www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wspólna PRACA -dla osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego :)) (1435 - wyświetleń)
- Autor kate92 Dodany 2014-04-05 09:15
Witajcie kochani :-)

Studiuję psychologię i w ramach zajęć moim zadaniem jest przeprowadzenie badań kwestionariuszowych.

Nie jest to zwykła ankietka, której wyników potrzebuję do zaliczenia! Pracujemy nad normalizacją narzędzi badawczych skierowanych dla Osób Niepełnosprawnych - wyrażając chęć wypełnienia go, przyczynicie się Państwo do ulepszenia owych metod.  Do udziału w badaniu chciałabym zaprosić osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Pytania są łatwe i przyjemne - głównie chodzi o odpowiedzi TAK/NIE. Oczywiście zapewniona jest pełna anonimowość, a informacje posłużą wyłącznie do celów badawczych.

Kwestionariusze udostępnić mogę mailowo, teraz tylko pytanie... czy mogę na Was liczyć... ? Jeśli tak to proszę podajcie adres e-mail. Gdyby znalazła się chociaż jedna osoba skłonna do pomocy - będę przeszczęśliwa i niezmiernie wdzięczna za poświęcenie czasu. A gdy procedury analizy wyników dobiegną końca, chętni będą mogli oczywiście mieć wgląd do zbiorczych wyników i efektów Naszej Wspólnej Pracy :-)

Podaję od razu swój adres email : sylvia_doll@wp.pl

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Sylwia.
Nadrzędny Autor cbogdan10 Dodany 2014-04-07 15:21
witam serdecznie. Chętnie wezmę udział w tej ankiecie. Mój meil cbogdan10@wp.pl.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wspólna PRACA -dla osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego :)) (1435 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill