www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / WADY: protezy nóg, rąk, palców (2475 - wyświetleń)
- Autor aquarel Dodany 2013-11-06 22:19
Witam, piszę z dość nietypową prośbą. Chciałabym zachęcić Państwa, o podzielenie się swoimi przeżyciami związanymi z uszkodzeniem protez (lub ich elementów) kończyn górnych lub kończyn dolnych. Zależy mi na uszkodzeniach spowodowanych przez działania mechaniczne, zużycia, wypadki itp., na skutek których proteza została uszkodzona w sposób widoczny lub odczuwalny.
Chciałabym aby w odpowiedzi napisali Państwo:
- jakiej protezy dotyczy wypowiedź: stopy, goleniowej, udowej, ręki, palca, ramienia, przedramienia itp.,
- czy była to proteza tzw. "kosmetyczna", modularna, bioniczna, mechaniczna itp. - czyli cokolwiek co wiecie Państwo o protezie,
- w jakich okolicznościach doszło do uszkodzenia, co było jego przyczyną,
- jakiej postaci jest to uszkodzenie i gdzie się znajduje.
Nie zależy mi na danych dystrybutora, producenta, protetyka itd...

Proszę o szczodre dzielenie się swoimi żalami:)

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-11-10 20:09
A w jakim celu?
Nadrzędny - Autor aquarel Dodany 2013-11-11 18:31
Praca dyplomowa: ukierunkowanie badań i naprowadzenie na odpowiednie wnioski. Niestety, ale po wielu wysiłkach, nie znalazłam zbyt wielu niezależnych źródeł.
Ważna jest dla mnie każda wypowiedz.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-11 19:50
Tak, to wszystko ktoś będzie opisywał na forum. Chyba żartujesz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / WADY: protezy nóg, rąk, palców (2475 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill