www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Opieka Nad dziećmi niepełnosprawnymi. (1579 - wyświetleń)
Autor Arkadiusz.T Dodany 2007-05-06 16:54
Mam taki problem. Otóż mam dwójkę dzieci chorych na autyzm nad którymi opiekę sprawuje moja żona. Ja pracuję w zakładzie pracy chronionej. Żona jest w ciąży i trafiła do szpitala, z zagrożeniem ciąży (jest w 15 tyg.), nie mam kompletnie nikogo do opieki nad dziećmi tym bardziej że są chorzy na autyzm, boją się obcych. Mają 7 lat i chodzą do zerówki. Czy w tej sytuacji przy opiece nad dziećmi należy mi się 14 dni (tj.jak na dzieci zdrowe), czy 60 dni (tj. jak na dzieci chore), ponieważ nie wiem czy "autyzm" może być zaliczony jako dzieci chore. Jestem w sytuacji patowej, kadrowa w zakładzie pracy również nie wie jak to wygląda. Proszę ewentualnie jakieś akty prawne żebym mógł je podać. Za szybką odpowiedź serdecznie dziękuję.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Opieka Nad dziećmi niepełnosprawnymi. (1579 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill