www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / poszukuję pracy którą mogę wykonywać w domu (15232 - wyświetleń)
- Autor nishita Dodany 2011-11-16 11:39
Witam,
pilnie poszukuje pracy którą mogłabym wykonywać w domu, mam pełny dostęp do komputera.
Proszę o odpis na mój e-mail: kachaa845@wp.pl
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2011-11-16 11:49 Zmieniony 2011-11-18 13:04
Witam, nie piszesz jaki masz stopień niepełnosprawności i jakie wykształcenie.jeśli jest to znaczny stopień i posiadasz wykształcenie srednie to radzę wejść na stronę Microtech i tam zgłosić swoją kandydaturę. Również na stronach Ipon masz dużo ofert pracy zdalnej. pozdrawiam Ulena.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-11-16 14:00
Idź do ochrony lub do noszenia paczek, tam zatrudniają ......niepełnosprawnych.
Ofert jest dużo i na pewno coś znajdziesz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-16 15:33
Osoba prosi o namiary na pracę w domu. Niestety ciężko jest. Ale proponuje napisać do Mikrotech.
Nadrzędny - Autor DaVinci110 Dodany 2011-11-17 20:38
No praca w Mikrotechu jest trochę monotonna, ale płacą na czas te 1000 zł, można liczyć na zatrudnienie na okres 2 lat. Pracowałem tam i miałem umowę na pięć lat, niestety po 2 latach zostałem zwolniony. Natomiast mój kolega dostał umowę na 2 lata i potem już jej mu nie przedłużyli. Po okresie próbnym można otrzymać laptopa i inne rzeczy np. ja dostałem ciśnieniomierz, inhalator, nawilżacz powietrza, telefon komórkowy z nawigacją + słuchawka bluetooth i urządzenie wskazujące. Nie wiem czy teraz też to dają, ale myślę, że warto spróbować.
Nadrzędny - Autor nishita Dodany 2011-11-18 12:02
Mam 27lat i co prawda lekki stopień niepełnosprawności, mam problemy m.in. z silną nerwicą lękową i tym samym problemy z wychodzeniem z domu dlatego szukam pracy którą mogę wykonywać siedząc w domu. Za podpowiedzi serdecznie dziękuje
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-18 18:15
W ten sposób się "zamkniesz"! Nerwicę lękową się leczy, ale trzeba też samemu starać się "wyjść". Napisz może na priw. gdzie mieszkasz, trochę więcej o objawach i jaką masz gr. - może Ci będę mogła pomóc w zatrudnieniu.
Pozdrawiam - nie dawaj się!
:-), :-)
Nadrzędny - Autor Mitsu Dodany 2011-11-24 18:55
Tak..! i w ochronie i pracuj w systemie 12/24 lub 24/48 oraz zarabiaj niespełna 1000 zł na rękę, bo tyle dostaje pensji w agencji ochroniarskiej niepełnosprawny-rencista lub emeryt (tyle na ile zmuszają ich przepisy).

Szczycą się statusem Zakładów Pracy Chronionej a to po prostu kolejni Wyzyskiwacze i Złodzieje!!
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-25 20:25
100% prawdy.
:-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-11-25 23:09
Nikt nikogo nie zmusza.
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-12-01 00:42
Odpowiadam Ci kacha. Napisz do mnie na priv. Możemy porozmawiać również na GG lub na skype. Postaram Ci się pomóc, żebyś miała dodatkowe źródła dochodu. Sama zobaczysz jakie to proste i sama zadecydujesz co jest dla Ciebie najlepsze i w czym się będziesz dobrze czuła.
Pozdrawia ciepło.
magdolna
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 10:52
Witam! Mam 35 lat,średnie wykształcenie i umiarkowany stopień niepełnosprawności. Od kwietnia 2011 roku poszukuje jakiejkolwiek pracy, ale w moim regionie bezskutecznie. Pracodawcy nie są przechylni na niepełnosprawność. Wysyłałam aplikacje do wszystkich możliwych firm i stowarzyszeń zatrudniających w formie pracy zdalnej, ale albo jestem na liście rezerwowej, albo cisza. Sił po prostu mi brakuje. Nie wiem co mam już robić?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 10:57
TAKICH OSÓB JAK TY JEST NA PĘCZKI
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 10:59
Dziekuje. Tyle to sama zdązyłam zauważyc
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 11:03
NIESTETY BEZROBOCIE JEST BARDZO DUŻE ALE SZUKAJ MOŻE COŚ ZNAJDZIESZ
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 11:08
Czasami czuję się dyskryminowana z życia zawodowego, ale ja nie potrafię siedzieć i nic nie robić. W moim regionie jest kiepsko, a jak widzę na internecie Poznań i Warszawa, to mnie trafia. Tam pracy dla takich jak my jest dużo. Chyba przyjdzie mi zostawić rodzinę i wyjechać na drugi koniec Polski.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 11:15
ZAPYTAJ W MIKROTECH
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 11:25
Byłam na ich stronie i z tego co przeczytałam to ze stopniem znacznym
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 11:26
TO JUŻ NIE WIEM JAK CI POMÓC ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI I POWODZENIA
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 11:27
Dziekuje:)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 11:29
:-)
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-12-06 19:47
Witam Cię anetola.
Jeśli chcesz zacząć budować swój własny biznes i jesteś zainteresowana w rozeznaniu rynku internetowego (MLM, programy partnerskie) takie które są uczciwe i nie oszukują ludzi, to możesz do mnie napisać na prv. a ja postaram Ci odpowiedzieć i przedstawić oferty kilkunastu firm pracy dla samego siebie. Jeśli coś Cię zainteresuje i będziesz wiedziała i czuła, że to zajęcie jest dla Ciebie, to sama podejmiesz decyzję.
Pozdrawiam ciepło
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-12-06 20:28
Daj spokój z tą aktywizycją
Nadrzędny - Autor sylwia21serce Dodany 2011-12-28 23:29
czesc anetola76, otuż nie sugeruj się tym co pisze w ofercie mikrotech ponieważ z grupą umiarkowaną również przyjmuja ja właśnie mam umiarkowany i pracowalam w mikrotech 3 miesiące okres próbny. Pozdrawiam Sylwia
Nadrzędny Autor anetola76 Dodany 2011-12-29 14:13
Już do nich pisałam ale bezskutecznie a naprawde chce złapać się czegoś bo mi na leczenie nie starcza
Nadrzędny - Autor StawNaSukces Dodany 2012-01-26 16:28
Witaj

Czy czujesz moc słowa "MY"?

To fakt:
Firmy takie jak Google czy Facebook zarabiają miliardy dolarów
Tylko, dlatego, że MY- internauci - korzystamy z ich usług.

Facebook wart jest ponad 50 mld dolarów rocznie z
powodu ogromnej ilości zarejestrowanych użytkowników.

Czas najwyższy zrozumieć że to MY - UŻYTKOWNICY
decydujemy, kto zarabia te grube pieniądze.

WAZZUB to pierwsza prawdziwie globalna firma, która płaci NAM -
"użytkownikom" wiecznie za to, że używamy ich witryny, jako strony
startowej.

Zawsze za darmo - nie musisz nic robić
tylko używać jak fejsa czy google ...

Zapisz się pod adresem:

>->->  http://www.kasa.domowa.eu  <-<-<  
..... i ....

ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH!

To takie proste:
im więcej użytkowników przyłączy się za darmo do rodziny WAZZUB,
tym więcej pieniędzy zarobią "użytkownicy".

Przykład:
Jeżeli zaprosisz 5 osób każdy zarejestruje się za darmo, a oni zrobią dokładnie to samo - i tak 5 poziomów w głąb -
wówczas zarobisz około 4 tys. dolarów miesięcznie ...
BIERNIE do końca życia nie robiąc nic ponad to, co i tak robisz każdego dnia czyli korzystając ze strony jak z fejsa czy google.
Oczywiście to nie jest MLM, tu nic nie sprzedajesz, nic nie kupujesz, nic nie płacisz, tylko budujesz rynek użytkowników strony, taka mini reklama, polecasz.
Te przykładowe zarobki podane wyżej są przykładem ale ciężko będzie aby wszyscy zrobili po równo tyle samo więc trzeba patrzeć realnie, tak kazdy po 3 osoby to jest możliwe więc łatwo policzyć, bo po zarejestrowaniu jest dostępny kalkulator.
Sprawdź zanim wyprzedzą Ciebie inni, pamiętasz jak to było z fejsem, ktoś ci powiedział o nim ale inni już tam byli,
a tu oznaczać to będzie kasę dla nich a przecież może być Twoja.

>->->  http://www.kasa.domowa.eu  <-<-< 

Odkryjmy NASZĄ moc!
01.01. 2012 oficjalnie przedpremierowo wystartwał " WAZZUP".
Wykorzystaj szansę teraz i zostań jedną z pierwszych osób budujących
tą społeczność wystarczy się zarejestrować.
Zaraz potem sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą,
gdzie potwierdź swój zapis i pobierz link referencyjny.

>->->  http://www.kasa.domowa.eu  <-<-< 

Możesz użyć tego wzoru do zapraszania swoich znajomych
tylko wymień link na swój, który otrzymasz w powiadomieniu powitalnym.
Zobacz także: http://wazzub.info/facts.htm

Nadrzędny Autor clover Dodany 2012-02-28 15:21
witam wszystkich
chciałem przestrzec, że fundacje dla niepełnosprawnych to jedna wielka ściema, a ich pracownicy oszukują niepełnosprawnych i sami dzięki temu zarabiają  - głównie w gdyni, kobiety siedzą tam i nic nie robią - fajna praca
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / poszukuję pracy którą mogę wykonywać w domu (15232 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill