www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 31) (1468352 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-17 21:38
Nie ma czym się chwalić. To tylko bariery wytrzymałości.
Takie przekraczanie "bariery dźwieku" i dotyczyło tylko mojej osoby. Samolub pomyślisz? No może  i tak.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-17 21:54
Wiem o co chodzi, walpoz, jesteś byłym pilotem, stąd twoja niepełnosprawność... Jak byłem jeszcze dzieciakiem, to miałem okazję poznać osobę, która była pilotem "Migów" i z powodu przeciążeń uszkodził sobie cały układ nerwowy, odpowiedzialny za koordynację ruchu... Czy strzeliłem w dziesiątkę???
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-17 22:02
:-))) Strzeliłeś w dziesiątkę ale z drugiej strony tarczy. Mój przyjaciel był pilotem Migów itp. Jednego nawet roztrzaskał. Nie ze swojej winy. Samolot był po przeglądzie technicznym. Ale Ci co przeglądali byli bałaganiarzami i nie pozbierali swoich narzędzi z podłogi kabiny.
Ja tylko dbałem o bezpieczeństwo tych w powietrzu ale nie bezpośrednio. Ale więcej szczegółów nie mogę . Kiedyś było to tajne ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-17 22:17
I znowu będę musiał strzelać... To w takim razie jesteś osobą z wieży kontroli lotów.... :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2012-12-18 08:59
Na Siewiernym:)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-29 17:31
zostawmy trochę tajemnic .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-18 18:05
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia-zlozono-projekt-ws-rozszerzenia-prawa-eutan,1,5357296,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-18 23:39
Świat zmierza do likwidacji wszystkiego co chore, nie przez trud leczenia, raczej przez jawne morderstwo w białych rękawiczkach... Uważam, że obojętnie czy choroba jest nieuleczalna, to puki żyjemy, jest szansa na wyleczenie...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-12-19 10:37
Niech każdy decyduje o sobie.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-12-19 15:39

>Niech każdy decyduje o sobie.<


I tu jest problem, bo nie każdy chce umrzeć na własne życzenie. Większość chce żyć, ale nie pozwala im na to stan naszej służby zdrowia, bo muszą cierpliwie czekać w kolejce do lekarza i ilość posiadanych pieniędzy, by mogli prywatnie się leczyć.
Bardziej spektakularny i tańszy dla budżetu jest widok polityków, którzy dostają "białej gorączki", gdy mowa jest o eutanazji.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-19 18:25

>puki żyjemy, jest szansa na wyleczenie<


Zgodnie z powiedzeniem, Norbi....
Nadzieja umiera ostatnia:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-12-19 21:16
Pewnie, że ze służbą zdrowia jest u nas słabo, ale tak jest i na zachodzie.
Jedyne czego nie potrafię zaakceptować to to, że na leczenie/rehabilitację dzieci trzeba zbierać kasę przez Fundacje. No na nic może nie być, ale na to pieniądze muszą się znaleźć.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-19 21:57
Gdyby nie fundacje i różnego rodzaju akcje, to leczenie dzieci zupełnie by "leżało".
W styczniu znów Owsiak "gra". :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-20 01:50
A na co zbiera fundacja integracja, na integrację, której tu na tym forum nie ma??? A jest raczej de-integracja...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-20 07:53
Jeżeli tak jest jak mówisz, to co Cię tu trzyma? Po co się katujesz siedzeniem w nocy na nielubianym forum w dodatku z ludźmi , o których często się niepochlebnie wypowiadałeś? Po prostu wyłącz i śpij spokojnie. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-20 10:21
LIDIAN,NORBI MA TO WE KRWI ZE LUBI OPLUWAC MIEJSCE W KTORYM JEST.O TYM FORUM I UZYTKOWNIKACH TEZ GADA GDZIE POPADNIE I TO W JAKI SPOSOB.:-(OSOBISCIE ZNAM TE JEDO WYPOWIEDZI,NAWET TU http://maclisc.phorum.pl/index.php,KTO ZAINTERESOWANY MOZE WEJSC POCZYTAC TAM JEST CAŁY DZIAŁ JAK TU JEST BEEE I KTO SIE NAJWIECEJ WYPOWIADA??NORBI!!! NIEJAKI motyl BRAŁ TO FORUM W OBRONE ALE NORBUS WIE LEPIEJ.TO PO C...piiii TU CHŁOPIE PRZYCHODZISZ?SAM DOSKONALE WIESZ ZE WŁAZISZ POD WIELOMA NIKAMI,SZUKASZ NOWEJ KRWI DO SWOICH 158 FOR????BYŁAM,WIDZIAŁAM I DO piiiii nędzy NIGDY WIECEJ!!!!A TE JEGO BANY?PRZECIEZ GDY SIE JEST ZBANOWANYM-RZEKOMO,WTEDY UCIEKASJA POSTY,A TWOJE JAKOS SA.DOSTAŁES OSTRZEZENIE,A NIE BAN!!!

P.S.
JAK KTOS CHCE MOGE PRZESŁAC TE JEGO WYPOWIEDZI NA PW.

JESZCZE JEDNO.
CZCIGODNA ADMINISTRACJA ZAUWAZY ZE ANI RAZU NIE NAPISAŁAM NIC OBRAŹLIWEGO.:-)))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-20 14:12 Zmieniony 2012-12-20 14:22
Ja nie mam tu żadnych innych nicków, oprócz tego co teraz piszę... Nie wiem, skąd masz takie wiadomości Staruszko... A bandy nie mam, jedynie współprowadzę grupę osób niepełnosprawnych z bardzo ciężkimi niepełnosprawnościami, działających w sieci, nie jesteśmy organizacją. To ogólnopolska grupa... Stąd mamy różne wiadomości z z różnych miejscowości...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-20 14:52
A GDZIE NAPISAŁAM O BANDZIE??ALE SKORO SAM TAK TWIERDZISZ TO POGRATULOWAC PACZKI.:-))))))))))A CZAPKA ILES TAM I NORBI JAKIS TAM?
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-12-20 16:44
Gotowy scenariusz na film szpiegowski :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-20 16:59 Zmieniony 2012-12-20 17:10
Jestem administratorem jestem na wielu stronach, lecz mam nie tyle co ty określasz for a tylko 2... słownie dwa... :-) z tym, że jedno z nich jest nieczynne, czyli tak naprawdę jedno... :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-21 09:37 Zmieniony 2012-12-21 09:51
A moze "pogadajcie"sobie przez PW,kogo to interesuja wasze niesnaski?Po co psuc kazdy wątek tym dogryzaniem sobie?Potwierdzam,ze oboje byliscie(ja tez)pod wskazanym przez ciebie Staruszko adresem,Norbi rzeczywiscie wypowiadał sie o tym forum...krotko mowiac źle,ale po co do tego wracac?Posty o ktorych mówisz sa polikwidowane przez Admina wiec....albo dajcie upust swoim emocjom na Pw albo wyluzujcie.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-21 10:27
ŁOOOOOOO TOS WYMYSLIŁA.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-21 17:37

>A moze "pogadajcie"sobie przez PW,kogo to interesuja wasze niesnaski?<


Valkiria, ale bez tych osobistych wycieczek i słownych utarczek to Forum już dawno by "nie żyło", bo nie byłoby o czym pisać. 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-21 19:52
A może właśnie można by było wreszcie porozmawiać. Zobacz ile ludzi się wycofuje przez ciągłe dogryzanie i pouczanie, że już nie powiem o chamskich odzywkach. Tyle się mówi o tolerancji, niepełnosprawni "krzyczą", że chcą być dobrze traktowani przez sprawnych. A tu co? O pogodzie nie można, o grach nie można, o sernikach nie można itd. W zamian oferuje się ośmieszanie i "śledztwo" co, kto, jak, i w którym wątku. Pan policjant pilnuje "porządku" i stawia do raportu. Ludzie dajcie sobie trochę luzu i pozwólcie innym żyć i być sobą. Święta idą, a tu w niektórych wątkach jak w maglu.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-29 17:21
Lidian zastanów się jeszcze raz. To nie o pilnowanie chodziło i nie o to o czym można a o czym nie. Teraz jest dużo lepiej niż było.
Nadrzędny - Autor Angora Dodany 2012-12-28 23:10
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW  ... rozpiera mnie niewysłowiopna duma że mogę należec do NAPROMIENIOPWANYCH POZYTYWNĄ ENERGIĄ ... 62 norbi kjest cz lowioejkiem kompetentnym,rzetelnym przyjacielskim i pomocnym.Jego priorytetem jest piętnowanie wszelkich niedociągnięć .. r,ównież afer Cenioę Norberta za to żre pisze prawdę na przekór wszystkim .....LEPSZA JEST GORZKA PRAWDA NŻ WAZELINIARSKIE KŁAMSTWO ............................................................
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-12-30 15:10
I dlatego napisałaś to w wątku Co nas wkurza?????????

>.....LEPSZA JEST GORZKA PRAWDA NŻ WAZELINIARSKIE KŁAMSTWO ............................................................ <


Mówią , że "diabeł tkwi w szczegółach" więc czym są Twoje słowa , gorzką prawdą czy wazeliniarskim kłamstwem? :-)))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-29 17:29
lidian to pozwólmy grać  Owsiakowi cały rok. Po co nam ZUS I inne podobne instytucje
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-29 18:35
Walpoz, Owsiak i tak gra...nie tylko przez cały rok, ale o jeden dzień dłużej :-)
I gdyby nie On to ta nasza służba padła by całkiem, dorównała tej w Rumunii...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-29 19:54
to oznacza że ktoś inny fałszuję poza orkiestrą. Tylko ci co powinni udają że tego nie słyszą. Mamy cały czas złych drygentów. Dlaczego? Bo wybieramy mniejsze zło. Ale nikt nie ma ochoty poszukać nawet odrobiny mniejszego dobra . Poszukajmy chociaż kwiatu paproci :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-29 19:56
I znowu odezwał się w Tobie duch "zmian" :-))
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-12-29 20:10
Zmiany myszą być, bo inaczej chcąc się przemieścić z miejsca na miejsce nadal jeździlibyśmy konno lub piechotą. O "duchu zmian" więcej tutaj.
Z Duchem Czasu – Zeitgeist (Duch Czasu) a Wielka Zmiana 2012
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-30 18:26
U niektórych słowo zmiany wywołuje alergie . Sonka może trzeba zamienić je na reformy ?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-30 18:32

>zamienić je na reformy ? <


Metamofoza ?
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-30 18:38
służba zdrowia szwankuje. Po co im jeszcze nowych kłopotów dokładać
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-29 20:45
ona już dorównuje... niestety Polska w rankingu jest nie daleko nad  Rumunią...
Nadrzędny - Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-30 17:48
no mnie osobiscie bardzo denerwuje to ze jestem niepelnosprawny poniewaz przez to sporo czasu w zyciu siedzialem w domu i nie mialem zbytnio  opcji poznania nowych przyjaciol i normalnego zycia wogole ta choroba mnie bardzo ogranicza no ale mozna sie pocieszac ze wiele osob ma gorzej:) ja np ostatnio ogladalem taki film cyrk motyli i po obejrzeniu tego filmu zmienilem nastawienie do zycia:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-30 18:11
No i bardzo dobrze, Piotrek... :-)
Nadrzędny - Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-30 18:26
a tym bardziej ze w przyszosci bede mial operacje na nogi i bede chodzil moze a jesli nawet nie w takim stopniu jak sobie to wyobrazam to wkazdym razie moje chodzenie sie poprawi mi lekarz stwierdzil niedawno stan depresyjny ale odkad  zmienilem nastawienie do zycia duzo lepiej sie czuje nie wolno sie poddawac a jesli ma sie jakies pomysly typu samobujstwo to warto o tym z kims porozmawiac to pomaga a przyokazji osoba z ktora rozmawiamy moze podsunac dobry pomysl na rozwiazanie problemu poza tym trzeba doceniac to cos sie ma takze naprawde nie mozna sie poddawac
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-30 18:38
Piotrek poczytaj troszkę wypowiedzi na forum , zobaczysz, że wszyscy zmagamy się z przeciwnościami losu. Nawet nasze życie może być ciekawe tylko należy znaleźć w sobie siły i nie poddawać się. Jesteś młody i wszystko przed Tobą.
Nadrzędny - Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-30 19:00
wiem ja postanowilem sie nie poddawac od pewnego czasu patrze z optymizmem w przyszlosc
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-30 19:49
I tak trzymaj. :-))))))))))))
Nadrzędny Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-31 12:06
ja uwazam ze nie wolno sie poddawac i nie wolno robic sobie krzywdy bo jest wiele osob ktore nas kochaja i chca nam pomoc w kazdej sytuacji niezaleznie czego ona dotyczy poza tym jeszcze wiele przed nami i pomimo choroby mozemy miec fajne zycie,jest wiele osob chorych ktore maja duzo lepsze zycie niz nie jedna osoba zdrowa poza tym kazdy ma jakies problemy i trzeba nauczyc sie sobie z nimi radzic  trzeba doceniac to co sie ma i patrzec z optymizmem w przyszlosc glowa do gory bedzie dobrze:)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-31 00:52
Ja ci napiszę, że masz trzymać tak jak trzymasz i nie poddawać się, to najważniejsze...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-12-30 18:20
Nadrzędny Autor Piotrek133 Dodany 2012-12-30 19:03
ja jeszcze bede czytal ksiazkie o tym chorym panu z tego filmu
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-30 14:28
http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Polaczek-Fotoradary-to-przemysl-fotograficzny,wid,15212315,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-30 20:09

>wiem ja postanowilem sie nie poddawac od pewnego czasu patrze z optymizmem w przyszlosc<


Piotrek, znasz powiedzenie: do odważnych świat należy ?  Zwróć uwagę, że ten, który pierwszy to powiedział, odniósł się do ODWAŻNYCH, ale nie określił, czy osoba ta ma być zdrowa lub chora. Ważne, aby miała odwagę sprostać przeciwnością losu.
Znasz zapewne Jasia Melę, który zdobył dwa bieguny będąc niepełnosprawnym. Weź z Niego przykład.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Mela
Powiem więcej. Wczoraj w TV pokazali jak zakończyła się sprawa pewnego małżeństwa osób niepełnosprawnych. Urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego nie chciał im udzielić ślubu, bo panna młoda, osoba na wózku, mówiła bardzo niewyraźnie. Sprawa oparła się o sąd i ostatecznie ślub zawarli.
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/610176,po_miesiacach_walki_z_urzednikami_para_niepelnosprawnych_powiedziala_sobie_tak.html
Podałem tylko dwa przykłady, ale takich osób, które pomimo niepełnosprawności normalnie funkcjonują, jest więcej.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-31 01:07
Nachbar ma tu rację w stu procentach, ja też poważam takich ludzi i nisko chylę czoła, to są wielcy ludzie...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-12-31 08:45
Choroba ma prawo wkurzać, ale i tak tego nie zmienimy. Dlatego do przodu:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 31) (1468352 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill