www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Czy od razu uświadamiać pracodawcę? (3369 - wyświetleń)
- Autor smerfeteczka92 Dodany 2013-06-26 21:06
Mam 21 lat i w tej chwili się uczę, ale mam wakacje, które chciałabym fajnie spożytkować. Chcę poszukać pracy na te 2 miesiące i złożyć CV w miejscach pracy, gdzie warunki będą dostosowane do moich potrzeb, czyli maksymalnie 6-8h pracy, nie cały czas na stojąco, z możliwością przerw. Już kiedyś dawałam CV podczas wakacji, ale umieściłam tam notę, że jestem niepełnosprawna w stopniu znacznym. Rozdałam 20 CV i telefon nigdy nie zadzwonił. Czy umieszczać taką adnotację na CV czy dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej uświadomić o tym? Chcę, aby szanse były duże, bo bardzo malutko pracy chronionej jest w moim mieście, a auta i prawa jazdy nie posiadam, więc powinna być w położeniu, gdzie komunikacja miejska ode mnie sięga ;P
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-27 11:19
Niepełnosprawność jest widoczna?
Nadrzędny - Autor smerfeteczka92 Dodany 2013-06-27 16:16
jeżeli wliczać do tego zez na jedno oko, cieniutki i delikatny głosik, i brak możliwości dźwigania czegoś powyżej 3 kg(hahaha) to jest widoczny :P
Nadrzędny - Autor marysiak47 Dodany 2013-06-30 14:05
Ukrywać niepełnosprawności utrudniającej lub uniemożliwiającej prace fizyczną nie ma sensu.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-06-30 21:28
Tym samym zakladasz ze ON aplikuja tylko o prace fizyczna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Czy od razu uświadamiać pracodawcę? (3369 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill