www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy (8874 - wyświetleń)
- Autor poczta12 Dodany 2013-07-26 09:33
Jestem chłopakiem niepełnosprawnym nazywam się Rafał  szukam pracy jestem zawodzie ogrodnik podejmę każdą pracę bym chciał pracować na ogrodnika albo opieka przy osobach niepełnosprawnich dzieciach ja bardzo lubię dzieci małe lubię się znimi opiekować i bardzo potrafię się znimi opiekować bym chciał takom prace zakwaterowaniem miejciowoci Warszawa
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2013-07-29 08:59
szukam pracy podejmię kazdą prace bym chciał pracowac na ogrodnika nawet przy dziecach moge pracowas nowym osrodku jakimsc przy niepełnoprawny sam organizuje ogniska tancze przy ognisku spiewam przy osrodku moge pole oraz i uprawiasz pomidory ogórk
Nadrzędny - Autor ferdek Dodany 2013-07-30 12:58
Z całym szacunkiem ale może ktoś poprawiłby Ci te błędy.Pogadaj z kimś bo te larum"szukam pracy" przy tylu usterkach to sam wiesz.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-07-30 13:54
Daj mu spokój. Widać, że poprawa nic nie da.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-30 14:04
Jesteśmy na forum dla ON.  Każdy z nas pisze tak jak mu niepełnosprawność na to pozwala. Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor krzysztof.k Dodany 2013-07-31 11:44
Postaw sie w roli pracodawcy.Kolega Rafał daje ogłoszenia i co???A daje ich sporo. Ewentualny pracodawca czyta i ....
Rafale drogi proponuję idz do kolegi,sąsiada kogoś z rodziny i zredagujcie poprawny tekst ogłoszenia.
A pozniej to już tylko "kopiuj wklej".Powodzenia życzę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-31 12:04
Powtórzę tylko mój poprzedni wpis, a Ty jeśli chcesz to zrozumiesz co mam na myśli. Jesteśmy na forum dla ON, a niepełnosprawności są różne.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-31 13:30
Lidio!
Bardzo Cię lubię i cenię Twoje opinie ale pozwolisz, że w tym przypadku się z Tobą nie zgodzę.
Kiedyś już odpisywałem na priv Rafałowi ale bez odpowiedzi.
Jest 7 lat na forum i często pisze całkiem logicznie i bez większych błędów a częściej jest jak jest.
Jestem raczej osobą wyrozumiałą i cierpliwą, myślę że nie brak mi empatii ale już zaczynam wierzyć w to, że Rafał pisze tak celowo.
Oto jeden z Jego postów po trzech latach pisania na forum:

>Wątek witam mam na ime rafał witam wszyskich serdecznie i 
>Użytkownik  poczta12 Dodany 2009-09-05 10:34 
>chciałb  pisać  na  tematy  ciekawe   ma  na  imie  rafał  mam  lat34  jestem  niepenosprawny   ciekawe  czytać  uwasz  tematy  pozwolicie  do  admistatora  forum  >jestem  piersz  rasz  na  forum   taki  bardzo  lubie  czytać 
>podaje   swoje  gg7337258
>witam  wszyskich  serdecznie  na  forum  i  milo


Zwróć uwagę na słowa: "jestem  piersz  rasz  na  forum" (??????) Tak pisze po trzech latach obecności na forum.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-31 13:55
Tym bardziej obstaję przy tym co wyżej napisałam. Widocznie taki to rodzaj niepełnosprawności. Nie chcę nikogo urazić więc nie będę rozwijała tematu. Pozdrawiam Rafał . :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-31 14:21
OK! Szanuję Twoje zdanie i trwanie przy nim.
Chciałbym, żebyś miała rację chociaż to by znaczyło, że Rafał jest bardzo chory i wymaga pomocy. Ale jak mu pomóc skoro nie odpowiada na oferty?
Zastanawia mnie też "lokalizacja" innych miejsc nie wymienia tylko Warszawę a tu, tak się składa, że ogrodów nie jest za wiele (Saski, Botaniczny) kilka parków i tyle.
No ale życzę Mu dużo zdrowia i znalezienia ulubionej pracy.
Pozdrawiam również Ciebie - Lidio :-)
Napisz jak było na urlopie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-31 14:43
To wątek o pracy więc napiszę krótko, urlop ok. :-))))))))))))
Nadrzędny Autor krzysztof.k Dodany 2013-07-31 21:12
Użytkownik kaczorek też o pomocy dla Rafała

http://forum.niepelnosprawni.pl/user_info.pl?uid=21814

Ciekawe,że nie odpowiada na ofrety
Nadrzędny - Autor abc-service Dodany 2013-07-31 12:48
z perspektywy pracodawcy wygląda to tak- wysłałam wiadomość do pana Rafała z propozycją pracy i to nawet powiązaną z zawodem ogrodnika- było to już jakiś czas temu...
nie dostałam odpowiedzi, za to na forum widzę kolejne prośby o pomoc...
Nadrzędny Autor kazoo Dodany 2013-08-01 13:04
Być może po prostu nie da się pomóc. Być może potrzeba tu wsparcia wykwalifikowanego specjalisty (organizacje pozarządowe, programy aktywizacji).
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2013-07-30 17:01
Szukaj więc, rozsyłaj dokumenty aplikacyjne, działaj przez siatkę znajomych, zgłoś się np do popon.pl (wyślij formularz i cv). Nie ma jednak gwarancji że znajdziesz pracę, możesz szukać nawet kilka lat, a może do końca życia będziesz na rencie albo zasiłku - w każdym razie nie łam się! Prawda jest taka że czasem nawet całkiem zdrowi mają trudności by znaleźć pracę w której się odnajdą i zadomowią. Więc powodzenia! I daj sobie czas!
Nadrzędny Autor marcinn18 Dodany 2013-09-08 11:55
Zgadzam czy na rencie czy na zasiłku to nie ważne   polecam tą firmę www.popon.pl jest to firma -Poska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dostawałem pełno ofert pracy na pocztę i to że jestem chory na stałem przyznałem się na   jaką chrobę (padaczka) jedno miejsce mi odpowiadało tylko nie wiedziłem na czym będzie polegał praca zadzwoniłem do Warszawy powiedziałem o jakie ogłoszenie chdzi i błyskwicznie się ze mną skontaktował kierownik tej pracy i od 1 września już pracuje praca polega na :
praca magazynier -przyjmowanie kuriera -rospakowanie i skanowanie i naklejanie cen na towany a puźniej do kasy z towarem żeby zabespieczyli towar .
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2013-08-03 09:01
szukam pracy - całej polce
centkowski
chciał znalez prace warszwie

pracowwałem sp jawor

latach 25.10.1999 do 31.12.1999

nakładowcej - kleejnie torebek do cukrku

jestesm z wałbrzycha chcial pracowac

firma sie rozwiazała prosze wszyskich dobrych ludzi o przyjecie mnie jakis firmy

do pracy chiał pracowac jestesm tez zajrestowany na posredniaku jestesm niepenosprawny zawud mam ogdrodnik

trzy lata pratynki palamarni

mam tez swiadesctwo pracy jaworze

Miejsce: całej polce

Telefon: 662614253

E-mail: rafal.centkowski@wp.pl

Komunikator: 44035843
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-08-03 09:17
tutaj- na forum raczej nie zaglądają pracodawcy ale możesz szukać pracy poprzez "tablicę ogłoszeń" na głównej stronie Integracji, możesz też dawać ogłoszenie np. na Gumtree (tam można za darmo dać ogłoszenie w dziale "poszukuję pracy"), możesz też zgłosić się do różnych organizacji wspierających ON
Nadrzędny Autor KSON Dodany 2013-09-12 10:37
Wszystkie osoby niepełnosprawne poszukujące pracy na terenie Trójmiasta i nie tylko zachęcam do kontaktu: infogdansk@kson.pl tel. 531415634 bądź osobiście ul. Bażyńskiego 32 II piętro pok.235 Gdańsk Oliwa. Punkt Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych zajmuję się szeroko pojętym poradnictwem zawodowym oraz wyszukiwaniem ofert pracy dla osób niepełnosprawnych.

Pozdrawiam,
Agnieszka Stańczyk
Doradca
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy (8874 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill