www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wypełnienie ankiety (3168 - wyświetleń)
- Autor pati0077 Dodany 2012-04-19 08:33
Witam,
Jestem studentką Fizjoterapii na ostatnim roku magisterki. Piszę pracę na temat "Oceny jakości życia osób po amputacji kończyn dolnych" W celu przeprowadzenia badań skorzystałam z kwestionariusza oceny jakości życia SF-36. Dla tego bardzo bym prosiła o pomoc w uzupełnieniu bardzo krótkiej anonimowej ankiety która składa się z 11 pytań.
Bardzo proszę o pobranie ankiety z poniższego linku i o zaznaczenie krzyżyków "x" w miejscu odpowiedzi. Po uzupełnieniu ankiety proszę odesłać mi ją na e-maila : pati0077@wp.pl
http://chomikuj.pl/pati0077/Dokumenty+2

Bardzo dziękuję za zainteresowanie, pomoc w prowadzeniu badań i za poświęcony czas.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-04-19 08:49
Nie musisz powielać postu w kilku miejscach. Umiemy czytać ze zrozumieniem.
Nadrzędny - Autor pati0077 Dodany 2012-04-19 09:17
Ok i przepraszam :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-04-19 09:30
my będziemy ankiety wypełiać a studenciaki udają że zdobywają wiedze i później zbijają kase w prywatnych gabinetach o takiego !
Nadrzędny - Autor pati0077 Dodany 2012-04-19 10:55
Może i są osoby, które tak właśnie traktują studia ja osobiście chodzę po zakładach protetycznych i spotykam się osobiście z badającymi, a chcąc stworzyć pracę na odpowiednim poziomie chcę uzyskać o ile to możliwie jak najwięcej osób. Dla tego umieściłam tą prośbę. Nie jest to przymusowe liczę tylko na zwykłą ludzką pomoc. A, że osoby po studiach zakładają swoje gabinety w celu dorobienia się i wyłudzenia pieniążków to nie mamy za bardzo na to wpływu. I jest to już odrębny temat.

Dziękuje z góry tym co mi już wysłali uzupełnione ankiety i pozdrawiam.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-04-19 11:00
POWODZENIA W SZUKANIU NAIWNIAKÓW DO WYPEŁNIENIA ANKIETY
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wypełnienie ankiety (3168 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill