www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak się odwołać do Sądu Rejonowego od decyzji ZUS (6802 - wyświetleń)
- Autor adam7579 Dodany 2012-01-24 17:31
Witam
Otrzymałem dwie decyzje ZUS jedna to; odmowa prawa do świadczenia rehabilitacyjnego, wobec złożonego wniosku o przedłużenie tego świadczenia, natomiast druga dotyczy; odmowy świadczenia za ostatnie dwa miesiące ( z czterech ). Nie wnikając już  co  do zasadności tych decyzji, gdyż szkoda nerwów, będę się odwoływał do Sądu Rejonowego. Pytanie brzmi czy mam napisać dwa odwołania do każdej decyzji z osobna,  czy może  wystarcz jedno odwołanie do dwóch decyzji. Proszę o precyzyjną odpowiedź może jakiś wzór odwołania. Dziękuję , pozdrawiam.  mail. adam7579@wp.pl
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-25 21:24
Adamie na forum są bardzo "mądre i wszechwiedzące" lidian, Valkiria, ulena(pełne empatii), więc nie rozumiem czemu nie potrafią, czy nie chcą Ci pomóc. Ja jestem tylko "chamem" i coś tam i nie wiem nic o niczym. Zapomniałam o Barbarze i klarysie, które mają zarąbistą inteligencję. Piszą, że "udzielają" się na forum. Nie rozumiem jaki mają problem, że ci nie odp. "Ja nie znam się, nie wiem"
Pozdrawiam :-)
Po moim poście zapewne się jakaś (iś) odezwie. Tyle tylko mogłam zrobić, bo podobno piszę "głupoty". Wybacz.
Nadrzędny - Autor adam7579 Dodany 2012-01-25 22:00
Z tym że ja tu jestem dopiero od  kilku dni, i  nie bardzo wiem  jak się poruszać po tym forum. Apropos jak wywołać te tęgie głowy.  Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-25 22:37
Tęgie głowy zostały wygryzione prze te głowy, które wymieniłam - to była ironia - one tylko o bzdetach. Odeszli i odeszły rozgoryczeni, inni wkurzeni, inni "olali".
Uważam,że ci co zawinili powinni poczytać co ważne i teraz się starać bo i tak cały dzień siedzą w necie. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-26 12:13
Rea może pomyśl o tych , którzy nie piszą przez twoje złośliwości. Wczytaj się w swoje własne posty , bo większość z nich odnosi się właśnie do ciebie.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-27 17:31
Taka pewna jesteś tego? Zapomniałaś o innych, którym Ty pomogłaś nie pisać przy pomocy tworu "Staruszka"?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-01-27 17:37
?????????
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-01-27 10:17
ADAM,DAJ SE LUZ,NIE SŁUCHAJ ZŁOSLIWOSCI REA,TO ZŁA KOBIETA JEST.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-01-25 22:23
No, nareszcie sobie przypomniałam - REA to bober po prostu:)
Wywalili ją jako bobra to zmieniła login i znowu błyszczy! Cudnie.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-25 22:29
Podajesz fałszywe informacje. Ja poczytałam i to osoba, która straszyła została skasowana. Bober jak chce może pisać, ale widać nie chce i ja się nie dziwię, daj se luzu blu. Pomóż człowiekowi mądralo zamiast głupoty i złośliwości pisać. No tak, ale do tego trzeba mieć wiedzę!
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-01-27 10:15
BLU KOCHAM CIE!:-)))TY TO MASZ ŁEB NA KARKU,NO JASNE TAK BYŁO,BOBER WYWALILI A REA SIE POJAWIŁA,TEN SAM CIEZKI GŁUPAWY PRZYPADEK.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-01-26 01:15 Zmieniony 2012-01-26 01:57
Panie Adamie - na wszelki wypadek wyjaśniam, skoro "jest Pan tu nowy" :-)

Specjalistą, który udziela porad jest pracownik Centrum Integracji - umieścił Pan pytanie we właściwym dziale forum, więc miejmy nadzieję, że odpowie. Jeśli nie zrobi tego w najbliższym czasie (to też niestety możliwe) to dobrze by było poszukać innych doradców. Może się zdarzyć, że wpadnie tu któryś z użytkowników (takich zwykłych), którzy mieli podobny problem i coś doradzi, ale niestety nie musi się tak stać. Ja pomóc akurat w tej sprawie nie mogę.

Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-01-26 12:49
Szanowny Panie
Pomimo tego, że odrzucenie jednego Pańskiego wniosku spowodowało automatyczne odrzucenie drugiego, to jeśli zdecyduje się Pan na złożenie odwołania do Sądu to proszę powołać się oddzielnie na obie decyzje. Spowoduje to, że Sąd rozpatrzy Pana obie prośby. Wzory odwołań znajdzie Pan na stronie www.codzniennikprawny.pl
Nadrzędny - Autor adam7579 Dodany 2012-01-28 20:24
Wielkie dzięki za pomoc, poczekam jeszcze na odzew ze strony Centrum Integracji. Pozdrawiam wszystkich.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-28 21:39
A post powyżej? To jest odpowiedź Centrum. :-)
Nadrzędny - Autor adam7579 Dodany 2012-01-28 22:29
Rzeczywiście nie nie zwróciłem uwagi.Dziękuję
Nadrzędny Autor adam7579 Dodany 2012-01-28 22:32 Zmieniony 2012-01-28 22:35
Mam jeszcze jeden problem ze znalezieniem tego wzoru odwołania do Sądu Rejonowego na www.codzniennikprawny.pl nie wiem czarna magia. Po prostu nie mogę znaleźć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak się odwołać do Sądu Rejonowego od decyzji ZUS (6802 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill