www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach! (5969 - wyświetleń)
- Autor Fundacja Aktywności Zawodowej Dodany 2012-11-21 15:17
Fundacja Aktywności Zawodowej wraz z partnerami Fundacją Sprawni Inaczej oraz Stowarzyszeniem ,,Atrybut" serdecznie zapraszają na konferencje podsumowujące projekty ,,Administracja publiczna a polski rynek pracy" oraz ,,Pracodawco, znam swoje prawa - rozwój świadomości obywatelskiej wśród osób niepełnosprawnych".

Konferencje odbędą się w godz. 10.00-14.00 w następujących terminach:

05 grudnia 2012 r. w Poznaniu w Wyższej Szkole Bankowej, ul. Ratajczaka 5/7, s. 217,
06 grudnia 2012 r. w Krakowie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, ul. Rajska 1, s. 315,
11 grudnia 2012 r. w Gdańsku w Szkole Wyższej Ateneum, ul. Wały Piastowskie 1, ,,Zieleniak", aula na parterze.

Program konferencji:

10.00 - 11.45 Podsumowanie projektu ,,Administracja publiczna a polski rynek pracy”:

1. Prezentacja projektu ,,Administracja publiczna a polski rynek pracy”.
2. Prezentacja wyników badań realizowanych w ramach programu
3. Prezentacja wniosków z debat oraz rekomendacji na podstawie badań.
4. Problemy administracji publicznej w realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.
5. Debata

11.45 – 12.15 Przerwa kawowa

12.15 – 14.00 Podsumowanie projektu ,,Pracodawco, znam swoje prawa – rozwój świadomości obywatelskiej wśród osób niepełnosprawnych":

1. Prezentacja projektu i jego założeń.
2. Podsumowanie warsztatów ,,Trening samodzielnego radzenia sobie w procesie dochodzenia praw pracowniczych”.
3. Portal praw pracowniczych – idea i działanie.
4. Prawa pracownicze przysługujące osobom niepełnosprawnym.
5. Prezentacja broszury informacyjnej.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronach internetowych projektu:
http://www.monitorpracy.pl oraz http://www.infopracownik.pl

Uczestnictwo w konferencji prosimy zgłaszać mailowo – szkolenia@faz.org.pl lub telefonicznie 58/690-70-88; 537-361-100.

Serdecznie zapraszamy!
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2012-11-21 20:40
Ewaluacja się nie zgadza?:-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-01-22 11:07
Wszystko fajnie ale myślę że grupa docelowa źle spracyzowana. Niepełnosprawni raczej znają swoje prawa tylko pracodawcy ich nie przestrzegają uważając że O.N. to banda bezrozumnych matołów. Myślę że tego rodzaju konferencja powinna być kierowana bezpośrednio do pracodawców a nie na forum dla osób niepełnosprawnyc. Tutaj są mile widziane oferty pracy przyzwoicie płatnej i nieuwłaczającej godności.
Nadrzędny Autor Mayka Dodany 2013-02-05 10:25
zgadzam się w zupełności,pracodawcy powinni bardziej przysłuchać się temu jak postępować z ludzmi,ze swoimi podwładnymi.jednak myśle,że jak posłuchają tych informacji obie strony to na pewno im to nie zaszkodzi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 15:52
Podejrzewam, że owa fundacja, to znowu jakaś ściema...
Nadrzędny - Autor erin Dodany 2013-02-21 11:23
Cześć,

Co masz na myśli konkretnie? Chociaż ta ostatnia afera z kidProtect ..ja osobiście byłam w szoku,więc o taką ściemę Ci chodzi?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-21 12:42
Erin napisał/a:

>Co masz na myśli konkretnie? Chociaż ta ostatnia afera z kidProtect ..ja osobiście byłam w szoku,więc o taką ściemę Ci chodzi? >


O tą i inne...
Nadrzędny Autor erin Dodany 2013-02-20 15:51
Witam,
Kiedy będą jakieś nowe konferencje?Dodam w Krakowie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach! (5969 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill