www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca w No dla niepelnosprawnej (3300 - wyświetleń)
- Autor nadins Dodany 2014-03-17 08:37
Poszukuję intensywnie pracy dla niepełnosprawnej w Norwegi z racji że chcemy tam osiąść na stałe .Mąż już tam pracuje a ja szukam pracy lecz nici z tego i nie wiem szczerze jak to rozwiązać.
Wiem że tam osoby w moim wieku nie mają takiej opcji iż siedzę sobie na zasiłku.  Mi nawet nie po drodze aby tak żyć.W Polsce mam20 l staż w usługach ,lecz na dzień dzisiejszy to nierealne ,dopóki nie przejdę operacji kręgosłupa 2 miejscach.Dlatego jest mi naprawdę ciężko  z tym coś zrobić i nie czekać aż mi sie 15 letnie małżeństwo rozwali.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-17 12:28
No dobrze, ale czego oczekujesz...? Że ktoś z forumowiczów - nie znając Twoich możliwości, kompetencji itd. - załatwi Ci pracę w Norwegii - dla osoby, która nie może pracować, bo jest chora...?
Zoperuj się, doprowadź do sprawności i dopiero zmieniaj życie. Jak inaczej to widzisz?
Nadrzędny - Autor nadins Dodany 2014-03-17 20:39
Grunt to zderzenie się z rzeczywistością na tym forum widzę nie potrzebuję niczyjej łaski aby dowiedzieć sie podstaw których  życzono mi w/w odpowiedzi
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-03-18 14:58
Ale na pytanie, czego w takim razie oczekujesz i potrzebujesz nie napisałaś...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-18 18:30
Wybacz nadins, ale Blu... odpowiedziała Ci logicznie. Tutaj ofert nie znajdziesz, poza tym piszesz, że mąż już tam jest, więc chyba na miejscu lepiej "zasięgnąć języka" i znajomość języka :-) Poza tym piszesz o możliwości rozpadu 15 letniego małżeństwa i chyba tu jest problem, ale to też nie na to i takie forum.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2014-03-18 20:38
Proponowałabym zacząć od kursu jęz. norweskiego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca w No dla niepelnosprawnej (3300 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill