www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 145) (3738529 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-30 18:08
Pewnie masz rację "Sonko". Czasami tak myślę, jak Ty, lecz jakoś nie umiem przejść obok, gdy "krzywda" komuś się dziej. Być może to "echo" moich wpojonych wartości, być może dla tego, iż gdzieś wewnątrz mnie nieustannie czuję, iż ludzie są jednością - nie wiem.
Ogólnie pewnie masz rację. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-01 08:21
http://www.sfora.pl/polska/NIK-Zmarnowali-miliony-Te-ekrany-niczego-nie-chronia-a69435

Sprawa ujawniona, a czy ktoś w końcu za to odpowie?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-01 10:12
NIE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-01 12:42
Zgadzam się z Tobą. Będzie tak jak z innymi sprawami. Wszystko " pozamiatają" i szkody nie ma. :-(
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-07-01 13:29
Tego pieroństawa nie da się zamieść pod dywan . Gdzie byli zieloni jak obudowywano nasze ulice . Pewni8e wisieli w Białołęce lub na innej łące liczyli nie tylko przelatujące zające . A teraz larum panie, Polska ekranami zaciśnięta zostanie ;-) . Pewnie ktoś na tym zarobił i pewnie nie wszyscy nadają się do rządzenia . Kurduplowaty to nie ten z małym wzrostem, ale ten kto nie stara się zobaczyć więcej . Pozdrawiam nieszczudlarz ;-) .
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-01 15:13

>Sprawa ujawniona, a czy ktoś w końcu za to odpowie?


Jeszcze nie tak dawno "padła" zagraniczna firma budująca sławny wiadukt na A-1. Kulisami tego bankructwa powinny zainteresować się odpowiednie służby, a czy zainteresowały. Zresztą w naszym kraju panuje dziwna choroba, która dotyka firmy budujące drogi i autostrady. Zamiast zarabiać bankrutują. Przez moment zrobiło się głośno, ale po pewnym czasie wszyscy o tym zapomnieli. Za to niedawno oddano do użytku sławny wiadukt, tylko nie ma się z czego cieszyć, bo są tam "utopione" miliony, które można było zaoszczędzić, gdyby nie fantazje projektantów i twarde stanowisko decydentów.
Z ekranami jest podobnie. Stracić musi ktoś, aby ktoś inny zyskał.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-02 16:48
Adokiye Kyrian: tak, oferuję siebie w zamian za wolność tych dzieci

>Kilka dni temu zaapelowała do członków islamistycznej grupy Boko Haram: uwolnijcie porwane dzieci, w zamian oddam wam moje dziewictwo. W rozmowie z Onetem Adokiye Kyrian, 23-letnia gwiazda muzyki pop z Nigerii, mówi: moja propozycja nie jest dramatyczna; jeśli ją przyjmą, będę szczęśliwa.
>- Mogłabym zaoferować samą siebie na wymianę - te słowa cytowały w ostatnich dniach wszystkie media na świecie. - Dzieci, które zostały porwane przez grupę Boko Haram (islamistyczną terrorystyczną organizację - przyp.red.) mają po 12-15 lat, na litość boską. Jestem starsza i bardziej doświadczona. Nawet gdyby 10 lub 12 mężczyzn miałoby mnie wykorzystywać każdej nocy, nie dbam o to. Po prostu wypuśćcie te dziewczynki i pozwólcie im wrócić do rodziców.
>Z Adokiye Kyrian, 23-letnią nigeryjską piosenkarką, rozmawia Janusz Schwertner.
>Skąd ten rozpaczliwy apel? Masz poczucie, że nikt nie upomina się o dzieci, które właśnie przebywają w obozie Boko Haram?
>Czuję się przygnębiona. Więcej niż dwie setki dzieci zaginęło, a my zachowujemy się, jakbyśmy zgubili dwieście dolarów. Ta cisza w mediach, to przymykanie oczu i brak jakiejkolwiek reakcji... to strasznie przygnębiające.
>Z trudem przychodzi mi myślenie o tych dzieciach. Nie daje mi spokoju, że wciąż tam są, że są przetrzymywane. Że trwa to tak długo. Jeśli moja oferta zostanie przyjęta przez tych ludzi, jeśli przyjmą moje dziewictwo w zamian za wolność tych dziewczyn - potraktuje to jako wielki sukces. I wtedy zrozumiesz, że moja oferta wcale nie jest dramatyczna.

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-06 20:40
Karę powinien zapłacić z własnej kieszeni prof. Chazan. W końcu jest na tyle dorosły, aby znać obowiązujące prawo i odpowiadać za swoje czyny.
Abp Jędraszewski poprosi o zbiórkę na karę dla szpitala prof. Chazana

>Metropolita łódzki Marek Jędraszewski zapowiedział, że zwróci się z prośbą do wiernych o zbiórkę na rzecz Szpitala Św. Rodziny, którym kieruje prof. Bogdan Chazan. Miałaby ona pokryć karę 70 tys. zł nałożoną na szpital przez NFZ.

Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-07 01:16
To kościół robi wielką głupotę, w ten sposób broni przestępcę który powinień siedzieć w pierdlu
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 06:04
Ratowanie Chazana,  jako przestępcy, poprzez zbiór pieniędzy to skandal!  W ten sposób Krk pokazuje, iż chce rządzić Wszystkimi. Dziwi mnie fakt,  iż opisywane było w artykule, z jakimi wadami dziecko się urodziło. Chazan zabawił się w Boga, a dziecko mało,  że nie przeżyje długo, to ogromnie cierpi. A co z jego Matką,  jak Ona musi cierpieć widząc cierpienie własnego dziecka. Chazan złamał prawo i winien ponieść karę. Prawo to prawo dla wszystkich bez wyjątku. I to On winien się teraz zajmować tym dzieckiem.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 07:37
O tym czy ktoś jest przestępcą decyduje sąd, a nie ty. No i po raz kolejny pokazujesz jak to nie obrażasz. Acha, zapomniałem. Uważasz, że to oskarżony ma udowadniać swoją niewinność. O co by tu cię dziś oskarżyć, może o niskie IQ, to pewnik.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 08:35

>zabawił się w Boga<


A Ty też chcesz się tak zabawić i zabijać nienarodzone?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 10:21
Proponuję obejrzeć z uwagą film i posłuchać tego, co tam mówią. Rewelacja. Przecinają reklamami, trudno, trwa długo, ale naprawdę warto. Są też następne odcinki, których jeszcze nie miałam czasu zobaczyć. Ten powinien być w szkołach pokazywany.

http://vod.pl/programy-tv/odyseja-zycia-od-pozadania-do-plodu/1wh6w
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 10:16
Nie bawię się w Boga, lecz umiem realnie myśleć. Świadome dopuszczanie do narodzenia się dziecka z takimi wadami genetycznymi, to jest w porządku? Laicy nie ustanowili takiego prawa, a tylko specjaliści w tym zakresie. Obecnie narodzone dziecko się męczy straszliwie. To jest rozsądne? Lidian, chciałabyś świadomie skazać dziecko własne na takie cierpienia wiedząc, iż ma takie defekty? Nie sądzę.
Wyraziłem moje zdanie. Każdy ma swoje. Zobaczymy, co na to prawo obowiązujące wszystkich. Jedno jest pewne, co potwierdza NFZ. Chazan złamał prawo. Obecnie powinien sam z własnej kieszeni zapłacić grzywną nałożoną na szpital, jak i winien stracić stanowisko. W artykułach wyraźnie piszą, iż "sterroryzował" cały szpital, i narzucił własne poglądy innym. Tacy winni się trzymać daleko od medycyny i Pacjentów.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 10:27
Tę zbiórkę biskup powinien przeprowadzić na hospicja dla dzieci, a nie na lekarza. Ci, co głośno krzyczą jakoś nie poszli teraz pomóc. 70 tys. dla lekarza tej sławy, to chyba nie majatek z własnej kieszeni.
Poza tym płacenie za kogoś kary jest chyba zabronione w prawie polskim. Kłopoty juz miala posłanka, która za dyr. Rydzyka zapłaciła. A na zbiórkę trzeba mieć pozwolenie.
I zasada jest jedna, dopóki się w świeckim szpitalu pracuje, obowiązuje świeckie prawo. Dla równowagi powiem, ze powinno sie chyba jakoś oznaczyć gabinety świeckie i religijne, dla jasności, by nie trzeba było wierzących stawiać w sytuacji dyskomfortowej, to też prawda. Ale póki co tak nie jest i koniec, kropka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 10:27

>To jest rozsądne? Lidian, chciałabyś świadomie skazać dziecko własne na takie cierpienia wiedząc, iż ma takie defekty? Nie sądzę. <


A rozsądne, że nie powiem mądre mówić na forum dla ON, że ludzie z defektami powinni być poddani aborcji, a może teraz zalecisz nam eutanazję? Czy Ty zdajesz sobie sprawę do kogo piszesz?
Nie mogę się denerwować więc więcej nie napiszę. :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-07 11:53
Masz prawo milczeć, a milczenie wiele mówi...
Lidian, tu nie chodzi o to, jak napisałaś:

>A rozsądne, że nie powiem mądre mówić na forum dla ON, że ludzie z defektami powinni być poddani aborcji, a może teraz zalecisz nam eutanazję? Czy Ty zdajesz sobie sprawę do kogo piszesz?
>Nie mogę się denerwować więc więcej nie napiszę. :-(


Chodzi o to, aby zminimalizować cierpienie, dziecka... tu wcale nie chodzi o eutanazję, bo eutanazję nam osobom niepełnosprawnym już funduje rząd poprzez prowadzoną politykę w stosunku do osób niepełnosprawnych, poprzez głodowe renty i śmiesznie niskie dodatki opiekuńcze i drogie leki...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:26

>A rozsądne, że nie powiem mądre mówić na forum dla ON, że ludzie z defektami powinni być poddani aborcji, a może teraz zalecisz nam eutanazję?


Absolutnie poprzekręcałaś znaczenie moich słów. Prawo jest prawem. Są  w nim zawarte ściśle trzy przypadki, kiedy prawo zezwala stosowania aborcji. Nie wiem, czemu się tak irytujesz. Takie jest prawo i już. Opisywany przypadek został w pełni zaliczony do aborcji, właśnie przez wady i defekty płodu, wybadane dużo wcześniej. I zupełnie nie rozumiem, dlaczego ten przypadek porównujesz  do ON? Odwracając jedynie Twoją logikę w tym przypadku mógłbym powiedzieć, iż każda Osoba niepełnosprawna, zatrudniona w firmie gdzie pracują Osoby zdrowe, jest zupełnie zdrowa. Bez sensu.
Nie będę wywodził się na temat kim i z jakiego powodu Osoba niepełnosprawna jest niepełnosprawną. Lecz w tym konkretnym przypadku, aborcja była w pełni uzasadniona, właśnie ze względu na brak możliwości by dziecko żyło, poprzez jego wrodzone wady i defekty.

>Czy Ty zdajesz sobie sprawę do kogo piszesz?


Tak lidian. Zdaję sobie w pełni sprawę, gdyż ja nie wiążę tej konkretnej kwestii omawianej z Osobami niepełnosprawnymi. W przypadku tego dziecka nie ma szans na wyleczenie, ani na zapewnienie życia temu dziecku. Nie ma. To jest stwierdzone. Tak, jak wcześniejsze badania wykazały, tak się potwierdziło, iż dziecko poprzez defekty nie jest przystosowane do życia zupełnie, i nie ma szans na to by żyło normalnie. Cierpi ogromnie. Do tego właśnie P. Chazan doprowadził. Nie mówiłbym jeszcze, gdyby był nie świadomy faktu, iż dziecko będzie miało takie wady i defekty, ale On wiedział. Doskonale wiedział, a mimo to zabawił się w Boga.
Osobiście współczuje tej Matce tego dziecka. Bo dziecko cierpi niemiłosiernie, ale i Ona również. P. Chazan „zabawił się w Boga” i na tym się kończy Jego zadanie. Obecnie dziecko w hospicjum i tyle. Jakie to proste, humanitarne wręcz.
Masz własne zdanie i okay. Ja mam własne, więc nie potrzebnie się denerwujesz. Każdy ma własny pogląd.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 11:33
Umiesz realnie myśleć? Człowieku Ty chcesz żeby oskarżeni musieli dowodzić swojej niewinności.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-07 11:59
Rogal, a ty umiesz realnie myśleć??? Bo mam podstawy aby domyślać się na podstawie twoich postów, że coś tu nie gra z twoim realnym myśleniem...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 13:49
Konkrety proszę.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:40
Nie masz nic do powiedzenia, i wciąż złośliwie ironizujesz. Widzę, że ignorowanie Ciebie nic nie daje.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-07 15:00 Zmieniony 2014-07-07 15:48
sprawa niedorozwiniętego płodu, teraz urodzonego dziecka który jeszcze  żyje? ale jak? maszynami i urządzeniami sztucznie podtrzymywane  życie pociąga za sobą dokładność, upomina się też o fakty z przebiegu ciąży, o kolejność wydarzeń:
- pacjentka była pod opieką dr. Chazana od początku, w jej przebiegu nie zostało wykonane  badanie prenatalne, co w obecnej chwili pozwala na leczenie wad już w życiu płodowym, minimalizować ewentualne uszkodzenia i niedorozwój narządów
- oszczędności we wszystkim (badania kosztują) kierują i przekładają się na życie matki i płodu
- w Polsce dopuszczone było przerwanie ciąży wyjątkowo  w 3-ech przypadkach: -gwałt (za rozpatrzeniem Sądu),  -właśnie jak ten przykład, gdy w badaniu widoczny jest ogromny niedorozwój płodu nierokujący życia, -ciąża nieletnich (za rozpatrzeniem Sądu)
- domyślam się, że ogromnym bólem była dla matki wiadomość o tak złym stanie płodu, stąd podjęła myśl aborcji, by zmniejszyć skrócić cierpienie dziecka
- krzykacze, krytykujące matkę, kto teraz jej pomoże? w tych dniach teraz gdy jeszcze dziecko żyje? macie na to kilkanaście dni, tylko tyle będzie żyło dziecko.
Spieszcie się, zamiast krytykować matkę, że chciała skrócić cierpienie dziecka
- dr Chazan odmówił, nie tylko o ten fakt idzie,  lecz w prowadzeniu ciąży popełnił błędy -badanie prenatalne powinno być zrobione
- i o fakt, dlaczego biskup, no kto jak kto chrześcijanie !! biskup - ksiądz  powinien skierować pomoc do najbardziej potrzebującego w tej chwili tzn. pomoc dla dziecka i wsparcie psychiczne, psychologiczne,  finansowe dla matki i ojca tego dziecka.
Takie jest moje myślenie, koniec końcem, trudne okropnie, gdy się bardzo chce dziecka, a potem usłyszeć, jeszcze przed porodem, malutki człowiek bez części mózgu z..., bolesna była już wiadomość że dziecko tej matki to żywa jeszcze śmierć.
W tym wszystkim, żeby nie było, mam wiarę w sobie, wierzę, lecz artykuły i pomysły oraz zachowania duchownych, nawoływanie do czasem pustych frazesów nie podobają mi się, nie podoba mi się od kilku lat ciągłe krytykowanie in vitro, krytykowanie bardzo trudnych, a w dodatku uzasadnionych  życiowych decyzji ludzi. A trzeba się zagłębić co to jest wiara w Boga. kościół katolicki przezywa problem, nie chce pójść po rozum do Boga. Ostatnie  25-lecie zdominował kult  papieża polaka i tak część księży i społeczeństwa pogłupiała, co zakręt to pomnik - kawał betonu JPII, a gdzie w tym wszystkim boska dusza katolika?  "Deklaracja wiary" - to również hołd dla papieża. O nie, co następnego, może w imię wiary dla papieża według przykazania: w niedzielę i w święta nie pracuj, czyli może ? ? kolejnym krokiem będzie niedziela bez pracy- niedziela bez lekarza i medycyny?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:39
W odpowiedzi dla: WERBENA
Dokładnie Werbeno. Czytając od samego początku artykuł o Matce i jej jeszcze nienarodzonym dziecku, już wiedziałem, że będzie to dla niej bardzo trudne. Domyśliłem się, iż skoro jest kochającą Matką (a wszystko na to wskazuje), nie mogła podjąć innej decyzji, jak tę, którą podjęła.
Wszystkie wyniki badań potwierdzały, że płód nie jest rozwinięty prawidłowo – mało – nie jest rozwinięty bardzo poważnie pod wieloma względami, co nie da mu szans na życie.
Nie rozumiem, po co było je narażać na tak ogromne cierpienie. Po co narażać Matkę na traumatyczny ból z powodu samego faktu stanu dziecka. To skandal, jak dla mnie i uważam, że wielu podziela takie stanowisko.
Jeszcze raz powtórzę. Prawo jest prawem, i w tej kwestii nie ustalali go laicy – a specjaliści w dziedzinie medycyny. Nie trudno się domyśleć, iż tam gdzie Krk wsadzi swoje „trzy grosze”, będą tylko kłopoty. Aborcja jest określona trzema wyjątkowymi przypadkami, lecz Krk zachowuje się tak, jakby aborcja była dozwolona we wszystkich przypadkach. To samo się ma do eutanazji. Jeśli cierpienie i stan chorobowy przewyższa godność Człowieka, to eutanazja jest prawem chorego do „wolności”.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 11:44
Odwołała pani HGW prof.Chazana, pewnie bardziej z uwagi na swoją skórę w wyborach niż poglądy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 12:02
Nie odwołałaby źle. Odwołała, też niedobrze.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 11:35
Oglądam polityczny teatr, akt któryś z rzędu, scena ta sama.:-) Co z tego wynika? Jedynie rozrywka doraźna na widok niektórych a...na poważniej smutek, że jest jak jest.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-09 11:50
W-zetko...
Też oglądam ten "Teatr" Kaczyński - Tusk... I dochodzę  do wniosku, że Polacy rządzić nie potrafią...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 11:50
Zgodnie z komunikatem MPiPS, stopa bezrobocia w czerwcu br. wyniosła 12,1 proc., tj. spadła w ciągu miesiąca o 0,4 pkt proc. Po raz ostatni tak niski poziom bezrobocia w Polsce odnotowano w listopadzie 2011 roku. Okazuje się więc, że obecnie w sezonie letnim gdy bezrobocie zawsze spada mamy taki sam problem z miejscami pracy, jak zimą kilka lat temu. To nie nastraja optymistycznie.
Spadek stopy bezrobocia oczywiście cieszy. Od kilku miesięcy wskazujemy na to, że w okres jesienno – zimowy wejdziemy ze stopą bezrobocia poniżej 12 proc. i ta prognoza się sprawdza. Nie jest to jednak powód do jakiegoś wielkiego zadowolenia. Po pierwsze zwróćmy uwagę, że nadal niemal 2mln osób w wieku produkcyjnym nie ma zajęcia. Fakt, że od początku roku liczba bezrobotnych spadła o 350 tys. osób świadczy bardziej o tym jak było źle, niż o tym jak teraz jest dobrze. Gospodarka się rozwija i rynek pracy to odczuwa. Stąd spadek bezrobocia, dodatkowo wzmacniany sezonem letnim. Nie ma jednak przesłanek ku temu, aby doszukiwać się jakiegoś przełomu. Zwróćmy uwagę na to, że stopę bezrobocia na poziomie 12,1 proc. odnotowano ostatni raz w listopadzie 2011 roku, potem było już tylko gorzej. Mamy obecnie szczyt prac sezonowych, a bezrobocie na poziomie jesienno – zimowego sezonu sprzed czterech lat. Trudno tu o optymistyczną ocenę sytuacji.
Po raz kolejny słyszymy o tym, że bezrobotnym pomogą kolejne formy wsparcia. Bezrobocie obniżają nowe miejsca pracy, a nie kolejne administracyjne instrumenty. Obecnie trudno już jest być na bieżąco z tym, które grupy są wspierane. Chyba jest ich już więcej, niż tych które w ocenie rządu na wsparcie nie zasługują. Osoby należące do tej ostatniej zbiorowości mogą czuć się pokrzywdzone. Wspierać należy rozwój przedsiębiorczości, m.in. poprzez ułatwienia w dostępie do kapitału zewnętrznego.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-09 19:44
Pełnomocnik pacjentki prof. Chazana: będzie pozew o zadośćuczynienie

>Pełnomocnik kobiety, której prof. Chazan odmówił wykonania aborcji, mec. Marcin Dubieniecki zapowiedział w środę złożenie powództwa o zadośćuczynienie - solidarnie przeciwko szpitalowi i prof. Chazanowi. Pozew może wpłynąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
>- Będzie trzecie postępowanie - powództwo o zadośćuczynienie przeciwko szpitalowi i prof. Chazanowi solidarnie. Moja klientka już zapowiedziała jego złożenie. O kwocie zadośćuczynienia na ten moment nie chciałbym mówić. Myślę, że powództwo może wpłynąć w najbliższych dwóch tygodniach - powiedział w środę dziennikarzom Dubieniecki.
>Zdaniem Dubienieckiego, z materiału dowodowego wynika, że zachowanie prof. Chazana wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 160 paragraf 2 kodeksu karnego (narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia).

Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-09 20:41
Obecnie jest zwolniony ze stanowiska. Szkoda tylko,  że szpital musi zapłacić 70 tysięcy zł. To P. Chazan winien to zapłacić. Odszkodowanie dla matki dziecka należy się w pełni. Ale to,  co wygaduje P. Nycz przechudzi wszelką logikę. Prawo jest prawem. Udowodniono, ma ponieść konsekwencje swego czynu. Lecz Krk musi się wtrącać,  mimo, że twierdzono,  iż deklaracja nie była inicjatywą Krk. To ciekawe, skąd zajadła obrona P. Chazana przez przedstawiciela Krk,  a nie ma z jego strony ani słowa o cierpieniu dziecka i matki. Co bardziej liczy się dla Krk? Deklaracja czy ludzkie cierpienie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:29
Zygmunt mam dość Twojego plucia na KK. Czuję się urażona. Ja na Twoje poglądy nie pluję.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 21:31
Daj mu spokoj. On jest taki dobry tolerancyjny i tak wiele trudnych chwil za nim. Pewnie dlatego stosuje podwojne standardy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 21:36
Przepraszam, ale nie słyszałam wypowiedzi bpa Nycza, więc czy możecie mi powiedzieć, czy pochylił się nad tym biednym dzieckiem w swoim przemówieniu i nad matką? Mam nadzieję, że to pytanie nikogo nie obrazi?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:52
Kto sie "lepiej"kłóci,my czy oni?Widzialam troche tego przedstawienia na żywo -ŻENUJACE!Polska to dziwny kraj.http://wyborcza.pl/1,75478,16299017,Jak_oni_sie_kloca__Tak_debatowano_dzis_w_Sejmie__NAJCIEKAWSZE.html
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:55
Może się tak pokłócą , że wreszcie ktoś sensowny to ogarnie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:10
To bede ja;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:11
Powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:16
Juz ja bym porzadek zrobil. Po pierwsze pizabieral zasilki nierobom.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 22:18
A innym nierobom wysokie pensje też? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:24
Wladze nie sa od ustalania wysokosci pensji.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:26
Własne chyba ustalają?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:28
Wlasne tak i to nie sa kokosy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:36
Nieraz wydają się to być kokosy, patrząc na efekty tej pracy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:41
A konkretnie co zepsuli?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:44
No nie, Rogal, Tobie nie trzeba takich rzeczy mówić. Ty wiesz to lepiej ode mnie tylko się droczysz. :-)))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:46
Nie drocze. Lubie rozmawiac na poziomie konkretow a nie pustych tez
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:48
Ok, ale już nie dziś, bo późno się zrobiło. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:20
Rogal, jeśli potrafisz rozpoznać prawdziwego nieroba nie krzywdząc przy tym i tak już pokrzywdzonych , to zgadzam się z Tobą.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 22:23
To jest bardzo proste. Komu stsn zdrowia pozwalac pracowac zasilku/renty niet. Pomoc tylko dla dzieci(nie ich wina ze rodzice idioci) i tylko rzeczowa i tylko poza domem swiadczona.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 145) (3738529 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill