest spróbować a potem wchodzić w jaką kol wiek dyskusje ze mną najpierw ktoś niech nauczy się karmić wiewiórki a potem niech karmi lwa lub lamparta. A JESLI CHODZI O FANTAZJE MAM I BĘDĘ MIAŁ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szkola Shamrock, jak dla mnie rewelacja (3472 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill