www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 124) (2289836 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-13 18:38
Tu przecież, jest pakt o nie agresji, a wątku przyjaciele, nie każdy musi być sztucznym przyjacielem...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-13 18:39
Właśnie tam nie pasowałeś.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-13 18:49
Nie mam zamiaru na tamte przymiarki...  A tak prawdę mówiąc, to pomimo że nie mam tu wielu przyjaciół, to tu na tym forum właśnie zalazłem paru najlepszych i najbardziej zaufanych przyjaciół...  i dobrze się stało, że odeszli z tego forum, ponieważ nie targają się nerwów...
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-14 00:50
Sądzę, ze tutaj najlepiej jest nie wypowiadac sie, gdyz inne "madre" osoby doszukują się en-tego dna.Postaram sie jak najwiecej czytac i zapewniam, że nie mam skrzywienia zawodowego, by oceniac tych, których nie znam, nie widziałam, ani nie spojrzałam im w oczy.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-14 01:13
Ocena kogos powinna miec jakis cel. Najlepiej i tylko jest wlasciwa na prosbe osoby ocenianej.  W innych przypadkach mysle ze to nie ocena a plottka.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-14 20:33

>walpoz Dodany 2013-01-11 13:39<
>Bede pisal tylko w nowych watkach ,i tylko w odpowiedziach na moj wpis.<


No cóż zapewne taka choroba, możesz jednak zawsze przeczytać co sam napisałeś. Ja ci nie odp. i o tobie nie piszę (nie tylko ja) - po nocach o mnie śnisz jak widać.
Masz też do dyspozycji cały net to poczytaj, m.in. co to jest "plotka" - zapisz sobie i czytaj co godzinę.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-14 21:15
Pakt-założony 28,04,2008,stron-123.Założony ,z myślą o tym,zeby w tym miejscu umieszczac swoje żale,pretensje....Skoro pakt,to powinny być i przeprosiny,prawda?Ile razy tu ktoś kogoś przeprosił,przyznał się do błędu,podał rękę?Odpowiedź nasuwa się sama.Za to w każdym prawie temacie przekonywanie(na siłe)do swoich racji,obelgi,cytowanie często w złości wypowiedzianych słów,by w ten sposób mieć przewage nad "wrogiem".By moje zawsze było na wierzchu.I to węszenie kto jest kim,który to nick i czy jedyny....Jak na Wiejskiej.
Po co to?Pomyślcie jak Wasze życie wyglądało bez netu.Jak Wam wtedy było?Nie smutniej,jednokierunkowo?Po co tu zaglądacie,co Wami kieruje,że zostawiacie swoją złość bo przecież nie myśl czy refleksje?
Postarajcie się zajrzeć w głąb siebie , mam nadzieję,że kogoś tam znajdziecie i odpowiedzcie sobie,czy któreś z Was w swych wypowiedziach nie przekroczyło tej cieniutkiej linii między człowieczeństwem a chamstwem i umyślnie kogos nie zraniliście.
Przepraszam Was,ale lepiej z krytykantcą zgubić,niż z pochlebcą znależć.V.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-14 21:27
Valkiria, podałaś wszystko jak na dłoni...
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-14 21:51

>często w złości wypowiedzianych słów,by w ten sposób mieć przewage nad "wrogiem".<.


No właśnie w złości.

>I to węszenie kto jest kim,który to nick i czy jedyny....Jak na Wiejskiej.<


Zmienianie nicu to nic złego, tworzenie fantomów dla przewagi - to złe.
Wymyślanie legendy na swój temat powoduje utratę wiarygodności.
Tak jak w polityce - jest przestępstwem wykorzystywanie "martwych dusz".

(do Valkiria)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-14 22:59
Valkirio zadalem Lidian pytanie. Na jakiej podstawie wyciaga jakies zarzuty  wobec mnie o chec rozwalania forum. Kiedy w pierwszym poscie wpisie twierdzi ze forum sie rozwala wzywa do paktowania. Tylko ze to bylo piec lat przed moimi propozycjami zmian.?  Jesli wskaze  ze ja uzylem jakiegos wulgarnego slowa wobec normalnych uzytkownikow forum, to jestem w stanie przeprosic nawet REA :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-15 10:17
KOGO TO OBCHODZI?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-14 21:33
Żeby mieć "skrzywienie zawodowe" trzeba mieć zawód i jakiś wykonywać - niekoniecznie wyuczony.
Sama fantazja nie wystarczy.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-14 22:17

>By moje zawsze było na wierzchu.I to węszenie kto jest kim,który to nick i czy jedyny....Jak na Wiejskiej.


Po co to?Pomyślcie jak Wasze życie wyglądało bez netu.Jak Wam wtedy było?Nie smutniej,jednokierunkowo?Po co tu zaglądacie,co Wami kieruje,że zostawiacie swoją złość bo przecież nie myśl czy refleksje?
Właśnie po to i tylko po to niektórzy tu zaglądają, aby rozładować własną frustrację.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-15 14:37

>Właśnie po to i tylko po to niektórzy tu zaglądają, aby rozładować własną frustrację. <


Nachbar, strasznie upraszczasz. I tak, do jednego worka wszystkich. To takie proste.
Mogę zapytać Ciebie, po co tu zaglądasz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-17 17:30
Brak odpowiedzi też może być odpowiedzią. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-17 17:33
Można też tak uznać :-)
Być może, moje pytanie jest zbyt trywialne ? :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-18 01:57
Sonka mozesz rozwinać ta " trywialność ?" Może zwykły brak czasu nie pozwolił Jemu na odpowiedź ?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-18 18:24

>Nachbar, strasznie upraszczasz. I tak, do jednego worka wszystkich. To takie proste.


Nie wszystkich, tylko niektórych. Wyraźnie to zaznaczyłem.

>Mogę zapytać Ciebie, po co tu zaglądasz?


Może postawmy to pytanie inaczej. Po co tu zaglądają Ci, co stale czują się obrażeni i wszczynają niepotrzebne słowne przepychanki? 
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-18 18:51

>Po co tu zaglądają Ci, co stale czują się obrażeni <


Oj tam, oj tam, Nachbar...
Czasami wystarczy źle ubrać słowo, aby zabolało...
Większość osób z Forum jest w jakiś sposób "poraniona", oczekuje zrozumienia, akceptacji. Niepotrzebne są te, tzw. przepychanki słowne. Trudno, z drugiej strony, nie zareagować na atak, który jest ciosem, do tego świadomym. I już powstaje problem.

                                                                     Ponawiam tu apel o PAX.

I proszę o niego każdego.
Bądźmy dla siebie ludźmi. Nie musimy się kochać, ale szanować!
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-18 19:28

>Czasami wystarczy źle ubrać słowo, aby zabolało...


Czasami może to być lapsus językowy, a czasami źle odczytane intencje. Mnie też zależy, aby paniwała tu miła atmosfera. I jest to możliwe, ale tylko pod warunkiem, że wszyscy będą pisać NA TEMAT, a nie ad personam.
Podpisuję się pod Twoim apelem o PAX. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-18 21:23 Zmieniony 2013-01-18 21:49

>>Czasami wystarczy źle ubrać słowo, aby zabolało...<


Czasami może tak, ale najczęściej bywa tak

>Chromy powiedział
>Kokietka. Warto aby Twój mąż przeczytał, zajrzał na forum. <


<

Więc ja odpowiadam tak

>


MAm młodego , zdrowego i zdrowo myślącego męża. Kogo miałabym na forum kokietować? Ciebie, zakompleksionego dupka podszywającego się pod lekarza? <

I wcale już nie mam skrupułów, bo widzę , że jak dosadnie nie odpowiesz , to się taki........człowiek nie odczepi. Niektórym jad przeżarł mózg. I nie niepełnosprawność od nich ludzi odpycha tylko ich własna głupota.

Wystarczy, że pokażesz uśmiech, pokażesz, że mimo przygniatającego cierpienia potrafisz się śmiać i znaleźć radość życia, to od razu znajdzie się żmija, która powie, że nie masz prawa tu na forum mówić o radości. Masz jęczeć i użalać się nad swoim losem, a przy okazji dowalać innym żeby i oni się nie uśmiechali. Nie tak myślałam o forum ON, myślałam, że tu oprócz porad będzie też radość , a przynajmniej jej szukanie.  
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-18 21:45
WARTO BYLO ZAJRZEC DZISIAJ NA FORUM.LIDZIA NARESZCIE!!!!AZ SIE DZIWIŁAM ZE TAK DŁUGO TO WYTRZYMUJESZ.BRAWO!!!NALEZAŁO SIE CHŁOPCU!
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-01-18 21:51

>Mnie też zależy, aby paniwała tu miła atmosfera.<


Aż trudno uwierzyć, że Tobie Nachbar zależy na dobrej atmosferze skoro jesteś skoncentrowany głównie na jednym temacie: "całe zło tego świata, bieda, choroby, niewydolna służba zdrowia,  ..............itd., itp." otóż temu wszystkiemu wg Ciebie winny jest Kościół Katolicki. Jeśli uważasz, że w naszym kraju taka napastliwość wprowadzi "miłą atmosferę" to raczej się mylisz. I żeby było jasne, nie jestem przeciwny dyskusji ale wyszukiwanie w Internecie i wklejanie do tego forum tylko tego z czym Ty się zgadzasz nie służy takiej dyskusji i dlatego zgadzam się z dalszym ciągiem Twojej wypowiedzi o "tej miłej atmosferze"
"jest to możliwe pod warunkiem, że wszyscy będą pisać NA TEMAT" - temat, który Ciebie zdominował i doprowadził do obsesji.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 19:44
Dziwi mnie to, że tak niespodziewanie zaatakowałeś Nachbara i że tak nagle wszystko wiesz o nim, Tadeuszu... Trochę mnie dziwi fakt, że zainteresowałeś się tym wątkiem... Czyżbyś chciał agresję swoją wyładować?? A może cię któraś dam poprosiła????
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-18 21:47
SONKA POWTARZASZ POST VAL,CZY ZAMIENIŁYSCIE SIE MIEJSCAMI BO ONO COS UCICHŁA,UCIEKŁA CZY JAK?;-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-01-18 23:03
TadeuszuP, widocznie nie zrozumiałeś określenia "ad personam". Śpieszę więc z pomocą i wyjaśniam, że oznacza to odbiegnięcie od tematu dyskusji, aby "dokopać" interlokutorowi. Wikipedia wyjaśnia to tak:

>... dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że nasze poglądy są fałszywe. Dodatkowo, obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane postulaty.


Źródło cytatu.
Jeżeli zatem tematyka, którą poruszam, nie leży w swerze Twoich zainteresowań lub nie masz dostatecznej wiedzy, nikt nie zmusza Cię abyś to czytał i podejmował dyskusję. Przeczytaj więc uważnie cytat i zastanów się, czy ze swoimi uwagami przypadkiem nie wyskoczyłeś jak "filip z konopii".
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-18 22:53
Nachbar, to bardzo dobre pytanie... :-) ;-) :-p
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-18 23:10
Norbi, jak zwykle dyskusja toczy się o osobach, a nie na temat. Można pisać w nieskończoność o pokoju, jak niektórzy marzą stale o wojnie. To staje się  żałosne.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-18 23:15
fakt, że każdy chce robić "eee" wyżej niż ten organ posiada... :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-19 12:05
Norbi powtarzasz tę samą głupotę po Lidian.
Jak zwykle bez żadnego uzasadnienia . I tak ogólnie w powietrze. czli "sobie a muzom"  .;-)
Prowokacja ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 12:08
Walpoz, zazdrościsz, że Twoich głupot nie powtarza?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-19 12:21
Lidian :-):-) Ty jak dziecko. Kazda sytuacja dobra oby pokazać jezyk.
Po mnie głupot nie powtarza bo ja ich nie piszę.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 12:27
hehehehe dobre... Waldzio...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 12:35
Walpoz , wszyscy już wiedzą, że jesteś super pod każdym względem. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-19 12:43
:-)Cieszy mnie fakt , że wreszcie to zauważyłaś ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 12:46
Zauważyłam to już dawno, tylko się ukrywałam z moją wiedzą. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-21 02:01
To już nie musisz się ukrywać. TERAZ NAWET STARUSZKA SIE DOCZYTA ;-)
:D ona tańczy dlamnie co trzeci dzień ;-)
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2013-01-19 12:30
lidian zaproś swojego męża, podsuń mu jako lekturę obowiązkową do przeczytania Twoje  pisanie na forum, trochę  tego jest od wiosny 2008r
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 12:48
Jesteś żałosny.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-19 18:14
Staram się dotrzymywać danego słowa sobie i innym. Myślę, że jest to dobre miejsce na: 1. Norbi odpisywałeś na moje posty bezosobowo, teraz piszesz bezpośrednio do mnie, oczywiście w swoim stylu. Napisałam wyraźnie, że tamten post był ostatni jaki do Ciebie napisałam. Przeczytaj sobie ostatni jaki napisałam do W-zetki może zrozumiesz, przeczytaj jeszcze raz ostatni do Ciebie. 2. Nie odpowiadam i traktuję go tak jak gdzieś wcześniej odpowiedziałam (Wal../kiepski Paździoch).
3. Jak jest akcja jest reakcja (do tych wszystkich Nach... i Chromych). Nie pojęte jest, że niby ludzie - człowiek powinien się uczyć na błędach i przynajmniej starać być obiektywny co do swojej osoby - jest to jednak w bardzo wielu przypadkach niestety nierealne bez względu na stan zdrowia i posiadania.

Norbi chcesz dyskusji to zastanów się co powinieneś zrobić, żebym chciała z Tobą rozmawiać.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 19:47
Może podasz mi linka do tego posta?? Bo nie chce mi się szukać...
Nadrzędny - Autor Jovita001 Dodany 2013-01-19 22:10
Dla mnie, osoby nowej jest to zwyczajny trolling :-( I zaczynam się zastanawiać czy wszystkie osoby niepełnosprawne właśnie takie są.
A to jest bardzo, bardzo przykre. :-( Nic tu po mnie :-(
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-20 18:07
Dlaczego się tak szybko poddajesz?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-20 17:00

>zaproś swojego męża<


Sorry, że napiszę w tej kwestii...zapytaniem?

A co tu Lidian robi takiego  z ł e g o,  że mąż miałby do Niej pretensję ?
????

:-(
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2013-01-20 18:14
ojojoj, tyle lat, i nic sie nie zmienilo tu na tym forum, nadal ta sama jadka, przepychanka, nie wstyd wam ludzie?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-20 19:12

>Dla mnie, osoby nowej jest to zwyczajny trolling :-( I zaczynam się zastanawiać czy wszystkie osoby niepełnosprawne właśnie takie są.


A to jest bardzo, bardzo przykre. :-( Nic tu po mnie :-(
Dlatego, aby pokazać, że nie wszystkie osoby niepełnosprawne są takie, na Twoim miejscu pozostałbym tu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-20 19:20
właśnie tak, jak pisze Nachbar, trzeba pokazać tym zatwardziałym starym bywalcom, że nie wszystkie osoby niepełnosprawne są takie, jak ci, którzy nie dopuszczają innych...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-21 09:25

>trzeba pokazać tym zatwardziałym starym bywalcom,<


Norbi, co takim postepowaniem chcesz udowodnić i komu?
Nie lepiej okazać więcej życzliwości...
Pozdrawiam Cię!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-21 10:00
TAA I KTO TO SĄ CI ZATWARDZIALI STALI BYWALCY?TY NORBUŚ JESTES OD 2010 A PRZECIEZ BYŁES JUZ DUUUZO WCZESNIEJ,NACHBAR JEST OD 2008 TO CHYBA JUZ TEZ SIE KWALIFIKUJECIE,WALPOZ TEZ JUZ MA SWOJE LATA WIEC TEEEEZ?SONKA A MOZE CIEBIE JUZ TEZ BIORĄ NA STARA???
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-01-21 14:14
Staruszko, ja to....Za stara dla młodych, za młoda dla starych :-)

Tutaj mnie zaraz uznają po swojemu, wedle nastroju lub pory dnia :-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 124) (2289836 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill