www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zatajenie dokumentu przez urzędnika !!!Pomocy (2011 - wyświetleń)
- Autor spiwpt Dodany 2013-08-28 20:08
Chciałabym prosić o pomoc. Moja koleżanka ze względów zdrowotnych jest pod opieką OPS. W związku z ostatnią negatywną decyzją Dyrekcji tego ośrodka wystąpiła do SKO z wnioskiem o uchylenie decyzji. Otrzymała pocztą info, że zgodnie z procedurą dokumenty wraz z aktami OPS przesłał do SKO. Jakież było zdziwienie mojej koleżanki kiedy zaczęła czytać jakie załączniki zostały dołączone przez OPS do odwołania. Pojawiły się 2 dokumenty, o których koleżanka nie została poinformowana a mogą mieć bardzo duży wpływ na podjęcie decyzji przez SKO. Czy może ona zażądać od OPS dosłania jej tych dokumentów i zapoznać się z treścią w/w? Jaki przepis reguluje tę kwestię. Przyznam, że to jest celowe działanie ze strony tej instytucji. Pojawiają się i znikają papiery wygodne lub nie dla Dyrekcji tej instytucji. Czy zatajenie przed moją koleżanką tak istotnej informacji jest przestępstwem? Pozdrawiam i dziękuję. ( Te dokumenty to - notatki służbowe opiekunki i innej osoby, które miały styczność z moją koleżanką. Wynikła konfliktowa sytuacja w związku z tym koleżanka napisał swoją wersję "zajścia" a oni swoją. Tylko, że moja koleżanka nie miała możliwości zapoznania się z tymi dokumentami - pojawiły się jako załączniki w wysłanych przez OPS materiałach do SKO).
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-08-29 09:01
W moim przekonaniu warto było by sprawę skonsultować z prawnikiem. W piątek mam na dyżurze prawnika proszę o przesłanie na adres Wojciech.pietka@integracja.org
Jakiegoś numeru kontaktowego do Pani koleżanki to zadzwonię i postaram się umówić  rozmowę
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Zatajenie dokumentu przez urzędnika !!!Pomocy (2011 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill