www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta - praca magisterska - Uniwersytet Jagielloński (6236 - wyświetleń)
- Autor Alicja707 Dodany 2013-06-23 16:32
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam osoby niepełnosprawne (obojętnie, jaki rodzaj niepełnosprawności) do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie do mojej pracy magisterskiej. Zajmuję się wizerunkiem osoby niepełnosprawnej w polskiej literaturze dla dzieci i młodzieży. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a dane w niej umieszczone posłużą wyłącznie do celów naukowych.
Link do ankiety znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1bONsufJl_vI869b37nAmLw3qgEcOEtgzyXe9gD3Vf0o/viewform
W razie problemów z wypełnieniem ankiety online proszę pisać do mnie na adres e-mail: alicja707@gmail.com, wówczas wyślę formularz drogą elektroniczną.
Ankieta nie jest długa, natomiast Wasza pomoc jest dla mnie bardzo cenna :-)
Pozdrawiam
Alicja707
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-06-23 17:48

>Zajmuję się wizerunkiem osoby niepełnosprawnej w polskiej literaturze dla dzieci i młodzieży<


Droga Alicjo, jak się ma temat Twojej pracy z zaproponowaną ankietą....
Osoby tu, zgromadzone na Forum, nie są postaciami fikcyjnymi, jak w literaturze...więc, proszę, wyjaśnij mi, jak się to ma ze sobą?
Nadrzędny - Autor Alicja707 Dodany 2013-06-23 18:09
Moje badania mają na celu sprawdzenie recepcji poszczególnych, wybranych przez ankietowanych utworów - ich związku z wiekiem, płcią, ewentualnymi barierami - np. czy w Polsce osoby niepełnosprawne znają jakiekolwiek dzieła mówiące na temat niepełnosprawności, a jeśli tak, to jakie i dlaczego te, a nie inne, czy miała wpływ na to szkoła bądź inna instytucja albo osobiste preferencje, stąd prośba o uzasadnienie wyboru. Wymienienie takiej a nie innej książki nie bierze się znikąd, często np. wskazywana jest jakaś cecha głównego bohatera, taka jak zaradność, inteligencja, optymizm, czasem jakiś utwór był omawiany w szkole i dlatego zostaje wybrany. W końcu - jak się to ma do przemian w ukazywaniu osoby niepełnosprawnej w literaturze i co mogło mieć na nie wpływ, jeśli w ogóle miało.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-23 19:39
Alicjo, te forum, jak i inne tego typu, są arcydziełami sztuki o prawdziwym życiu, wystarczy przestudiować je i wybrać najciekawsze z nich, a masz w 100 procentach zaliczoną pracę magisterską bez żadnych ankiet...
Takie jest moje zdanie...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-23 19:55
Alicjo , czujesz się jak na obronie swojej pracy? Trudności w trakcie zbierania na pewno pomogą w obronie :-) 2
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-06-23 22:39
Powtarzam się, ale wciąż na nowo przekonuje się, że internet to dla studentów "droga na skróty".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-23 22:40
Trzeba mimo wszystko wykorzystywać , to co nam technika daje. :-))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-06-23 22:44
pamiętasz nasze czasy?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-23 22:47
Tak, ale wiem, że gdybyśmy miały takie możliwości, to też pewnie byśmy tak robiły. Tak, ganiało się z kajecikiem po różnych miejscach żeby zdobyć dane. To mimo wszystko miało swój urok. :-)))))))))
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-06-23 22:55
Nie było mowy o banalnych pytaniach. Pilnowano  tego jak ognia. Miało swój urok, ale zdrowia tez kosztowało.Na konsultacje szłam na gietkich nogach:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankieta - praca magisterska - Uniwersytet Jagielloński (6236 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill