www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nikt nie ma gorzej ode mnie ;( (Strona 2) (46113 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-14 12:17
To taki troszeczke zart( siedem zyczen)moze ten Twoj kolega nie ma pieniedzy na proszek, lub dezodorant. Chociez przypominam sobie pania od  ktorej delikatnie sie odsuwalem bo ... ale nie sadze ze to z powodu braku higieny . Moze to jakies dolegliwosci zdrowotne. Nie chcialem wtedy nieuprzejmy i nic nie wspomnialem tej pani, nie znalem jej zbyt dobrze.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 12:29
Ja mam firnowych, takich samych koszulek, że 14, a dlaczego, bo co kwartał dostawałem z firmy, a to było dla mnie plus, dlatego że nie musiałem ich co chwila prać a przecież, wymagane było na moim stanowisku w pracy być czystym, zadbanym i pachnącym... To, że miałem 14 takich samych koszulek, to wcale nie oznaczało, że chodziłem non stop w tej samej koszulce... A wg mnie, jeśli chodzi o pracowników fizycznych, to też nie zmieniają co dziennie ubrań roboczych... Prawda???
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 12:32
no to nie jest prawda...norbi :-) tej broszki nie mozna przyczepić wszystkim...

fizyczni <nie wszyscy> jak to w życiu...ale są tacy co każdego dnia zmieniają cała podsatwową bielizne i koszulke...oczywiscie kombinezon pomijając ...ale reszta owszem do wymiany po każdy m dniu
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 12:38
jeśli chodzi o bieliznę, tj majtki... to masz rację w 100 % że trzeba zmieniać co dziennie...
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 12:39
no jasne...
he he ale temat
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-01-14 12:53
No ludzie ogarnijcie się:)
Koleś pracuje w biurze, chodzi na spotkania, nie dość, że śmierdzi to się ubiera jak nastolatek. Ale trzeba mu oczywiście znaleźć tysiąć wytłumaczeń:)
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-14 12:58
...no a może to jakiś nowy zapach he he...

może to ty..my...wy - nie namy sie co he he 

<żarcik>
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 13:00
Ja zawsze do pracy ubierałem się stosownie do pełnionej funkcji, tzn. biała koszulka, marynarka, a krawat, był wymagany lecz używałem go tylko w szczególnych okolicznościach...
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 13:05
no ja w firmie, w której pracuje muszę stosowac sie do wewnętrznych zasad "dress code" i nie ma zmiłuj, jest jeden dzień t-shirt /piątek/ no ale to tez nie pelen luz...tylko lekko odstepujemy ale bez zadnych fantazji
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-01-14 13:29
Eh norbi, ja ja ja:)
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 13:32
rogal...ja ja ja? jaja? ja jaja? ja aaa jaja?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 14:40
Hihihihi, nic dodać, nic ując...
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 14:43
hemmm no booooo to tak w sumie nie wiem o czyje...czy tez jakie "ja" tu dzież "jaja" chodzi heh eh chłopaki
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 14:53
W języku niemieckim, słowo "ja" oznacza "Tak"... A może rogal miał  to na myśli??? To, w takim razie, oznaczałoby "tak, tak, tak"... :-)
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-14 15:00
siedzi sobie rogal na pólce w sklepie...i wykrzykuje "ja ja ja" mnie weźcie i zjedzcie  :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-14 15:21
GDYBY PRACODAWCA SZANOWANEJ FIRMY WIDZIAŁ PRACOWNIKA SMIERDZACEGO,W PRZEPOCONYM TISHERCIE TO WYWALIŁ BY GO NA ZBITY PYSK.NIE ZA WŁASNY WIZERUNEK ALE BRAK SZACUNKU DO PETENTA A TYM SAMYM PSUCIE WIZERUNKU FIRMY.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-01-14 15:36
Chodzi o ja, ja, ja. Tak się zaczynały "Dzienniki" Gombrowicza.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 15:48
Ameryki z tym nie odkryłaś, Staruszko :-) :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-14 18:08

>trzeba zmieniać co dziennie...<


Norbi, przenieś tę cenną uwagę do Porad :-)))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 20:04
porady są od cenniejszych spraw...  ale dziękuję za pozwolenie... :-p
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-14 21:10
Zapomnieli o myciu zębów po posiłkach :-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-16 18:15 Zmieniony 2013-01-16 18:18
XDMichalinaXD i temat " Nikt nie ma gorzej ode mnie ;( "

- nietrafiony tytuł w całej okazałości. Jest tysiące ludzi w gorszej sytuacji. Urodzili się tak bardzo oszpeceni zewnętrznie i wewnętrznie. Kolejna grupa osób zdeformowanych przez sytuacje życiowe. Następna grupa to starsze pokolenie, których latka podretuszowały, ale w przeciwną stronę, a mianowicie przewagę wzięła brzydota.
- nietrafiony tytuł sam zrodził odpowiedzi i wypowiedzi jak dla najgorszego brukowca z uwzględnieniem : nie mycie, zawadzanie nogą ...

Co oznacza Twój tekst : " i w dodatku dziś baba od matmy ". Na co wojujesz? na słowa?  Nauczycielka od matematyki zna Ciebie dokładniej i dlaczego wspomniała  o szkole specjalnej wie nauczyciel i Ty.
XDMichalinaXD, zrób wszystkie badania, wykluczyć trzeba objawy chorobowe. Połową Twojego sukcesu będzie wiadomość że jesteś zdrowa. Zajmiesz się wówczas kreowaniem lepszego własnego wizerunku, słownictwa również.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-16 18:19
Ty chodziłeś do szkoły? Pewnie kieeeeedyś tak ale o tym zapomniałeś.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-16 18:32 Zmieniony 2013-01-16 18:35
REA,  Staruszka123 pisze o urokach starości. Pisze delikatnym językiem, zauważ że nigdy nie użyła swojego dość ostrego tonu w stosunku do osób starszych, którzy swoje garnitury, sukienki zamienili na zawsze na pidżamy, bawełnę, pampersy.... odleżyny, otwarte rany... bandaże ....
Używa swojego ostrego tonu między innymi do Ciebie. Nie trudno odczytać dlaczego tak twardo pisze do Ciebie REA, czegoś chce Ciebie nauczyć. Przedstawiasz się jako droga elegancka lekko chora od niedawna Pani o pyskatym charakterze, zerowym pojęciu problemu choroby, której to schorowanej osobie najlepszy krem nie pomoże.
Ten wpis odczyta również XDMichalinaXD, może jej w czymś pomoże.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-16 18:36
Pewnie masz dodatkowe radarki i wiesz o Staruszce wszystko, pnie "doktorze". Nie manipuluj - na mnie nie działa.
Tak na marginesie: na medycynie jest też psychologia - opuściłeś wykłady?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-16 18:44
CHROMY,NIGDY NIE ZWRACAM SIE DO MOICH STARUSZKOW INACZEJ JAK KOCHANA,SŁODZIUTKA ITD BO WIEM ZE ONI WŁASCIWIE NIE MAJA NIKOGO PROCZ NAS W BIAŁYCH I ZIELONYCH KITLACH I TAK WŁASCIWIE ICH BYCIE TU NA ZIEMI W DUZEJ MIERZE ZALEZY OD NAS.A PRZY TYM TO LUDZIE TAK PRAWDZIWI W SWOIM ZYCIU,CIERPIENIU A NAWET MIŁOSCI DO TYCH,KTORZY ZOSTALI GDZIES TAM.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-16 18:28

>Następna grupa to starsze pokolenie, których latka podretuszowały, ale w przeciwną stronę, a mianowicie przewagę wzięła brzydota.<


A ja uważam, że to co "wymalowało" życie na twarzach starych ludzi jest piękne. Fascynuje mnie ta jak mówisz "brzydota". Jak to się mówi: Tak brzydkie, że aż piękne. Lubiłam kiedyś malować ludzkie twarze. Wiele można z nich wyczytać. :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-16 18:32
Lidian tu "profesorem" nie trzeba być. Zauważ nawet w świecie filmu, którzy aktorzy są prawdziwymi gwiazdami, którzy mają najwięcej Oskarów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-16 18:35
Jeszcze ludzie w nawale tej "sztuczności" zatęsknią za naturą.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-16 18:46
Lidzia, przecież piszę, nie są najsławniejsi Ci najpiękniejsi i najmłodsi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-16 18:47
Zrozumiałam co napisałaś, ale wybiegłam myślą dalej. :-)))))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-16 18:50
ok. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-16 23:54
Lidzian, pozwól, że dodam jeszcze... Najbogatsi...
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-17 04:09
Czytając to, myślę o eutanazji! Nie chcę , by ktoś się mną opiekował,a ja udręczona współczuciem innych stałabym się jeszcze jedną z tych tzw.
biednych chorych, wymagajacych litości. Dopóki mogę byc samodzielna, dopóty chcę zyc po swojemu , w moim domu, ze swymi wspomnieniami, niezalezna od niczyjej pomocy.
Nie zrozumcie mnie zle, ale ciagle słyszę pytanie: pomóc Ci? Jest to dla mnie irytujące.mam często wrażenie, że ON traktuje się jak dzieci!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-17 11:20
Boni każdy z nas chce jak najdłużej być samodzielny. Do tej pory mimo niepełnosprawności też wydawało mi się, że "góry mogę przenosić".Jednak pisana mi była lekcja pokory.  Nagle mój stan pogorszył się na tyle, że potrzebowałam pomocy. Ból , nie ten fizyczny, bo to pestka, ból duszy był tak straszny, że myślałam ...... , ryczałam w poduszkę przez wiele dni aż się wyryczałam, uspokoiłam i wiele zrozumiałam. Przyszła pokora , wola życia i walki o to by to życie było znośne. Zrozumiałam, że życie dalej ma sens, że swoją postawą muszę to pokazać, może inni dzięki temu znajdą siłę kiedy będzie im ciężko. Nauczyłam się żyć z myślą, że ktoś w niektórych sytuacjach musi mi pomóc, nauczyłam się taką pomoc przyjmować. Dziękowałam Bogu , że mam rodzinę. Dziękowałam za ludzi z forum, którzy dobrym słowem byli ze mną. Bardzo mi pomogli, bardzo. Kiedy już się tego wszystkiego nauczyłam i zrozumiałam, to moje życie się zmieniło. Stan zdrowia się polepszył nie wiem na jak długo, bo już mam ponad 50 lat, ale cieszę się życiem dopóki mogę.

Boni nauczyłam się z uśmiechem i wdzięcznością reagować na chęć pomocy oferowaną przez obcych ludzi. Kiedy jej nie potrzebuję również dziękuję, bo to ich nie zniechęci i może kiedyś pomogą naprawdę potrzebującemu. :-)))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-17 14:33
Tak, to prawda, nie lubię tego jak ktoś, którego nie znam, w realnym świecie mówi mi nie przez per pan, a na "TY"... Nie lubię jak zwraca się do osoby mi towarzyszącej, aby mi przekazała...
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-17 08:58 Zmieniony 2013-01-17 09:02

>Autor lidian Dodany 2013-01-16 19:28
>A ja uważam, że to co "wymalowało" życie na twarzach starych ludzi jest piękne. Fascynuje mnie ta jak mówisz "brzydota". Jak to się mówi: Tak brzydkie, że aż piękne. Lubiłam kiedyś malować ludzkie twarze. Wiele można z nich wyczytać. :-)


lidian, jak bardzo płytkie jest Twoje Ja, i to co reprezentujesz.
Fascynuje Cię brzydota, dlatego że z nią nie żyjesz, nie opiekujesz się ciężko chorym dzieckiem, młodzieńcem- bez  szans na normalne życie i nie umiesz sobie nawet wyobrazić jak bardzo jest źle osobom starszym ciężko schorowanym. Życie z syncope. Nie czujesz poniżającego smaku pampersów, nie czujesz że Twoim jedynym światem jest łózko, dreny, cewniki, aparatura, opatrunki, stomia, patrzenie się w okno.... o ile może patrzeć, o ile ma jeszcze nieuszkodzony wzrok.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-17 10:57
Chromy już w pierwszym swoim zdaniu mnie obraziłeś. Dlaczego? Zupełnie nic nie wiesz o mnie, nie znasz ani mnie, ani moich pięćdziesięcioletnich przeżyć.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-17 11:44 Zmieniony 2013-01-17 11:46
[usunięte]
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-17 11:49
Chromy co Ty mówisz? Znasz znaczenie słowa kokietka?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-17 11:52
Taki jest internet. Wszystko się zapisuje. Według mnie troche błedne wnioski wysnuwasz.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-17 13:18
Błędne bo się zapisuje,czy błędne,bo się nie zapisuje?;-)Wg mnie sie jednak zapisuje,kazde małe lol też,więc....
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-12-22 22:25
o tym rozmawiało sie rok temu,takich tematow jest wiecej,no i jeszcze rok temu szalał jakis walpoz ale kto dzisiaj dziada pamieta?:-))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nikt nie ma gorzej ode mnie ;( (Strona 2) (46113 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill