www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turnusy rhabilitacyjne 50 km od Sopotu - promocja (10330 - wyświetleń)
- Autor REH-SPA Dodany 2008-06-05 15:38
TURNUS REHABILITACYJNY W Ośrodku SPA - Rezydencja Leśna (Pałac) - więcej informacji po przesłaniu e-maila: rehabilitacja.olawa@vp.pl
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-06 18:43
Za ile???????????????
Nadrzędny - Autor Milutka Dodany 2008-06-11 18:33
Ola ja wolę też tu odpisz
Nadrzędny Autor Olenka Dodany 2008-06-11 18:57
Jestem. To fajnie. Dziś tu zajrzałam po raz pierwszy.
Nadrzędny - Autor REH-SPA Dodany 2008-06-13 18:03
Witam wszystkich, będzie to pierwszy turnus rehabilitacyjny w tym ośrodku, więc mogą Państwo zaproponować cenę sami (nadmienie, że jest tu wysoki standard i rehabilitacja przewidziana jest przez cały dzień tj. od śniadania do obiadu i po obiedzie do kolacji).
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-13 18:33 Zmieniony 2008-06-13 19:11
Nie umiem tak sie targować prosze podać cenę startową
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-13 18:40
Ciekawa jestem  tej ceny  !
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-06-13 19:10
Jak pierwszy turnus to na dobry poczatek proponuje gratis
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-13 19:10
też a wiem że SPA są niesamowicie drogie
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-06-15 13:17
Ja zaś turnus rehabilitacyjny miałem w swoim szpitalu na oddziale rehabilitacji . Przez trzy tygodnie pod okiem fizykoterapeutow ćwiczyłem : silną wole ,by sie nie dać lenistwu ,ruszając się ,to zaś leniwie leżąc podłączony do różnistych urządzeń ,ćwiczących za mnie ;-) . Nic mnie to nie kosztowało oprócz zmuszenia samego siebie do ruchu . W nagrodę zaś,za to ,że ćwiczyłem ;-) , pojechakliśmy z żoną na kilkudniowy pobyt we Włoszech . Odwiedziliśmy Bibione ,Wenecję i Padwę . Bibione to turystyczna miejscowość w której mieliśmy zakwaterowanie . Wenecja to niezapomniane przeżycie,gdzie niepełnosprawny ,poruszajacy się wózkiem ,tylko z pokładu tramwaju wodnego może za friko(niepełnosprawny  nie płaci za bilet ) i bez barier architektonicznych ( nie mylić z chodnikami dla pieszych ,które są łączone wznoszącymi mostkami ,pod którymi przepływa ,wszystko co pływa ...a z góry ,po nich przechodzą piesi ,pokonując je w postaci schodów :-(( ) może zobaczyć te cudeńka wybudowane na wodzie ;-) . W Padwie zaś zwiedziliśmy Bazylikę św. Antoniego  . Przeogromny zespół klasztorny z różnymi dziedzińcami ,gdzie wiara miesza się z buchalterią i biznesem...ale to nie wina św . Antoniego .
Przeżyciem było dotknąć marmurowej trumny z jego szczątkami ,nie tak dawno przełożonymi z drewnianej ... a swoją drogą ,to i zapewne on nie pragnoł by mu stawiano pomnikow . W centrum Padwy jest park z rzeźbami osób o których powinno się pamiętać . Jest tam kilkadziesiąt światowych osobistości w tym trzej polacy Kopernik ,Sobieski iiiii zapomniałem :-(( . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-15 14:46
PODRÓŻNIK Z CIEBIE ZAZDROSZCZE I P[OZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-06-15 15:51
No wiesz ,Basiu . Nie zawsze nas stać na takie wyjazdy ,ale czasami ... Jak pieniążkow więcej jest ,to robimy sobie taki wypad - za granicę ,ale nie daleko ... i nie drogo . Najczęściej jednak nasze wypady turystyczne zamykają się w granicach Polski . Jeszcze kilka lat wstecz ,robiliśmy wypady samochodowe ,ale że moja sprawność ruchowa się pogarszała ,to zamieniliśmy je  na wyjazdy autokarowe . Nie mając zaś dużego wyboru w ofertach biur podróży dla osób niepełnosprawnych korzystamy z ofert ogólnodostępnych ( cena takiej oferty ma duże znaczenie ) . Taki wyjazd jest dla mnie mobilizacją i wyzwaniem więc traktuje go jak dalszą część mojej rehabilitacji :-) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-15 17:05
NO I TAK TRZYMAJCIE ŻYCZĘ MIŁYCH WRAŻEŃ I ZAWSZE SZCZĘŚLIWYCH POROTÓW
POZDRAWIAM GORĄCO
Nadrzędny Autor minutka Dodany 2008-06-21 20:29
Czy są jeszcze wolne miejsca? Ile kosztuje turnus? Można zobaczyć jakieś fotki ośrodka?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-24 17:32
minutka na informacje o tym ośrodku to ja czekam już od 13.06 i napewno się nie doczkam. Odpuść sobie. Jak masz dużo kasy poszukaj na własną rękę z fotkami....

pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turnusy rhabilitacyjne 50 km od Sopotu - promocja (10330 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill