www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / UWAGA, SZUKAMM STARYCH ZNAJOMYCH (5310 - wyświetleń)
- Autor manio Dodany 2006-04-20 19:34
CZESC
SZUKAM OSOB KTORE BYLY W CENTRUM ZDROWIA DZIIECKA W LATACH 1987-94 W PORAADNI ADAPTACJI FUNKCJONALNEJ.
Nadrzędny - Autor kfoczka Dodany 2006-04-25 21:31
Witam! Ja tez szukam ale zinnego miejsca i roku. Z roku pamietnego bo 1978 kiedy wybierano Papieza,z sanatorium w Zakopanem prawdopodobnie nazwa jego Bystre? Bystrem z widokiem na Giewont. Pamietam Bogusie i Rafala Studentowicza, oraz starsza juz wtedy siostre Matylde. Odezwijcie sie prosze,powspominamy stare ,dobre czasy. Pozdrawiam - Gosia
Nadrzędny Autor marcin21 Dodany 2006-12-15 10:58
Czesc Gosia.Ja co prawda niebylem w kbk w tamtych czasach ale w ostatnich latach bywam tam bardzo czesto.A nazwa oficjalna to Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego w Zakopanem.A tak na marginesie wiele sie tam zmienilo klinika pszechodzi gruntowne remonty ale dyrektor nadal jest ten sam.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor majim Dodany 2007-01-07 12:56
Witaj!
ja bylam w tych latach w CZD... ale wydaje mi sie ze to nie byl ten odzial tylko oddzial ortopedi, nie pamietam dokladnie... dawno juz to bylo... a ja bylam dosc mala... kto wie, moze spotkalismy sie gdzies na korytazu jak uciekalam z oddzialu :-)
pozdrawiam
M.
Nadrzędny - Autor manio Dodany 2007-04-12 18:50
POSZUKIWANI GRZESIEK, PIOTREK, RADEK, MATEUSZ... WOJTKA NIESTETY JUZ NIE MA WSROD NAS............
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-03-12 17:15
Witam kochani. Poszukuję osób, które przebywały w Świebodzinie w  LORO w latach 1968-1969.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / UWAGA, SZUKAMM STARYCH ZNAJOMYCH (5310 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill