www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Error nowa "rozryfka" czy to gra moderatorów a może dla (Strona 2) (36603 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor admin_01 Dodany 2014-01-20 14:03
Szanowni Użytkownicy Forum,
W ciągu ostatnich kilku dni Forum przenoszone było na nowy serwer. Jest on szybszy i o wiele bardziej pojemny - chcemy w ten sposób usprawnić korzystanie z Forum i zapobiec przypadkom (a wielu z Państwa wie, o czym mówię), gdy kończyło się miejsce na serwerze i nie można było z Forum korzystać.
Mamy nadzieję, że sama operacja przenoszenia zawartości Forum na inny serwer nie była dla Państwa uciążliwa.
Zajęliśmy się już kasowaniem postów, zamieszczanych przez ostatnie dni przez anglojęzyczne roboty. Nie wiemy jeszcze, czy ten atak na nasze Forum był bezpośrednio związany z przenosinami, czy też jest to tylko zbieg okoliczności. Tak czy tak sprzątamy po nich i będziemy wdzięczni za zgłoszenie tego typu postów, o ile jakieś przegapiliśmy.
Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że prowadzimy prace nad unowocześnieniem Forum. Tak jak i Państwo doskonale wiemy, że nie spełnia już ono najnowszych wymogów. Musimy jednak działać ostrożnie. Nie chcemy unowocześnić Forum w sposób, który jakkolwiek zagrozi opublikowanym treściom.
Będziemy Państwa informować o postępach w tej sprawie.
Z poważaniem,
Admin
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-19 08:49
Wygląd forum zależy od jego zarządców i świadczy o nich. Szanowni Państwo zależy Wam jeszcze na tym żeby forum istniało? Szanujecie ludzi tu piszących? Jeśli tak, to pokażcie, że tak jest.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-19 09:07
Trzeba jeszcze zgłaszać przez funkcję "zgłoś" pod postem. Zrobiłam to dawno, ale widocznie jeden głos to za mało. Że się też cymbałowi chce rejestrować różnie i wklejać, ale każdy ma swój świat i swoje deficyty jak widać. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-19 09:13
Po to są moderatorzy, żeby takie sprawy wyłapywać i zrobić z nimi porządek. Nie będę otwierała idiotycznych postów, aby je zgłosić.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-19 11:51
też nie otwieram  i u mnie to wygląda jakby stado żółtych kanarków zleciało na forum ;-).
rozryfka ostatnia litera angola .
- stare dobre rozryfki na pierwszej stronie forum tzw atrakcyjne tematy?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-19 17:19
Zanim admin zareaguje, to ludzie z forum odejdą, a nowych nie przybędzie jak zobaczą taki "obrazek".
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-19 20:15
coś ostatnio ludzie tacy jakoś mało pisaci. nie kojarze jakoś nikogo nowego sklonnego do dyskusji.
pewn7e ON jakoś inaczej sie bawią ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-19 20:18
  A jeden "pisaty" się znalazł, to go wszyscy chcą wyrzucić. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 00:20 Zmieniony 2014-01-20 00:36
walczyłem z forumową rozrfką powalcze też z angolskimi śmieciarzami - dla mnie to przynosi takie same szkody - ale, ale każdemu wolno pisać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-20 11:18
Słabo walczysz, bo on znów "nadaje".

A admini gdzieś zamarzli, albo śpią zimowym snem i nie mogą tu posprzątać. Czas znaleźć sobie bardziej przyjazne forum dla ON. Macie jakieś propozycje, gdzie moglibyśmy się spotkać w necie?
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 11:47
No tak, przyszedł  czas poIotać  ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-20 12:43
taaa....
głupek się obudził.
No, ale jeśli to forum niepełnosprawnych....ma prawo pisać. W końcu zaburzenia na umyśle to też niepełnosprawność. Może dlatego administracja nic nie mówi na to wszystko.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 13:20
Cieszą  się  z ilości  zarejestrowanych uczestników  forum ? To się  skończy z ręką w nocniku
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-20 13:24
Najpierw byśmy musieli ustalić, kto by chciał się przenieść, a potem załozyć.
Ja się przywiązuję do miejsca, ale to już przesada. Kilka dni, od 14.01., się pozwala tu na harce jednej głupoty.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-20 13:42
Wyjaśniam administracji
Użytkownik
Użytkownikiem jest każdy, kto założy konto, zarejestruje się w forum. Zwykle czytanie zawartości w forum nie wymaga rejestracji, ale informacje o tym czy posty są nowe albo przeczytane dostępne są tylko dla zarejetrowanych i zalogowanych użytkowników. Zarejestrowanym użytkownikom może zostać nadany status uczestnika wybranych tablic. Tylko uczestnicy tablic mogą korzystać ze wszystkich funkcji forum (np. publikowanie postów w tablicach 'tylko do odczytu').
Pi tyle w temacie
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2014-01-20 14:03
Szanowni Użytkownicy Forum,
W ciągu ostatnich kilku dni Forum przenoszone było na nowy serwer. Jest on szybszy i o wiele bardziej pojemny - chcemy w ten sposób usprawnić korzystanie z Forum i zapobiec przypadkom (a wielu z Państwa wie, o czym mówię), gdy kończyło się miejsce na serwerze i nie można było z Forum korzystać.
Mamy nadzieję, że sama operacja przenoszenia zawartości Forum na inny serwer nie była dla Państwa uciążliwa.
Zajęliśmy się już kasowaniem postów, zamieszczanych przez ostatnie dni przez anglojęzyczne roboty. Nie wiemy jeszcze, czy ten atak na nasze Forum był bezpośrednio związany z przenosinami, czy też jest to tylko zbieg okoliczności. Tak czy tak sprzątamy po nich i będziemy wdzięczni za zgłoszenie tego typu postów, o ile jakieś przegapiliśmy.
Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że prowadzimy prace nad unowocześnieniem Forum. Tak jak i Państwo doskonale wiemy, że nie spełnia już ono najnowszych wymogów. Musimy jednak działać ostrożnie. Nie chcemy unowocześnić Forum w sposób, który jakkolwiek zagrozi opublikowanym treściom.
Będziemy Państwa informować o postępach w tej sprawie.
Z poważaniem,
Admin
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-20 14:28
Bez blokady IP wklejających te śmieci pewnie się nie obejdzie.
Poza tym tydzień na reakcję i odpowiedź forumowiczom, to chyba trochę długo?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-01-20 14:34
Czas dalej nie jest naprawiony.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-01-20 16:06
Pewnie z zablokowanym IQ nie może się odnaleźć w swojej rzeczywistości i tworzy ją nam ;-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-20 22:59 Zmieniony 2014-01-20 23:05
W odpowiedzi dla: w-zetka

>Bez blokady IP wklejających te śmieci pewnie się nie obejdzie.
>Poza tym tydzień na reakcję i odpowiedź forumowiczom, to chyba trochę długo?


Ja sobie poradziłem, bez blokady IP, u mnie jest tak:
nowi użytkownicy przy rejestracji korzystać z weryfikacji e-mailem,
wymagam aktywacji użytkownika przez administratora,
przepisywać kod potwierdzający i wymagam akceptacji regulaminu?
A bot tego nie potrafi gdyż bot to rodzaj aplikacji udającej człowieka...
Proste i skuteczne rozwiązanie... :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)  :-) :-)
Jedna rejestracja i ma się dostęp do strony, jak i do forum... a na  forum, oprócz linków, można dodawać zdjęcie, filmy, iii to, co tu jest zablokowane...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-01-21 10:10 Zmieniony 2014-01-21 10:38
Nie ja jestem informatykiem i się wysilać nad tematem nie będę, ale...są już podobno  boty, które i te przeszkody potrafią omijać.

Za to sposobem na boty jest podobno to:
"Roboty zbierające emaile zostaną zamknięte w nieskończonej pętli i będą otrzymywać dynamicznie generowane fałszywe adresy, przez co do ich baz danych zostaną dostarczone nieprawdopodobne ilości bezużytecznych danych. Dzięki temu bazy te zostaną zatrute do tego stopnia, że staną się całkowicie bezużyteczne :-) "
http://polish-133401737064.spampoison.com/
Niech to ocenią informatycy, jeśli któryś z nich (administracja) ten watek czyta.Może i w tym przypadku zadziała.
p.s.
Ale Administracja poszła ja burza.:-) Całonocny wysiłek trolla zmiotła raz dwa.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-20 14:08
Lidian, specialnie dla Ciebie forum, to: http://isponnews.cba.pl/forum/index.php  ZAPRASZAM... :-)
Musisz się, jedynie zarejestrować... Czekam z niecierpliwością... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-20 14:23
Dzięki za zaproszenie. :-)))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 21:27
LIDZIA ZANIM TAM ZAJRZYJ PYTAJ TROLCI CZY WARTO JUZ ZNA TEN TEREN.;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Error nowa "rozryfka" czy to gra moderatorów a może dla (Strona 2) (36603 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill