www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Aby poruszać się WIELKIM świecie internetu (Programy, Aplika (3006 - wyświetleń)
- Autor lucas05 Dodany 2012-04-25 18:54 Zmieniony 2012-04-25 19:10
Witam!

Przeszukałem, przeszperałem, Wujka Google i nie tylko Bez Powodzenia. Fora, materiały, informacje i nic. Nic nie
potrafiłem znaleźć sensownego aby pomóc Mojej Siostrze żeby mogła samodzielnie obsługiwać, radzić, cieszyć się z
internetu.
Siostra  ma problemy z wzrokiem (niedowidzi) jej wada wzroku to przy bliskich odległościach nie widzi za dobrze.
Już od dłuższego czasu mnie prosi, abym jej pomógł ale czuję się bez silny gdy nie potrafię znaleźć pomocy. Gdy
pisze w Wordzie czcionka to minimum "60".
Posiadamy program Storm.
Oto moje pytania do was :

Poszukuje
1. Programu Lupy, (Storm jest dobrym programem, ale brakuję więcej skrótów klawiszowych albo żeby nie był, na
cały ekran bo nie kiedy można się pogubić) który jest prosty w obsłudze. I można nim bez trudu operować.

2. Programu, podobnego do Tlen, AQQ (Aby mógł obsługiwać GG, być może jest jakiś dodatek do Gadu Gadu ?) lub inne ale żeby Czcionka była duża gdy ktoś pisze i ustawić Czcionkę na stałe dużą. ( BARDZO WAŻNY ten ppkt)


POZDRAWIAM i proszę O POMOC.
Nadrzędny Autor kasia2222 Dodany 2012-04-26 15:31
Jeśli chodzi o obsługę komunikatora to możesz wypróbować wtyczkę sayAQQ, która czyta wiadomości.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Aby poruszać się WIELKIM świecie internetu (Programy, Aplika (3006 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill