www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 25) (1464030 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-22 19:50
Też...kiedyś był też skup butelek, ale teraz nie wiem czy takie są...
Za to na pewno w lesie można znaleźć je....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-22 19:57
Dziś wracając do domu ok 11 godz , wyjęłam ze skrzynki tyle reklam, że wypadały mi z ręki. Po 15-tej znów były reklamy. Na dodatek na telefon stacjonarny co chwilkę dzwonią z reklamą urządzeń i zaproszeniem na prezentację. Dziś przestałam się już do nich odzywać tylko odkładałam słuchawkę.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-22 20:02
My zrezygnowaliśmy już ze stacjonarnego...
Reklamy zostawiam od razu w koszu, który jest koło skrzynek...
No i....ile lasu w tym?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-22 20:08
Lubię pogadać, a stacjonarny do tego lepiej się opłaca. Darmowe godziny i niski abonament.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-11-22 20:09
Fakt, ale i komórki mają teraz dobre oferty, a jeszcze jak w pakiecie net i TV to...gadasz do woli :-)))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-11-22 20:14
Aby tylko na stacjonarny. Na komórkę też dzwonią. Jestem jednak wyrozumiały, bo przecież dzwoniący są pracownikami jakiejś tam firmy, więc muszą wykazać się pracą. Cierpliwie wysłuchuję, co ma mi do powiedzenia, a później grzecznie dziękuję. W ten sposób naciągam naciągaczy na koszty, bo nie sądzę, aby ich te rozmowy nic nie kosztowały.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-22 20:16
Do tej pory też tak robiłam, dziś już było tego za dużo. Przestałam się odzywać.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-22 20:18
Uważam, że szkoda czasu mojego i kogoś na słuchanie i oferowanie czegoś, z czego nie skorzystam, nie jestem zainteresowana...
I koniec.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-22 20:28
Niektóre z tych pań, bo zwykle panie dzwonią, to "specjalistki", w pierwszej chwili nie zorientujesz się ,że to naciąganie. 
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-11-22 20:36

>Lubię pogadać, a stacjonarny do tego lepiej się opłaca. Darmowe godziny i niski abonament.<


Ja od kilku lat mając stacjonarny nie płacę abonamentu. Jedynie raz do roku opłacam aktywację, co średnio miesięcznie wynosi około 8,- zł. Płacę za jeden numer, a w rzeczywistości mam dwa. Jeden przeniesiony z TPSA,  a drugi otrzymałem gratis. Za to w miarę potrzeby doładowuję, jak komórkę na kartę. Koszt 1 minuty na stacjonarne w kraju 0,10 zł, za granicę O,12 zł. Ponadto mam billing on-line rozmów wychodzących i przychodzących oraz na bieżąco rozliczenie kosztów. To jeszcze nie wszystko. Ponieważ często wyjeżdżam za granicę, mam w laptopie wirtualny telefon, z którego mogę dzwonić do domu, czyli jakby sam do siebie,  bezpłatnie. Podobnie ci, co do mnie zadzwonią z Polski (ze stacjonarnych i komórek) płacą tak, jak za rozmowę krajową.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-22 21:02
Tak dobrze , to nie mam. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-22 21:40
Świetne rozwiązanie Nach . Mówi się że nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności, ale nieznajomość furtek w nim- pozbawia bajecznych widoków ;-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-22 21:27
No i jak się nie wkurzyć wrrrrrrrrr

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/instytut-matki-i-dziecka-nie-ma-pieniedzy-co-dalej,1,5312263,region-wiadomosc.html
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-22 21:29
Co w takiej sytuacji powiedzieć o in vitro? Co finansować?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-22 21:38
Brak słów..... sama wiesz,że zajmują się bzdetami i kasę wydają na bzdety i to naszą kasę z naszych podatków i niech się wypchają z UNIĄ bo jak pisałam już kasy chyba bez pokrycia nie biją.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-11-23 17:58

>Świetne rozwiązanie Nach . Mówi się że nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności, ale nieznajomość furtek w nim- pozbawia bajecznych widoków ;-)<


To rozwiązanie nazywa się:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Voice_over_Internet_Protocol
Aby nie robić reklamy nie podaję nazwy swojego operatora. W każdym razie wybrałem firmę polską i tanią oraz taką, która zapewnia mi wsparcie techniczne.

Co do problemów Instytutu Matki i Dziecka i ogólnie zadłużenia szpitali to wina ogólnego bałaganu, jaki mamy w państwie. Najlepiej odzwierciedla to wypowiedź internauty:

>~kwak: Polskie gnojowisko mylnie przez niektórych nazywane polityką. Jak można zrobić przedsiębiorstwo ze służby zdrowia skoro nie jest wiadoma ani liczba pacjentów ani liczba zabiegów do wykonania. Ten twór wymyślony przez polityków można porównać do miejskiego szaletu ale tam jest o wile lepiej to zorganizowane.Za tą "reformę" polskiej służby zdrowia to ktoś powinien zdrowo beknąć. Jakoś nikt nie policzył ilu pacjentów zmarło przedwcześnie z powodu braku środków z NFZ-u. Pewnie dla dobra pacjentów takich statystyk się nie prowadzi. Idealnym rozwiązaniem wydaje się likwidacja rządowej służby zdrowia i przymusowe leczenie polskich polityków w placówkach finansowanych przez NFZ. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje, że rozum niektórych pomysłodawców powróci z dolnych partii ciała na właściwe miejsce. <

Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-11-23 18:19
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wojewoda-wyjasnia-przyczyny-opoznienia-przyjazdu-karetki,wid,15120793,wiadomosc.html
A to jest wynik ciągłego i nieumiejętnego "naprawiania" służby zdrowia. Dla tych "naprawiaczy" liczą się pieniądze, a nie ludzkie życie lub zdrowie. Jak to widzi jeden z ratowników medycznych?

>~iisuski [godzinę temu]Jeżdżę w zespole ratownictwa medycznego w jednym z małopolskich powiatów i to co sądzę o: 1). całym systemie "centralnej dyspozytorni", 2). władzach, które chcą zarządzać systemem RM, 3). waszych tabletach i GPS, 4). Millerze, 5). Tym artykule i całą tą nagonka na Ratowników i lekarzy TO JEDNA WIELKA KPINA Z LUDZKIEGO ZDROWIA I ŻYCIA ORAZ Z LUDZI CHCĄCYCH JE RATOWAĆ!!! Robicie krzywdę ludziom wprowadzając ten podły system, a chodzi wam tyko o kase! Dzięki waszemu wspaniałemu systemowi "centralnych dyspozytorni" czas od wezwania przez chorego do tego jak karta wydrukuje się w bazie zespołu wydłużył się o ok 7-10 min (to nie żart)! Niech ludzie o tym wiedzą... Dostajemy wezwania typu "Miejsce: Sidzina obok sklepu". W wiosce jest jakieś 10 sklepów i szukajcie sobie sami... Przy wapadku straż (która ma powiatową dyspozytornie) jest dobre 5 -10 minut przed nami (kiedyś mieliśmy jedną dyspozytornie i byliśmy na miejscu w tym samym czasie). To nie są żarty! Media o tym milczą a Miller chwali się wprowadzeniem cholernie drogiego systemu... NIE ZWALAJCIE WINY NA ZESPÓŁ ŻE NIE POTRAFIŁ OBSŁUGIWAĆ SPRZĘTU NAWIGACYJNEGO BO TO WASZA WINA... Jestem wściekły...<

Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-25 16:16
Nachbar, ja to uznaję za nic innego, jak rządowe ciche i perfidne poczynania eugeniczne, mające na celu wyeliminowanie najbardziej chorych, niepełnosprawnych ludzi, takie coś już prowadzono za nazistów, tylko to jest teraz inaczej jest rozwiązane, nie przez zabijanie, zagazowywanie, męczenie w obozach zagłady, a przez odbieranie szans na leczenie, przez zamykanie placówek medycznych...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-26 14:55
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,15123567,wiadomosc.html?ticaid=1f987&_ticrsn=3

Z gestem to by było gdyby dał z własnej kieszeni, a tak to jest dalsze zdzierstwo z podatników.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-26 15:47
To że Pawlak odszedł mi bardzo śmierdzi korupcją!!!
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-26 17:08
Nie wiem, Norbi, może masz rację, ale....czy my, Polacy nie mamy alergii....i wszystko musimy kojarzyć z...korupcją ?
A może zwyczajnie, po prostu - przegrał ?
Wieś zawiodła się, wiązała dużo nadziei z jego osobą...
I co?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-11-26 20:31
Ja mam alergię i to bardzo wielką, rzadko kiedy się mylę co do politykierów... :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-26 20:47
Wydaje się że Pawlak popolitykował na swoim "słynnym nazwisku z filmu ;-) " Pawlak i Kargul". Ci co go wybierali myśleli pewnie że trochę za nich powalczy. Czy tak się stało? Może walczył a może nie. Ja nie podejmuje się oceny bez znajomości tematu.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-26 20:53
Owszem Pawlak powalczył ale pod koniec bo załatwił swoim podopiecznym premie. Media jeszcze nie zdobyły wysokości premii.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-26 21:03
Wyżej dałam link na ten temat.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-26 21:39
Wiem lid tylko wpisałam by nie czytać :-)
Miłej nocki dziś już spadam :-)
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-11-27 09:44
Proszę lidian o odpowiedź
Skarciłaś walpoz za umieszczenie tematu o misiach "święto pluszowego misia" w Aktualnościach, dokładnie za to  : "czy pamiętacie swoje".
stwierdzając, ze to należy do Wspomnień, ale za moment rozgadujesz się z Sonka w wątku Wspomnienia  o Przyszłości, gdyż mikołajki, miś w prezencie,  gwiazdka dopiero za kilka dni.
To cała lidian.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 10:14
Kobieto czy Ty nie masz lepszego zajęcia w życiu? Już Cię prosiłam w innym wątku , zostaw mnie w spokoju. Jeżeli Wal będzie miał do mnie pretensje, to sam mi o tym powie i wszystko sobie wyjaśnimy, a Ty nie jesteś mi do tego potrzebna. Forum , to tylko rozrywka, jak coś nie pasuje można się wyłączyć i jest się u siebie. Pa , życzę Ci dobrego dnia w realu. :-))
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-11-27 11:49

>lidian
>Forum , to tylko rozrywka


NIE > NIE > NIE >
FORUM NIEPŁNOSPRAWNYCH TO NIE JEST TYLKO ROZRYWKA , DOŚĆ JUŻ SIĘ PRZEZ TWOJE ZACHOWANIE NACIERPIELI LUDZIE Z FORUM
JA się Ciebie nie boję, jak  inni. Za dużo już osób wymiotłaś z Forum.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-27 12:51
Julka co Ty mówisz? Kogo tak skrzywdziłam , i w którym wątku, że przeze mnie cierpiał. Kto musiał przez moje wpisy odejść z forum? Jeśli już oskarżasz, to poprzyj to dowodami, bo w taki sposób o każdym można napisać.

>JA się Ciebie nie boję, jak  inni. <


Tutaj to już mnie rozbawiłaś. Jak można się bać kogoś z forum? Co wyciągnę rękę przez ekran i dam Ci pstryka w nos? :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 12:09

>Jeżeli Wal będzie miał do mnie pretensje, to sam mi o tym powie i wszystko sobie wyjaśnimy,


Mam nadzieje że wszystko sobie wyjaśnimy.

Według mnie forum to nie tylko rozrywka. Ale można sobie znaleźć w nim też rozrywkę. Taki rozweselacz:  dnia, wieczoru . Np. Kawiarenkę a w niej odpowiedni wątek. Np: Co mnie wkurza :-) . Myślę że Wasza dyskusja jest w odpowiednim miejscu. Gdzie spotyka się dwóch polaków to zaraz pojawiają się trzy prawdy ;-) Jedna prawdziwsza od drugiej a trzecia od pierwszej ;-)
Traktuje to z przymrużeniem oka. Bo takie jest moje podejście do Kawiarenki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 12:45
Macie rację, forum to nie tylko rozrywka. Źle się wyraziłam, właściwie , to nieściśle się wyraziłam, bo chodziło mi o część KAwiarenka. To tutaj jest rozrywkowo choć nie zawsze.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 12:50
Nie musi być zawsze wesoło  to kawiarenka i każdy może usiąść przy którym che stoliku. Tylko mnie denerwuje jak jedna osoba zajmuje wiekszość- tu kapelusz tu torebka tam skarpetka o i tam druga ... Czy jest tu jakiś wolny stolik? A cha w drugiej sali. albo w trzeciej. To ja dziekuje, przyjdę jak sie trochę zwolni miejsce.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 12:53
Ciebie to denerwuje, a może innych nie. Bierzesz to pod uwagę? :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 12:54
Z godnością przepychają się miedzy stolikami i lądują w trzeciej sali? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 12:56
Ty się też troszkę przepychasz i się wyrównuje. Jest ok. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 13:05
Pozdrawiam Nową Lidian . :-)
ps.
Przepycham sie, czasami ale ile mozna codziennie za kazdym razem? Nie, najczęściej nie wczodzę, bo po co pisać co bedę jadł na obiad. Kogo to interesuje?
Napisz jak przygotowujesz to co jesz jak przygotowujesz potrzebne składniki. Czy sie skaleczyłeś przy tym czy moze nie umyłeś marchewki?.

Menu leży w każdej restauracji na stoliku. W necie na wielu stronach kulinarne dania. To mogę sobie tam bez przepychania usiąść.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 13:11
Dzięki za pozdrowienia, ale zaznaczam, że nie jestem nowa , nic a nic. :-))))))))))

Wal wyluzuj troszkę, jak ktoś ma ochotę o tym pisać, to niech pisze, a kto ma ochotę , to czyta. Nie widzę problemu. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 13:16
Ja widzę!.
Nie sztuką jest zajmować stoliki.
Sztuką jest aby ktoś chciał przy tych stolikach razem usiąść.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 13:24
Uważam, że jak się do stolika nikt nie przysiądzie  kilka razy , to jest wystarczająca nauka i w końcu dotrze do zainteresowanej osoby.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 13:30
A co gdy nie dociera?. Wchodzisz i widzisz o wszystko zajęte i wychodzisz i tak w końcu zmieniasz kawiarenkę  znaczy się idziesz do innej .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-27 13:35
KAżdy wybiera dla siebie najodpowiedniejsze miejsce. W realu jest tak samo, bo przecież z kawiarni nie wyprosisz osób, które Ci się nie podobają. Popatrzysz na stoliki i jeśli nie znajdziesz przyjaznej duszy, to zmieniasz lokal. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-11-27 13:46
Dajcie spokój. Pozabijać się chcecie?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-27 13:49
Rogal,  to jest tylko dyskusja. Nie ma tu krzty złośliwości. Przynajmniej z mojej strony. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-27 14:08
my tylko rozmawiamy. Siadło mi łącze . A w telefonu źle się pisze. Pozd
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-11-27 15:59
Wy tu tak między sobą, a tam trwa dramat. W każdym razie tytuł na to wskazuje.
Dramat w polskim sejmie - musieli to zrobić
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-27 16:00
Rzeczywiście dramat.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-27 16:51
:-) W takich warunkach nie mogą podróżować
upsss
pracować
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-27 17:15
Jula, przyłącz do dyskusji...na każdy temat....o przy i przeszłości, misiu ( w tym Uszatku), gwiazdce i niebie...a nie tylko czytaj :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-11-27 19:34
Co nas wkurza ?

Zazdrość!
Przecież ona nic pozytywnego nie wnosi w życie...
I po co komuś zazdrościć?

Dlaczego tak niewielu umie się cieszyć z czyjegoś szczęścia, powodzenia...

:-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 25) (1464030 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill