www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH (13658 - wyświetleń)
- Autor zefirek Dodany 2011-08-30 09:01
Firma Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej poszukuje dla swoich klientów (firm zewnętrznych) pracowników niepełnosprawnych na stanowisko
ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH
charakterystyka wykonywanej pracy:
Opis stanowiska: praca wykonywana w domu, przeszukiwanie zasobów Internetowych (np. dane potencjalnych kontrahentów, informacje o produkcie) pod kątem zleconego zadania, a następnie tworzenie bazy danych
Wymagania: dobra znajomość Internetu, dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Word i Excel), dobra organizacja pracy, samodzielność, stałe łącze internetowe.
Oczekiwania: tylko osoby z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, (także osoby niewidome- wymagany specjalny program do odczytywania treści z komputera)
Oferujemy: szkolenie BHP, merytoryczną opiekę koordynatora, umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia (dla osób z rentą socjalną wymiar etatu 0,714), elastyczny czas pracy
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz skanu orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę.
(REKRUTACJA TRWA DO KOŃCA BIEŻĄCEGO ROKU)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę kierować pod adres praca@biurork.pl 
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-08-30 10:02
Każdy niepełnosprawny, który się do tej firmy zgłosi, zostanie wykorzystany w stopniu wystarczającym do tego, aby ktoś inny na tym głównie coś wygrał.

A co to jest za bonus "szkolenie BHP"...? To obowiązek pracodawcy a nie uprzejmość, drogi zefirze...

Jaką mamy gwarancję, że nie wykorzystacie zebranych danych do innych celów...?
Nadrzędny - Autor zefirek Dodany 2011-09-01 11:25
Podaję namiary na Firmę. Sama tam obecnie pracuję w systemie telepracy i jestem zadowolona bo nie mogłam znaleźć oferty pracy żeby można było dorobić do renty socjalnej a oni to zapewniają.
IGD sp. z o. o.
Ul. Solec 81 lokal 49A
00-382 Warszawa
tel. (0-22) 321 37 34
fax (0-22) 398 23 14
e-mail: biuro@igd.waw.pl

http://www.nieruchomoscikomunalne.com.pl
Wszystkie pytania proszę kierować do firmy ja tylko wykonuje powierzone mi zadanie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor zefirek Dodany 2011-09-07 11:13
Przepraszam za błąd w informacji
Firma to
Start People  
Sama tam obecnie pracuję w systemie telepracy i jestem zadowolona bo nie mogłam znaleźć oferty pracy żeby można było dorobić do renty socjalnej a oni to zapewniają.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2013-08-18 09:00
ja też znam tą  firmę, tez tam pracuję, tylko nieco na innym stanowisku pracy, ale tak samo sobie chwalę
Nadrzędny - Autor andy Dodany 2011-09-06 00:58
Znam te firme. Nie ma żadnego szkolenia BHP, chyba ze na papierze, to jakieś bajki. A o umowie o prace to sobie można pomarzyć co najwyżej. Może, pod koniec trwania tej umowy sie doprosisz, ale czy to warte straty tylu nerwów nie wiem.
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2011-09-06 18:39
Widocznie faktycznie wg firmy szkolenie BHP jest bonusem i to dla wybranych, ja go też nie miałam.
Umowę to się raczej dostanie (tylko loteria z jaką datą podsuną ją pod nos podpisać, bo raczej rzadko z realną).
Przecież muszą zatrudnić, żeby dostać z PFRN-u, a przecież tylko na tym żeruje ta firma. Nie chodzi o to, żeby dać ludziom zarobić na życie, nie chodzi o to, żeby dać im godną pracę na konkretnych warunkach, chodzi tylko o to, żeby jak najwięcej na tym (kosztem tych ludzi) zarobić.
Nadrzędny - Autor martas Dodany 2012-02-25 19:38
kurde, właśnie zbieram dokumenty żeby zacząć pracę w tej firmie.  Jeśli nie spróbuję to zawsze się będę zastanawiać, co by było gdyby..
Miałam test bhp do wypełnienia, część materiałów mi przesłali, żeby znaleźć odpowiedź. A część znalazłam w internecie.  Muszę zaryzykować bo chcę pracować. Najwyżej się przejadę trudno. A może akurat będzie ok. Z poprzednią firmą było w porządku tylko umowa nie została przedłużona, więc mam nadzieję, że ta też będzie wypłacalna.
Nadrzędny - Autor clover Dodany 2012-02-28 15:16
witam wszystkich
chciałem przestrzec, że fundacje dla niepełnosprawnych to jedna wielka ściema, a pracownicy oszukują niepełnosprawnych i sami dzięki temu zarabiają
pozdrawiam
Nadrzędny Autor charlotte1991 Dodany 2013-07-17 05:02
Warto przejść szkolenie Google Analytics z Web Metrics.
Web Metrics to nowopowstała strona poświęcona w całości analityce internetowej i optymalizacji konwersji.
http://www.webmetrics.pl/analityka-internetowa/szkolenia-google-analytics
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2013-08-24 20:31
co za bzdury opisywane w tej firmie, ja tak samo tam pracuję i jest umowa o pracę, chyba tu ktoś opisuje, ktos kto się nie zna na umowach. Poznajcie się na umowach, a kontakt można bez problemu znaleść w sieci, jak się chce.
Trochę z głową, a nie głupoty opisywać.
Poznajcie się na umowach.
Ja tam pracuję przez długie lata na umowe o pracę i nie tylko ja, bo nas wielu, nawet analitycy, tylko tyle, ze może umową o prace na czas określony, czy inna, ale jest.
Co poradzić na to, jak nasz rząd wprowadził tyle tych umów, że szkoda gadać. Trzeba się w tym połapać, ale jedna z lepszych, przynajmniej solidne wypłaty na czas bez żadnych opóźnień.
Poczytajcie sobie trochę kodeksu pracy, jaka jest różnica pomiędzy umowami, jakie się odróżnia umowy, a dopiero opisujcie.
To, ze tyle się tego narobiło, to tylko wylącznie do rządu.
Dlatego Rostowski musi odejść, nie ma innego wyjścia
Nadrzędny - Autor Agnieszka_85 Dodany 2012-03-02 17:32
506670740 Krzysztof Rumianowski :P aktualny numer??? :P
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2013-07-17 07:12
Obecnie powyższa firma prowadzi rekrutacje. Kto ma ochotę. to może się zgłaszać.
Nadrzędny Autor Yolcia Dodany 2013-08-24 19:40
Witam
Czy ta oferta jest nadal aktualna???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH (13658 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill